تبریز فایننس

تحریم رمزارزها توسط آمریکا!/ دستور خزانه داری آمریکا برای مقابله با باج افزاری

تحریم رمزارزها
 • تحریم رمزارزها :طبق گزارشات وال استریت ژورنال در کوین دسک ، کابینه جو بایدن قصد دارد تا با برنامه ریزی دقیق ،حملات باج افزاری را کاهش دهد . این برنامه نیز در هفته آتی به ویسله وزارت خزانه داری آمریکا معرفی خواهد شد.

  ولی هنوز اطلاعاتی دقیق دراین رابطه که این تحریم ها چگونه حملات باج افزایی را کاهش می دهد ، در دسترس نیست و سخنگوی وزارت خزانه داری نیز در این خصوص هیچ گفتگویی نداشته است.

  تعریف باج افزار!

  در این گزارش این مسئله نیز بیان شد که تحریم‌های آمریکا ، تمام رمز ارزها را هدف نمیگیرد و روی برخی از رمز ارز ها اثر می گذارد . وال استریت ژورنال هم‌ چنان بیان داشت که تحریم های مطرح شده برای مقابله با پولشویی بیشتر می‌تواند بر حذف پرداخت‌های رمزارزها برای استفاده‌های غیرقانونی مثل پرداخت باج‌ها تاثیر داشته باشد.

  این تحریم ها براساس پیشنهادات و تحقیقات کارشناسان بازار ارز دیجیتال طراحی شده است.

  میکاییل دانیل (Michael Daniel) مدیرعامل و رئیس  Cyber Threat Alliance که مجموعه ای از کارشناسان امنیت سایبری است در ماه ژوئن اعلام داشت که  ممنوعیت کلی رمز ارزها امکان دارد ، امکان‌پذیر نباشد. او در این خصوص اظهار داشت:

  طبق نظر من، باید بین تکنولوژی های نوین رمزارزها که مزایایی را به کاربر ارائه می‌دهد و محافظتی که در سیستم مالی برای مقابله با فعالیت‌های محرمانه ایجاد شده است ، تعادل مناسبی ایجاد کنیم تا بتوانیم توان مقابله با پولشویی را داشته باشیم.

  همچنین کابینه بایدن سه ماه پیش اعلام کرده بود که وزارت دادگستری و وزارت خزانه‌ داری در حال بررسی  حملات باج افزاری است و قصد دارد اقداماتی را برای کاهش جرایم سایبری انجام دهد.

  باج گیری شرکتهای بین المللی

  کسب‌وکارهای زیرساختی مهم مثل شرکت‌های سیستم‌های رایانه‌ای ،کارخانه‌های فرآوری گوشت و خط لوله گاز بین ایالتی، از شرکتهایی بودند که برای این که بتوانند کلید های رمز نگاری شده خود که مرتبط با هک و سیستم شان بود را دریافت کنند ، مجبور به پرداخت باج درخواستی به صورت رمز ارز شده بودند.

  البته بعد از گذشت چند ماه از تصویب قانون تحریم رمزارزها آمریکا ، مشخص خواهد شد که این قانون چه تاثیراتی را بر بازار ارز دیجیتال خواهد گذاشت.

  این اخبار که خواندید در رابطه با طرح تحریم رمزارزها توسط آمریکا بود. شما همچنین میتوانید، از مهمترین اخبار بازار ارز دیجیتال ، فارکس و بورس اوراق بهادار به صورت روزانه مطلع شوید فقط کافیست با یک کلیلک وارد بخش اخبار وب سایت تبریز فایننس  شوید و اخبار های به روز که مربوط به انواع بازار های مالی می شوند را بخوانید .زیرا این مجموعه در تلاش است تا سرمایه گذاران و معامله گران با استفاده از  این اخبار، از مهمترین حوادث بازار های مالی باخبر شوند و بتوانند بهترین تصمیم را در خصوص دارای و سرمایه خود در بازار های مالی ،اتخاذ کنند.

  علاوه براین موضوع ، آکادمی تبریز فایننس ، با برگزاری دوره ارز دیجیتال ، دوره پرایس اکشن نوین و …. با بروزترین شیوه تدریس گامی بزرگ در روند تدریس بازار های مالی برداشته است . تا شما بعد از شرکت در این دوره ها بتوانید بازار های مالی را به راحتی تجزیه و تحلیل کنید و بتوانید سرمایه خود را به بهترین روش گسترش دهید.

   

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  adminn

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.