تبریز فایننس

تحلیل‌گر مطرح توییتر : در بدترین حالت ، آینده بیت کوین؟

تحلیل‌گر مطرح توییتر

تحلیل‌گر مطرح توییتری (دیودِویو)، چند ماه پیش پیش بینی درستی نسبت به بیت کوین داشته بود که طبق این پیش بینی دلار به اوج 65 دلاری می رسید ، که طبق آخرین پیش بینی او بدترین اتفاق ممکن برای این ارز دیجیتال رخ خواهد داد.

دیودویو به ۷۷ هزار دنبال‌کننده خود در توییت هشدار داد و نوشت که وضعیت کنونی بازار ارز دیجیتال دقیقا مشابه سال ۲۰۱۴ می باشد. لازم به ذکر است که در سال 2014، قیمت بیت کوین از ۹۸۸ دلار به نزدیکی ۱۶۰ دلار سقوط کرده بود . او در این باره افزود:

 

هم اکنون که خیلی ها وضعیت بازار را با را با نوسانات سال 2013 مقایسه می‌کنند، باید در نظر داشته باشند که از آن مهم تر وضعیت بازار ارز دیجیتال الان با سال 2014 را است و اگر فکر می‌کنند که  نمودار گنگ است، باید این را در نظر داشته باشند که، اینها فقط پیش‌بینی بر پایه تحلیلی تکنیکال است و می‌توانید آن را نوعی مدیریت ریسک یا آزمون اضطراب برشمارید.

 

تحلیل‌گر مطرح توییتر

 

او در ادامه نیز افزود که تمام پیش بینی های او نشان دهنده بدترین اتفاقات ممکن برای بیت کوین میباشد و احتمال دارد وضعبت از آن بهتر باشد؛ بنابراین نمی‌توان بر آن تکیه کرد.

 

هم اکنون که هر واحد بیت کوین در کانال ۴۲,۰۰۰ دلار خرید و فروش می شود که در مقایسه با  دو هفته پیش بیشتر از ۱۷ درصد از ارزش بیت کوین از دست رفته است. طبق پیش‌بینی وی ، در کوتاه‌مدت احتمال دارد که رسیدن قیمت به ۳۷۵۰۰ دلار را تجربه کنیم . او در این باره نوشته است:

 

وضعیت حساسی می باشد.

 

تحلیل‌گر مطرح توییتر

 

او در قسمتهای دیگری  از توییت خود به تقاطع طلایی روی نمودار بیت کوین نیز اشاره کرده است و نوشته است که به این شاخص ها شک دارد.

 

در روزهای اخیر نیز بسیاری از تحلیل‌گران درباره شکل‌گیری تقاطع طلایی در نمودار بیت کوین بحث کردند و از آن به عنوان عاملی مثبت یاد کرده اند. توییت وی در این باره به این شکل است:

 

مشکل تقاطع طلایی چیست؟  مشکل تقاطع طلایی این است که میانگین متحرک ۵۰ روزه امکان دارد در تایم فریم کوچکیرخ دهد میباشد.

طبق باور وی، قیمت بیت کوین روند نزولی گسترده ای نخواهد داشت و ن احتمال این که شاهد سقوط به زیر ۲۰,۰۰۰ دلار باشیم، اندک است. او در این موضوع ادامه داد:

 

همان طور که شاهد اوج قیمت در مناطق بالایی نبوده ایم ، بنابراین ممکن است سقوط قیمت خیلی سنگین نداشته باشیم. همانند اصلاح‌های دیگر بازار، معاملگران منتظر قیمت پایین هستند که هیچ وقت رخ نخواهد داد.

 

این خبر را که خواندید مربوط به پیش بینی اخیر تحلیل گر مطرح توییتر نسبت به قیمت آینده بیت کوین بود . شما به سادگی می توانید با ورود به بخش اخبار وبسایت آکادمی تبریز فایننس ، از مهمترین اخبار و رویدادهای دیگر انواع بازار های مالی نظیر : بازار ارز دیجیتال ، بازار بورس و بازار جهانی فارکس مطلع شوید.

 

همچنین این مجموعه بوسیله تیم و اساتید حرفه ای خود اقدام به برگزاری دوره های مختلف مثل : دوره ارز دیجیتال ، دوره پرایس اکشن نوین کرده است. که پس از اتمام دوره ها فرد به راحتی میتواند به این بازار ها ورود کند و سرمایه گذاری بهینه ای داشته باشد.

 

لازم به ذکر است که وبسایت تبریز فایننس ، آموزشهای رایگان را در اختیار شما عزیزان قرار داده است و می توان گفت این آموزشها مکمل دوره ها هستند و میتوان تضمین کرد که شما با این مطالب(دوره ها و آموزش های رایگان) به یک تریدر حرفه ای تبدیل خواهید شد.

 

adminn

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *