تبریز فایننس

نشست فدرال رزرو آمریکا و نتیجه آن بر روی دلار آمریکا

فدرال رزرو
 • دلار پس از نشست تعیین نرخ بهره فدرال رزرو روند صعودی را آغاز کرده است.همچنین فدرال رزرو با شفافیت تمام اعلام کرده است که برای کاهش حجم خرید اوراق قرضه آماده است و همچنین اگر روند بهبود اقتصادی آمریکا ادامه دار باشد، در نشست بعدی فدرال رزرو که در ماه نوامبر انجام خواهد شد.

   

  طبق اخبار ،مهم‌ترین موضوع بحث شده در فدرال رزرو، پایان برنامه خرید اوراق قرضه در اواسط سال ۲۰۲۲ است. اما به غیر از این، مباحث مهم دیگری نیز در این نشست فدرال رزرو بحث شد که به ترتیب زیر بود:

   

  فدرال رزرو می‌تواند در ماه نوامبر روند کاهش حجم خرید اوراق قرضه را شروع کند.

  به احتمال زیاد برنامه خرید اوراق قرضه در اواسط سال ۲۰۲۲ به طور کامل متوقف خواهد شد.

  در ارزیابی قبلی، ۷ عضو فدرال رزرو با افزایش نرخ بهره در سال ۲۰۲۲ موافق بودند. این بار ۹ عضو فدرال رزرو از افزایش نرخ بهره در سال ۲۰۲۲ حمایت می‌کنند.

  فدرال رزرو انتظار رشد سریع تورم (PCE) در بازه زمانی ۲۰۲۱ تا ۲۰۲۳ را دارد.

  فدرال رزرو انتظار رشد ضعیف GDP در سال ۲۰۲۱ را دارد. با این حال از دید فدرال رزرو رشد اقتصادی آمریکا در سال‌های ۲۰۲۲ و ۲۰۲۳ قوی خواهد بود.

  از دید فدرال رزرو، نرخ بیکاری آمریکا در بازه زمانی ۲۰۲۱ تا ۲۰۲۳ بالا خواهد بود.

   

   

  اما اعلام زمان دقیق خروج از سیاست‌های انبساطی پولی نیز اتفاق مهمی به حساب می آید. هر چند که فدرال رزرو تأکید کرده که فاصله زیادی با افزایش نرخ بهره دارد، اما بازار به آینده خوش‌بین است.

   

  گزارش برآوردهای نرخ بهره‌ای اعضای فدرال رزرو یا همان دات پلات (Dot Plot) نشان می‌دهد که ۹ تن از مقامات فدرال رزرو با افزایش نرخ بهره در سال ۲۰۲۲ موافق هستند.

   

  این خبر که خواندید مربوط به خبر نشست فدرال رزرو و تاثیر آن بر روند فعلی بازار بود

  شما به سادگی می توانید با ورود به بخش اخبار وبسایت آکادمی تبریز فایننس ، از مهمترین اخبار و رویدادهای دیگر انواع بازار های مالی نظیر : بازار فارکس ، بازار بورس و بازار جهانی ارز دیجیتال مطلع شوید.

   

  همچنین این آکادمی تبریز فایننس بوسیله تیم و اساتید حرفه ای خود اقدام به برگزاری دوره های مختلف مثل : دوره فارکس ، دوره پرایس اکشن نوین  و دیگر دوره ها کرده است. که پس از اتمام دوره ها فرد به راحتی میتواند در این بازار ها ترید کرده و سرمایه گذاری بهینه ای داشته باشد.

   

  لازم به ذکر است که وبسایت تبریز فایننس ، آموزشهای رایگان را در اختیار شما عزیزان قرار داده است و می توان گفت این آموزشها مکمل دوره ها هستند و میتوان تضمین کرد که شما با این مطالب(دوره ها و آموزش های رایگان) به یک تریدر حرفه ای تبدیل خواهید شد.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  adminn

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.