تبریز فایننس

ترون اولین مجتمع اکولوژیک را در متاورس Cryptovoxels می سازد

ترون اولین مجتمع اکولوژیک را در متاورس Cryptovoxels می سازد
 • ترون اولین مجتمع اکولوژیک را در متاورس Cryptovoxels می سازد : طبق اعلامیه رسمی به اشتراک گذاشته شده توسط بنیاد ترون، این بنیاد اولین مجموعه زیست محیطی را در متاورس دیجیتالی کریپتووکسل ها منتشر کرد.

   

  به این ترتیب، TRON سومین شرکتی پس از SuperRare و SpaceX است که از ایجاد مجموعه خود در متاورس خبر می دهد. مجموعه TRON به سه ساختمان  دارد که این شاختمان در ساحل شرقی میامی قرار دارند. این شامل دفتر مرکزی Tron، باشگاه کنوانسیون BT و موزه هنر دیجیتال APENFT است.

   

   

  همچنین، این مجموعه شامل معبد خورشید واقع در طرف مقابل چشم انداز ساحلی است. دفتر مرکزی TRON هم به عنوان یک موزه هنر مفهومی عمل می کند و هم قابلیت های سخت را همراه با یک خروجی جامع هنری نرم به نمایش می گذارد.

   

   

  موزه هنر APENFT یک نمایشگاه هنر دیجیتال پیشگام در متاورس می باشد

   

  باشگاه BT Convention دارای دو سطح است. اولی دارای فضای پذیرایی و سالن کنفرانس بزرگ است. در طبقه دوم یک دفتر بزرگ و فضای نمایش تئاتر مانند برای جلسات و کنفرانس ها قرار دارد.

   

  موزه هنر APENFT اولین موسسه فرهنگی است که فقط در متاورس وجود دارد. این به هنر دیجیتال و توکن های غیر قابل تعویض به عنوان پایه فنی آن اختصاص داده شده است.

   

  APENFT آثار هنری هنرمندان برجسته دیجیتال را در کنار نقاشی های برندگان مسابقه عمومی “زندگی دوم” به نمایش می گذارد.

   

  موزه همچنین دارای دو طبقه است: طبقه اول یک قسمت پذیرایی است که با یک سالن کنسرت روباز و محوطه نمایش آثار هنری همراه است. نمایشگرهای طبقه اول قابل تنظیم هستند: می توان آنها را با توجه به نیازهای مختلف سفارشی کرد.

   

  همچنین، طبقه دوم دارای یک دهلیز نقاشی است که نمادی از توانایی ترون برای سوار شدن بر هنرمندان دیجیتال نسل جدید و نقاشی های آنها است. طبقه دوم همچنین دارای سالن های نمایشگاهی سرپوشیده و بیرونی برای هنرمندان در مراحل اولیه است.

   

  APENFT یکی از بزرگترین و تاثیرگذارترین بازیگران در بازار NFT است. در ارتباط با بنیاد ترون، در ماه ژوئیه رویداد سوزاندن نشانه ای بی بدیل انجام داد.

   

  این خبر که خواندید مربوط به این بود که ترون اولین مجتمع اکولوژیک را در متاورس Cryptovoxels می سازد . شما به سادگی می توانید با ورود به بخش اخبار وبسایت آکادمی تبریز فایننس ، از مهمترین اخبار و رویدادهای دیگر انواع بازار های مالی نظیر : بازار فارکس ، بازار بورس و بازار جهانی ارز دیجیتال مطلع شوید.

   

  همچنین این مجموعه بوسیله تیم و اساتید حرفه ای خود اقدام به برگزاری دوره های مختلف مثل : دوره فارکس ، دوره پرایس اکشن نوین  و دیگر دوره ها کرده است. که پس از اتمام دوره ها فرد به راحتی میتواند در این بازار ها ترید کرده و سرمایه گذاری بهینه ای داشته باشد.

   

  لازم به ذکر است که وبسایت تبریز فایننس ، آموزشهای رایگان را در اختیار شما عزیزان قرار داده است و می توان گفت این آموزشها مکمل دوره ها هستند و میتوان تضمین کرد که شما با این مطالب(دوره ها و آموزش های رایگان) به یک تریدر حرفه ای تبدیل خواهید شد

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  adminn

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.