تبریز فایننس

دلار آمریکا در برابر ین ژاپن (تاریخ 8 آذر )

دلار آمریکا در برابر ین ژاپن (تاریخ 8 آذر ) : روند فعلی دلار آمریکا در برابر ین ژاپن در جریان معاملات در آسیا پویایی متفاوتی از خود نشان می دهد و نزدیک به 113.50 تثبیت می شود. در پایان هفته گذشته، این ابزار کاهش شدیدی را نشان داد و به سرعت از بالاترین رکورد از Omicron خود عقب نشینی کرده که واکنش بازار به کشف سويه جدید ویروس کرونا بود که روند شکننده بهبود اقتصاد جهانی را تهدید می کند.

 

خاطرنشان کرد که این ویروس دستخوش (WHO) سازمان جهانی بهداشت تغييرات در ارتباط با سلامت عمومی جهانی شده است به نوبه خود، اطلاعات روز جمعه در مورد قیمت های مصرف کننده در ژاپن، حمایت متوسط از بین ارائه کرد. در ماه نوامبر، شاخص قیمت مصرف کننده توکیو 0.5 درصد افزایش یافت که از رشد 0.1 درصدی ماه اکتبر در ماه اکتبر شتاب گرفت.

 

در آغاز هفته جدید فعالیت خرید ین توسط داده های خوش بینانه ژاپن در مورد خرده فروشی پشتیبانی می شود. در ماه سپتامبر، فروش 1.1درصد در ماه اوت و 0.9 درصد سالانه افزایش یافت که بهتر از پیش بینی ها بود، زیرا در شرایط ماهانه بازارها انتظار کاهش1.6 درصدی شاخص ها را داشتند.

 

حمایت ها و مقاومت ها در نمودار روزانه، باندهای بولینگر به صورت افقی معکوس می شوند. محدوده قیمت کمی در حال تغییر است، اما برای سطح فعلی فعالیت در بازار نسبتأ جادار باقی می ماند. اندیکاتور مکدی با حفظ سیگنال فروش پایدار (که در زیر خط سیگنال قرار دارد) رو به کاهش است.

اندیکاتور استوکاستیک یک جهت نزولی مطمئن را حفظ می کند اما در حال حاضر به پایین ترین حد خود نزدیک می شود که نشان دهنده خطرات فروش بیش از حد دلار در کوتاه مدت است.

 

سطوح حمایت: 114.00 , 115.00,115.50, 114.50

سطوح مقاومت :113.50 , 113.00 , 112.50 , 112.06

 

دلار آمریکا در برابر ین ژاپن (تاریخ 8 آذر )

 

پیشنهاد معاملاتی

 

برای ورود به معاملات خرید در صورت شکست سطح قیمتی114,00 می توان با حد سود 115,00 و حد ضرر 113.50 وارد معاملات شد. زمان اجرا : 1 الى 2 روز.
برای ورود به معاملات فروش در صورت شکست سطح قيمتي 113,00 می توان با حد سود 112.06 و حد ضرر 113.50 وارد معاملات شد.

 

 

این خبر که خواندید مربوط به دلار آمریکا در برابر ین ژاپن (تاریخ 8 آذر ) ، بود . شما به سادگی می توانید با ورود به بخش اخبار وبسایت آکادمی تبریز فایننس ، از مهمترین اخبار و رویدادهای دیگر انواع بازار های مالی نظیر : بازار فارکس ، بازار بورس و بازار جهانی ارز دیجیتال مطلع شوید.

 

همچنین این مجموعه بوسیله تیم و اساتید حرفه ای خود اقدام به برگزاری دوره های مختلف مثل : دوره فارکس ، دوره پرایس اکشن نوین  و دیگر دوره ها کرده است. که پس از اتمام دوره ها فرد به راحتی میتواند در این بازار ها ترید کرده و سرمایه گذاری بهینه ای داشته باشد.

 

لازم به ذکر است که وبسایت تبریز فایننس ، آموزشهای رایگان را در اختیار شما عزیزان قرار داده است و می توان گفت این آموزشها مکمل دوره ها هستند و میتوان تضمین کرد که شما با این مطالب(دوره ها و آموزش های رایگان) به یک تریدر حرفه ای تبدیل خواهید شد.

adminn

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *