درباره آکادمی تبریز فایننس بیشتر بدانید!

مجموعه تبریز فایننس با افتخار یکی از تخصصی ترین و فعال ترین مجموعه ها در بازار های مالی است. این مجموعه با هدف ارتقاء دانش و سواد عموم در زمینه بازار های مالی اقدام به تاسیس یه مجموعه چند منظوره با اهداف بلند پروازنه ای کرده است؛ هدف تاسیس مجموعه تبریز فایننس آموزش و پرورش افراد با استعداد و معامله گران حرفه ای همانند دیگر کشور ها است.قرن ۲۱ قرن تکنولوژی، داد و ستد دیجیتالی و درآمد دیجیتالی است. کسانی که در زمینه بازار های مالی فعالیت دارند هر روز به دنبال کسب در آمد دلاری هستند. اگر شما هم به بازار های مالی علاقه مندید همراه ما باشید.

آموزش بازار های مالی

تبریز فایننس برگزار کننده بهترین دوره های آموزشی بازار های مالی در تبریز است.دوره ارز دیجیتال نوین ، دوره فارکس نوین ، دوره بورس اوراق بهادار نوین و دوره پرایس اکشن نوین از دوره های آکادمی تبریز فایننس است.

صرافی ارز دیجیتال

از دیگر خدمات تبریز فایننس صرافی ارز دیجیتال تبریز  است که یکی از مجهز ترین و بهترین صرافی های حال حاظر کشور در شمال غرب و تبریز است.

سرمایه گردانی در بازار های مالی

تبریز فایننس با تکیه بر بهترین و باهوش ترین تریدر ها و تیم خود اقدام به راه اندازی بخش سرمایه گردانی فارکس را برای عموم مردم  فراهم کرده است.

درباره ما

این مجموعه یکی از تخصصی ترین مجموعه های فعال در حوزه بازار های مالی در ایران می باشد، در مجموعه تبریز فایننس دوره های ویژه نظیر دوره جامع ارز دیجیتال، دوره جامع فارکس، دوره بورس و دوره تخصصی پرایس اکشن RTM تدریس می شود، شما با شرکت در این دوره ها می توانید با ساده ترین و مفید ترین مسیر درآمد دلاری داشته باشید.

آغاز فعالیت

تبریز فایننس فعالیتش را در سال 1395 آغاز کرد و با راه اندازی صرافی OTC اقدام به خرید و فروش ارز دیجیتال در سطوح مختلف کرد.با گذشت زمان این مجموعه شروع به راه اندازی کلاس های آموزش ارز دیجیتال ، فارکس و بورس اوراق بهادار کرده است.

دوره های آکادمی

تبریز فایننس برگزار کننده بهترین دوره های آموزشی بازار های مالی در تبریز است.دوره ارز دیجیتال نوین، دوره فارکس نوین، دوره بورس اوراق بهادار نوین و دوره پرایس اکشن نوین از دوره های آکادمی تبریز فایننس است.

شروع فعالیت

سال 1395

برگزاری دوره های آموزشی

سال ۱۳۹۵

توسعه کسب و کار و استخدام همکاران جدید

سال 1399