بله تبریز فایننس یکی از مجموعه های کاملا تکمیل در ایران می باشد، که هم دوره های جامع آموزش تریدری به کاربران خود ارایه می دهد، و درکنار دوره های جامع تریدری خدماتی همچون صرافی، کپی ترید و کانال های سیگینال را به کاربران خود ارایه می دهد. 

بله، زیرا مجموعه تبریز فایننس در تلاش هست، تا شما را در زود ترین زمان ممکن، بدون اضافه گویی شما را به یک تریدر حرفه ای تبدیل کند. 

مجموعه تبریز فایننس به شما پیشنهاد می کند، که شما در دوره های جامع فارکس یا ارز دیجیتال تبریز فایننس شرکت کنید، و بعد از یادگیری کامل به سمت یادیگری سبک ترید RTM بروید، و صورت کامل سبک RTM را یاد بگیرید، و در آخرین قدم هم در جلسات رایگان لایو ترید تبریز فایننس شرکت نمایید، تا به یک تریدر فوق حرفه ای تبدیل شوید، و درآمد دلاری از ترید را تجربه نمایید. 

ما در مجموعه تبریز فایننس به دانش پذیران خود پشتیبانی مادام العمر ارایه می دهیم، تا در هر جایی که با مشکل روبه رو شدند، هم بتوانند از طریق واتساپ و تلگرام با مدرس های خود در ارتباط باشند و سوال های خود را بپرسند، و رفع اشکال کنند، و هم می توانند، به مجموعه تبریز فایننس حضوری تشریف بیاورند، تا اشکالات خود را رفع کنند. 

و برای دوره RTM هم هر هفته جلسات لایو ترید برگزار می شود.

ما در مجموعه تبریز فایننس به افرادی که در دوره پرایس اکشن RTM شرکت کرده اند، و این دوره را با موفقیت به اتمام رساندند، در هفته چند جلسه رایگان لایو ترید برگزار می کنیم، تا مدرس در این جلسه های لایو ترید تحلیل کنند، و هم ترید کنند، تا دانش پذیران با شرکت در این جلسات بتوانند رفع اشکال کنند، و هم با ترید در کنار استاد شون حرفه ای تر از قبل شوند. 

باید به شما گفت که در حوزه آموزش به هیچ وجه نمی توان تضمین داد، زیرا نتیجه گرفتن شما به هر دو طرف بستگی دارد، هم به آموزشگاه، از نظر تدریس و پشتیبانی و هم خود دانش پذیر بستگی دارد، تا بعد از یادگیری تمرین تکرار می کند یا نه.

ولی این رو می توان تضمین داد که مجموعه تبریز فایننس با تیم 15 نفره همیشه در کنار شما خواهد ایستاد تا شما بتوانید نتیجه بگیرید

شما هم می توانید به صورت حضوری به مجموعه تبریز فایننس آمده و در دروه های ما شرکت کنید، و هم توانید از طریق وب سایت تبریز فایننس در دوره های ما شرکت کنید