تبریز فایننس

به کمک فولاد ، فارس و شستا، شاخص کل بورس رشد 3 درصدی داشته است

خبری مهم برای سهامداران «فارس»
 • شاخص کل بورس رشد ۳ درصدی داشت : به کمک فولاد ، فارس و شستا، شاخص کل بورس رشد 3 درصدی داشته است : گزارشات اخیر حاکی از آن است  که امروز شاخص کل بورس با بیش از  ۳ درصد رشد و۴۲ هزار واحد مثبت ، در محدوده یک میلیون و ۴۴۰ هزار واحدی قرار گرفته است. شاخص هم‌وزن هم امروز با قرار گرفتن در کانال ۳۸۶ هزار واحد قراری، بیش از ۳ درصد رشد داشته است.

   

  ارزش معاملات بورس امروز در پایان بازار به پنج هزارو ۸۵۹ میلیارد تومان رسید. بیشترین تاثیر مثبت را در شاخص امروز نمادهایی شستا، فولاد و فارس داشتند. نماد فارس امروز پس از ۲۰ روز بازگشایی و به یکی از سه نماد تاثیرگذار در بازار تبدیل شد.همچنین بیشترین ارزش معامله برای نمادهای پالایش، کمند و شستا ثبت شد.

   

  برترین گروه‌های صنعتی امروز فلزات اساسی، چندرشته‌ای و شیمیایی بودند. بیشترین حجم معامله هم برای کمند، شستا و فولاد ثبت شد.

   

  امروز بازار سهام سبزترین روز خود در یک ماه اخیر را پشت سر گذاشت که به نظر می‌رسد تداوم سبزپوشی طی چند روز اخیر بر ادامه این روند تاثیرگذار بوده است.

   

  شاخص کل فرابورس نیز با بیش از ۵۰۷ واحد مثبت و ۲٫۵ درصد رشد در محدوده ۲۰ هزار و ۳۶۰ واحد قرار گرفت و نمادهای تاثیرگذار در شاخص فرابورس امروز آریا، کگهر و زاگرس بودند.

   

  نیما آزادی کارشناس بازار سهام در خصوص روند بازار در روزهای آینده گفت: این وضعیت می‌تواند ادامه‌دار باشد البته به شرط آنکه مسئولان برای اینکه بخواهند در بخش‌های دیگر مثل اوراق افزایشی اعمال کنند، به صورت مصنوعی فشار عرضه را اضافه نکنند.

   

  وی ادامه داد: کلیت بازار مثبت است و توصیه‌ام این است که سهامداران هر سهمی را نخرند. سهام‌هایی که سودآوری بهتری دارند و نسبت P/E و P/S پایین‌تری دارند، در اولویت هستند.

   

   

  این متنی که خواندید مربوط به رشد 3 درصدی شاخص کل بورس ،بود . شما به سادگی می توانید با ورود به بخش اخبار وبسایت آکادمی تبریز فایننس ، از مهمترین اخبار و رویدادهای دیگر انواع بازار های مالی نظیر : بازار فارکس ، بازار بورس و بازار جهانی ارز دیجیتال مطلع شوید.

   

   

  همچنین این مجموعه بوسیله تیم و اساتید حرفه ای خود اقدام به برگزاری دوره های مختلف مثل : دوره بورس اوراق بهادار  ، دوره پرایس اکشن نوین  و دیگر دوره ها کرده است. که پس از اتمام دوره ها فرد به راحتی میتواند در این بازار ها ترید کرده و سرمایه گذاری بهینه ای داشته باشد.

   

  لازم به ذکر است که وبسایت تبریز فایننس ، آموزشهای رایگان را در اختیار شما عزیزان قرار داده است و می توان گفت این آموزشها مکمل دوره ها هستند و میتوان تضمین کرد که شما با این مطالب(دوره ها و آموزش های رایگان) به یک تریدر حرفه ای تبدیل خواهید شد.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  adminn

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.