تبریز فایننس

ایردراپ چیست؟

ایرداپ ارزدیجیتال میخوای
 • بسیاری از شرکتهای رمزنگاری برای افزایش دید پروژه ، افزایش عرضه در گردش و تحریک تجارت ، کوین های رایگان را به جوامع خود توزیع می کنند. این توزیع های رایگان معمولاً به عنوان قطره های هوایی شناخته می شوند.

  چرا پروژه های رمزنگاری و ICO کوین ها را به صورت رایگان می دهند؟


  ارزهای رمزپایه فقط به این دلیل ارزش دارند که مردم به آنها اعتقاد دارند و ارزش آنها را تشخیص می دهند. هرچه تعداد افرادی که دارای ارز دیجیتال هستند بیشتر باشد ، به احتمال زیاد بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد و ارزش آن افزایش می یابد.
  با راه اندازی ایردراپ ، یک شرکت نوپا DeFi می تواند آگاهی گسترده ای راجع به پروژه ، فروش توکن یا قبل از ICO با حداقل هزینه برای آنها ایجاد کند. کمپین های رسانه های اجتماعی باعث می شود این پروژه در معرض دید افرادی قرار گیرد که در غیر این صورت هرگز وجود آن را تشخیص نمی دهند. Airdrops همچنین می تواند شبکه گسترده ای از کاربران را ایجاد کند که انگیزه آن را دارند تا با انجام کارهایی مانند پیروزی در رای گیری جامعه برای لیست های مبادله ، موفقیت یک پروژه را تحریک کنند.

  اگه می خوای به درآمد دلاری برسی حتما حتما در دوره آموزشی  ارز دیحیتال تبریز فایننس شرکت کنید

  با پاداش دادن به صاحبان رمزها با ایردراپ های رایگان ، پروژه ها همچنین می توانند کاربران را تشویق به هودل(HODL) کردن کوین ها یعنی کوین خود را برای مدت طولانی نگه دارند. این می تواند به طور موثر فشار فروش کوین را کاهش دهد.

  میدونی ایردراپ چیه نمیدونی کلیلک کن


  چگونه میتوان از این ایردراپ ها استفاده کرد؟

  بیشتر این ایردراپ ها که ارائه میشوند با انجام دادن کارهای ساده مانند: (دنبال کردن آنها در شبکه های اجتماعی عضویت در گروه تلگرام آنها ، بازنشر مجدد در توییتر و غیره) به شما پاداش می دهد.
  برای شرکت در این ایردراپ ها ، احتمالاً به حساب های فعال در سایت های رسانه های اجتماعی مانند فیس بوک ، توییتر و تلگرام نیاز خواهید داشت.
  همچنین شما نیازمند یک کیف پول اتریوم فعال هستید که از ERC20 پشتیبانی کند که با کیف پول صرافی ها متفاوت است ،فعال بودن به این معنیست که باید شما از کیف پول خود استفاده کنید و تراکنش انجام دهید ،دلیل فعال بودن کیف پول این است که برخی از ایردراپ ها کیف پول ها را برسی میکنند و ایردراپ هارا فقط به کیف پول های فعال واریز می کنند .

  چگونه از این ایردراپ ها باخبر شویم ؟

  منابع زیادی هستند که این ایردراپ هارا معرفی میکنند و زمان دقیق آن را برای کاربران خود مشخص میکنند .
  سایت آکادمی تبریز فایننس این خدمات را برای کاربران خود ایجاد کرده است وبا ثبت نام در قسمت خبرنامه تبریز فایننس
  از جدید ترین اخبار در باره ایردراپ ها با خبر شود که بصورت ایمیل برای شما اطلاع رسانی میشود.

  چگونه توکن دریافت شده را به فروش برسانیم؟

  همچنین شما میتوانید توکن های دریافت شده را در صرافی های ارز دیجیتال به فروش برسانید ،صرافی تبریز فایننس یکی از آنهاست.

  دراین مقاله در رابطه با ایردراپ ها و ماهیت و چگونگی عملکرد ان مطالبی بیان شد. که به کار گرفتن این مطالب در بازار ارز دیجیتال میتواند تاثیر بسزایی داشته باشد .با ثبت نام در دوره های جامع و پیشرفته آکادمی فایننس تبریز مثل دوره ارز دیجیتال و دوره پرایس اکشن نوین میتوانید تحلیل های جامع و کاربردی را در این بازار های مالی انجام دهید.

   

  لینک ثبت نام متقاضیان دوره ارز دیجیتال در بندر عباس

  لینک ثبت نام دوره ارز دیجیتال در ارومیه

   

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  adminn

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.