تبریز فایننس

رییس سازمان بورس در 2 نامه موضوعات مهم بازار سرمایه را پیگیری کرد !

رییس سازمان بورس در 2 نامه موضوعات مهم بازار سرمایه را پیگیری کرد

رییس سازمان بورس در 2 نامه موضوعات مهم بازار سرمایه را پیگیری کرد : رییس سازمان بورس و اوراق بهادار طی 2 نامه به معاون اول رییس جمهور و وزیر نفت، خواستار ابلاغ مصوبات ده‌گانه ستاد هماهنگی اقتصادی دولت و تغییر فرمول نرخ گاز خوراک پتروشیمی ها شد.

 

مجید عشقی در نامه اول که برای معاون اول رییس جمهور نوشته شده است، با اشاره به پیشنهادات ده گانه حمایت از بازار سرمایه، از آقای دکتر مخبر درخواست کرده است که ایشان دستور بدهند که هر چه سریعتر اصلاحات بودجه در راستای حمایت از بازار سرمایه به مجلس ارسال شود و پیگیری های لازم از طرف سازمان برنامه و بودجه جهت تصویب آن در مجلس شورای اسلامی انجام شود.

 

در نامه دوم نیز که برای وزیر نفت نوشته شده است، در خصوص اصلاح فرمول تعیین قیمت گاز خوراک صنایع پتروشیمی نکاتی را بیان کرده است.

 

این متنی که خواندید مربوط به این بود که رییس سازمان بورس در 2 نامه موضوعات مهم بازار سرمایه را پیگیری کرد . شما به سادگی می توانید با ورود به بخش اخبار وبسایت آکادمی تبریز فایننس ، از مهمترین اخبار و رویدادهای دیگر انواع بازار های مالی نظیر : بازار فارکس ، بازار بورس و بازار جهانی ارز دیجیتال مطلع شوید.

 

 

همچنین این مجموعه بوسیله تیم و اساتید حرفه ای خود اقدام به برگزاری دوره های مختلف مثل : دوره بورس اوراق بهادار  ، دوره پرایس اکشن نوین  و دیگر دوره ها کرده است. که پس از اتمام دوره ها فرد به راحتی میتواند در این بازار ها ترید کرده و سرمایه گذاری بهینه ای داشته باشد.

 

لازم به ذکر است که وبسایت تبریز فایننس ، آموزشهای رایگان را در اختیار شما عزیزان قرار داده است و می توان گفت این آموزشها مکمل دوره ها هستند و میتوان تضمین کرد که شما با این مطالب(دوره ها و آموزش های رایگان) به یک تریدر حرفه ای تبدیل خواهید شد.

 

 

 

 

adminn

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *