تبریز فایننس

کیف پول هایی که 1 بیت کوین دارند 5 درصد کل بازار را تشکیل میدهند

ولت ارز دیجیتال
 • تعداد کیف پولهای بیت کوین “wholecoiner” که حداقل 1 BTCدارند هر ساله افزایش می یابد ،کیف پول های باقیمانده فقط 5٪ از مارکت کپ بازار بیت کوین را نشان می دهد.

  داده های جدید نشان می دهد که “wholecoiners” – کیف پول های بیت کوین که دارای 1 BTC یا بیشتر هستند – اکنون 95٪ از کل سرمایه cryptocurrency را تشکیل می دهند. این تنها 5٪ از مارکت کپ بازار را در بین دهها میلیون کاربر با تعادل کمتر از 1BTC تقسیم می کند.

  با وجود تجمع قیمتهای نجومی BTC ، تعداد کل آدرس های کوینر از سال 2009 به طور پیوسته سال به سال افزایش یافته است. در 27 نوامبر ، Glassnode CTO رافائل شولتزه-كرافت با انتشار توئیتی نمودار نشان داد كه بیش از 800000 آدرس در حال حاضر حداقل 1 BTC را در اختیار دارند.

  طبق نمودارهای Bit info ، آدرسهای wholecoiner حدود 301 میلیارد دلار BTC را نشان می دهد. در مقابل ، ارزش ترکیبی فعلی آدرسهای کل Bitcoin کمتر از 16میلیارد دلار است.

  یک نمودار خطی ، بازنگری در تاریخ کل بورس بازان را نشان می دهد ، با بیشترین افت در اوایل سال 2016 هنگامی که تعداد آدرس هایی که حداقل 1 BTC داشتند ، 13.5 fell از 520،000 به 450،000 کاهش یافت.

  در سال 2018 نیز رشد کل کلینر راکد بود ، به طوری که تعداد آدرسها از دسامبر 2017 بین 720،000 و 690،000 در نوسان بود.تعداد کیف پول های بیت کوین که در طول زمان حداقل 1 BTC دارند:

  طبق  info the block سی و دو میلیون آدرس بیت کوین در حال حاضر دارای مقداری ارزش BTC هستند ، که حاکی از آن است که کل بلاکداران 0.47 درصد کیف پول های بیت کوین متعادل را نشان می دهند.

   

   

  متقاضیان شهر رشت برای ثبت نام در دوره ارز دیجیتال آنلاین و غیر حضوری از لینک دوره ارز دیجیتال در رشت می توانند اقدام کنند.

  متقاضیان شهر ماکو برای شرکت در دوره های حضوری و غیرحضوری دوره ارز دیجیتال تبریز فایننس می توانید از لینک دوره ارز دیجیتال در ماکو اقدام به ثبت نام کنید.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۳ رای
  adminn

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.