امتیاز شما به این بروکر:
3.5/5
امتیاز تبریز فایننس:
6/10
بروکر stb
امتیاز شما به این بروکر:
3.5/5
امتیاز تبریز فایننس:
6/10

بروکر STB Provider در سال 2023 در جزیره گروس که واقع در سنت لوسیا تأسیس  شده است که این بروکر در حال حاضر دارای 5 حساب معاملاتی می باشد که با روش ها پرداختی(فعلا تتر) که در ماه های آتی قرار است روش های پرداختی زیادی به این بروکر اضافه شود، فعالیت می‌کند.

این بروکر با عنوان رسمی STB Provider LTD در سنت لوسیا با شماره ثبتی 000478-2023 ثبت شده است که رگوله این بروکر در ماه‌های آتی تأیید می‌شود.

نام بروکر

اس تی بی | STB Provider

خدمات به ایران

امتیاز کاربران

4/5

دفتر مرکزی

سنت لوسیا

سال تأسیس

2023

تلفن

ایمیل

رگوله

در انتظار تأیید

حداقل واریزی

۱00 دلار

حداکثر لوریج

1:300

پلتفرم‌های معاملاتی

MT5

واریز و برداشت

تتر

پشتیبان تلگرام

پشتیبانی فارسی

کپی تریدینگ

حساب اسلامی

افشای ریسک: همه بروکرها اشکالاتی دارند. مسئولیت انتخاب بروکر و سود و ضرر افراد به عهده خود آنان است و «تبریز فایننس» در این‌باره مسئولیتی ندارد.

فهرست مطالب

بررسی بروکر STB Provider

یکی از جدیدترین بروکر هایی که در زمینه ی بازار های مالی فارکس شروع به کار کرده اند بروکر stb است.

این بروکر در سال 2023 در سنت لوسیا شروع به کار کرده است که اغلب تواسنته است که با قابلیت های که در مقابل بروکر های دیگر وجود دارد، این بروکر را خاص می‌کند و دلیلی برای استفاده از این بروکر را برای کاربران فراهم می‌کند.

یکی از خدماتی که این کارگزاری دارد که به کاربران خود ارائه می‌دهد شامل بونوس به مشتریان و… می‌باشد.

انواع حساب های بروکر STB

بروکر های مختلفی در پلتفرم های خود حساب های زیادی را معرفی کرده اند که اکثر آنها شبیه به هم هستند ولی بعضی از کارگزاری ها برای اینکه از بقیه بروکر ها پراستفاده تر باشند، حساب هایی را ارائه می‌دهند که کاربرانی که می‌خواهند از همان حساب استفاده کنند باید در این بروکر ثبت نام کنند.
  • حساب استاندارد: یکی از حساب های معروف که عمدتا توسط همه ی کارگزاران ارائه شده اند، حساب استاندارد است که اسپرد هایی متفائتی نسبت به هر بروکر دارند.
  • حساب LP: یکی از حساب هایی که توسط این بروکر ارائه شده است حساب LP است که در این حساب اسپرد کمتر از حساب استاندارد است.
  • حساب پرایم Prime: حساب PRIME برای معامله‌گران حرفه‌ای با اسپردهای کم، اجرای سریع، نقدینگی بالا، اهرم‌های بالا، مدیران حساب اختصاصی و ابزارهای پیشرفته طراحی شده است.
  • حساب ECN: حساب ECN برای دسترسی مستقیم به بازار، اسپردهای کم، اجرای سریع سفارش‌ها و شفافیت قیمت طراحی شده است.
  • حساب Custom: حساب سفارشی به شما امکان تنظیم شرایط معاملاتی متناسب با نیازهایتان، شامل اسپردها، اهرم‌ها و کمیسیون‌ها، و دسترسی به پلتفرم‌های پیشرفته با پشتیبانی شخصی‌سازی شده را می‌دهد.

پشتیبانی بروکر STB

سایت بروکر از زبان فارسی پشتیبانی می‌کند که می‌تواند کار کردن با آن را ساده‌تر کند. پشتیبانی بروکر STB به صورت ۲۴ ساعته و در هفت روز هفته ارائه می‌شود، به این معنا که حتی در روزهای تعطیل بازار نیز پاسخگوی شما خواهند بود.

برای ارتباط با پشتیبانی می‌توانید از چت آنلاین در سایت استفاده کنید و در صورت درخواست، اپراتور فارسی زبان پاسخگو خواهد بود.

 آدرس ایمیل پشتیبانی سایت: [email protected]