تبریز فایننس

آیا ریپل 6.5 دلار میشود؟

ریپل 6.5 دلار
 •  

  ریپل 6.5 دلار :طبق گزارشات اخیر ،پرایس اکشن ریپل طی 4 ماه این سال جاری ، نوسان قیمت زیادی داشته است . طوریکه ، این الت کوین از نرخ 1.9 دلاری به قیمت 0.5 دلار رسیده است.

  ریپل 6.5 دلار و جزئیات این خبر

  اما این ارز در روز دوشنبه 6 سپتامبر روند افزایشی خود را شروع کرد و به سطح قیمت 1.2 دلار رسید . اما براساس پیش بینی ها امکان رشد قیمت آن پس از رسیدن به 1.35 دلار و بعد از آن با پشت سر گذاشتن 2.44 دلار به سطح قیمت 6.39 دلار را نیز فتح کند.

  ریپل 6.5 دلار می شود و یا این ها همه یک گمانه زنی است ؟

  یکی از جنجال برانگیز ترین موضوع ها مسئله مخالفت قضایی XRP یا همان ریپل از(SEC)کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا است و این موضوع باعث افزایش و کاهش و نوسانات قیمت ریپل شده است.

  جزئیات این شکایت این است که کمیسیون بورس اوراق بهادار آمریکا از طرح افزایش اجباری کارکنان ریپل ، مخالفت می کند.و مسئله جالب تر این است که در طی سه ماه اخیر فقط انتشار این خبر سبب نوسانات در قیمت XRP شده است.

  بر این اساس ، به نظر میرسد XRP دیگر تحت تاثیر احساسات بازار قرار نمی گیرد و به صورت مستقل ، روند افزایشی  خود را ادامه می دهد. طی روند اخیر ،قیمت ریپل 25 درصد بیشتر ازدیگر ارزهای دیجیتال افزایش داشته است.

   

  اینکه XRP تا 6.39 دلار افزایش قیمت داشته باشد امری حتمی است . ولی شاید این ارز نتواند در بالای سطوح مقاومتی نمودار روزانه خود را حفظ کند. برای اینکه ریپل 6.5 دلار شود ،باید کندلی هفتگی در بالای 1.26-1.27 دلاربسته شود.

  افزون بر این موضوع ، با لحاظ اینکه این ارز دیجیتال در نمودار 12 ساعته خود کف های قیمتی بالاتری تشکیل داده است . پس برای همین  نمی توان جهش ریپل به 6 دلار را یک فرض بیهوده دانست.

  ریپل بعد از گذشتن از اولین تارگت مشخص شده (1.35 دلار)، و بعد از ثبت قیمت 2.44 دلار هم اکنون در پله 3.37 دلاری قراردارد که بعد از آن طبق پیش بینی ها وارد فاز 6.39 دلاری خواهد شد.

  ریپل 6.5 دلار

  آیا بازار ارز دیجیتال برای روند صعودی بعدی رپیل آماده است؟

  معمولاً تحلیل گران بازار ارز دیجیتال،از طریق میزان حجم معاملات ورفتار های نهنگ ،روند صعودی ویا نزولی بودن بازار را مشخص می کنند.

  شایان ذکر است که انتقالات بزرگ متعلق به XRP به حساب های صرافی ها انجام می شود و برعکس.

  طبق گزارش اخیر پلتفرم تحلیل Whale Alert ، که یک کیف پول ناشناس ببیشتراز 205 میلیون نقل و انتقال XRP به شبکه ریپل داشته است.

  21 میلیون XRP بین صرافی های Upbitو Bittrex  معامله شده است. بین صرافی های  Huobi و Binance  نیز به میزان 70 میلیون XRP معاملات را ثبت کرده است.

  در حالی که تعداد بیشتری از معیارها سیگنال های افزایشی برای XRP صادر می کنند و پرایس اکشن آن شرایط خوبی دارد اما با رسیدن XRPبه سقف قیمتی دوساله نسبت شارپ آن افت شدیدی داشته است.و این افت نسبت شارپ نشان دهنده این است که XRP سود کمتری در مقایسه با دارایی بدون ریسک دارد.

  البته ، زمانیکه از دارایی های پرنوسان از جمله ارز های دیجیتال بحث می کنیم ،نسبت سورتینو (Sortino) در این موضوع می تواند ویژگی های زیادی را برای ما نشان دهد.

  البته شایان ذکر است که نسبت سورتینو (Sortino) ریپل بسیار بالاتر در مقایسه با برخی از آلت کوین های برتر مانند لایت کویت و بایننس کوین است که میزان 0.0861 را نشان می دهد.

  همیشه یک معامله گر منطقی به دنبال دارایی هایی با نسبت سورتینو بالاست .زیرا این مسئله نشانگر این است که به ازای هر واحد ریسک این دارایی ، بازده بیشتری خواهد داشت .

  پس، با وجود مقاومت های مهم در برابر XRP ، سرمایه گذاران می توانند با عبور ریپل از سطح مهم 1.3 دلارکه هم اکنون این ارز در محدوده 3.37 دلاری قرار دارد ، وارد معامله شوند.

  آکادمی تبریز فایننس با قرار دادن مهمترین اخبار بازار ارز دیجیتال ، فارکس و بورس اوراق بهادار به صورت روزانه در وبسایت خود،  کاربران عزیز را از مهم ترین خبر های بازار مالی مطلع  می سازد .

  افزون براین آکادمی تبریز فایننس ، با برگزاری دوره ارزدیجیتال ، دوره پرایس اکشن نوین و …. با بروزترین شیوه تدریس ، سعی دارد که شما را به یک معامله گر حرفه ای تبدیل کند که این امر موجب افزایش سود دهی سرمایه شما در بازار های مالی می شود.

   

   

   

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  adminn

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.