تبریز فایننس

فعالیت نهنگ ها چه خبر خوب و بدی برای بازار بیت کوین دارد ؟

فعالیت نهنگ ها چه خبر خوب و بدی برای بازار بیت کوین دارد
 • فعالیت نهنگ ها چه خبر خوب و بدی برای بازار بیت کوین دارد : یکی از وبلاگ نویسان و تحلیل گران بیت کوین معتقد است که علت افزایش اخیر قیمت بیت کوین، هیچ ارتباطی با جریان سرمایه گذاران طبیعی این ارز دیجیتال نداشته است. ویلی وو نظر خود را درباره اینکه نهنگها چه مزایا و چه معایبی برای بازار بیت کوین می توانند داشته باشند، بیان کرده است.

  به گزارش سی سی ان، او در این باره نوشت:

  فرضیه من این است که طی یک سال گذشته، تعداد نهنگ های معامله گر ارز دیجیتال به شدت کاهش یافته و این تنها به دلیل کاهش ۸۵ درصدی بیت کوین نبوده بلکه فقط و فقط به علت یک عامل کلیدی تکنیکال در معاملات بوده است.

  ویلی وو (Willy Wo0) تایید کرده که علت افزایش اخیر قیمت بیت کوین خرید نهنگ ها و تلاش برای ایجاد یک فشار خرید ناگهانی (Short Squeeze) ساختگی بوده است.

  فعالیت نهنگ ها چه خبر خوب و بدی برای بازار بیت کوین دارد

  در حال حاضر قیمت بازار BTC از جریان طبیعی سرمایه گذاران فاصله گرفته و همانند دوران هیجانی ۲۰۱۳ و ۲۰۱۷ است. پیش از این چنین واگرایی در ابتدای یک بازار صعودی مشاهده نشده بود.

  فعالیت نهنگ ها چه خبر خوب و بدی برای بازار بیت کوین دارد و دیدگاه صعودی

   

  خبر خوب این است که بیت کوین مانند بیشتر سهام های غیرنقدینه با شناوری پایین رفتار خواهد کرد.در این نوع سهام ها، محدودیت تعداد سهم به این معناست که سهام همیشه تابع سطوح بالایی از نوسان و اختلافات قیمت در درخواست های خرید و فروش خواهد بود.

   

   

  همچنین این بدان معناست که هر گونه تلاش برای پایین نگه داشتن قیمت سهام، با در نظر گرفتن افزایش ناگهانی خرید، ریسک زیادی به همراه دارد و فروشندگان استقراضی را درهم می شکند.

   

   

  در بازار بیت کوین، همیشه تعدادی مشخصی فروشندگان استقراضی وجود دارد. این بدان معناست که احتمال رخ دادن فشارهای ناگهانی خرید مانند این، بیشتر از احتمال عدم وقوع آنها خواهد بود. همیشه باید از نظر تئوری یک سطح قیمت حمایتی را در طول زمان فراهم کرد.

   

   

  خبر بد برای دیدگاه صعودی

   

   

  خبر بد اینجاست که بیت کوین شکافی دارد که آن را نسبت به سهام های غیرنقدینه با شناوری پایین آسیب پذیرتر می کند.
  ویلی وو و دیگر فعالان بیت کوین در رابطه با سرمایه گذاری طبیعی صحبت می کنند. حتی در سهام های غیرنقدینه با شناوری پایین، یک سرمایه گذار در واقع چیزی را خریداری می کند که محصولی تولید کند یا خدماتی را ارائه دهد و با فرض این که خود کسب و کار سودآور است، یک جریان در آمدی ایجاد می کند.

   

  فعالیت نهنگ ها چه خبر خوب و بدی برای بازار بیت کوین دارد

   

   

  تا زمانی که این کالا و خدمات مورد تقاضا بوده و شرکت قابل رقابت با شرکتهای دیگر باشد، جذب سرمایه طبیعی اساسی و درستی خواهد داشت.بیت کوین یک کالا و یا یک خدمت نیست. این یک سرمایه گذاری مبهم است که چیزی تولید نمی کند.

   

   

  این مطلبی که خواندید مربوط به این بود که فعالیت نهنگ ها چه خبر خوب و بدی برای بازار بیت کوین دارد.  شما به سادگی می توانید با ورود به بخش اخبار وبسایت آکادمی تبریز فایننس ، از مهمترین اخبار و رویدادهای دیگر انواع بازار های مالی نظیر : بازار فارکس ، بازار بورس و بازار جهانی ارز دیجیتال مطلع شوید.

   

   

  همچنین این مجموعه بوسیله تیم و اساتید حرفه ای خود اقدام به برگزاری دوره های مختلف مثل : دوره بورس اوراق بهادار  ، دوره پرایس اکشن نوین  و دیگر دوره ها کرده است. که پس از اتمام دوره ها فرد به راحتی میتواند در این بازار ها ترید کرده و سرمایه گذاری بهینه ای داشته باشد.

   

  لازم به ذکر است که وبسایت تبریز فایننس ، آموزشهای رایگان را در اختیار شما عزیزان قرار داده است و می توان گفت این آموزشها مکمل دوره ها هستند و میتوان تضمین کرد که شما با این مطالب(دوره ها و آموزش های رایگان) به یک تریدر حرفه ای تبدیل خواهید شد.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  adminn

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.