امروز زمان برگزاری جلسه اوپک پلاس است !

امروز زمان برگزاری جلسه اوپک پلاس است
 • امروز زمان برگزاری جلسه اوپک پلاس است ؛ برنامه فعلی این است که اوپک پلاس، تولید خود را 400 هزار بشکه در روز در فوریه افزایش دهد.اما این انتظار با گزارشی از رویترز به نقل از سه منبع اوپک پلاس رد شده است.

   

  به نظر نمی‌رسد که اوپک پلاس بخواهد انتظارات را خیلی تغییر دهد.ترس از Omicron کوتاه مدت است و در صورت بدتر شدن اوضاع، آنقدری انعطاف پذیر هستند که حداقل با شرایط سازگار شوند.

   

  به گفته نمایندگان، پیش‌بینی اوپک از مازاد عرضه نفت در سه ماهه اول سال حدود 25 درصد کمتر از پیش است.

   

   

  این خبر را که خواندید مربوط به این بود که امروز زمان برگزاری جلسه اوپک پلاس است . شما به سادگی می توانید با ورود به بخش اخبار وبسایت آکادمی تبریز فایننس ، از مهمترین اخبار و رویدادهای دیگر انواع بازار های مالی نظیر : بازار فارکس ، بازار بورس و بازار جهانی ارز دیجیتال مطلع شوید.

   

  همچنین این مجموعه بوسیله تیم و اساتید حرفه ای خود اقدام به برگزاری دوره های مختلف مثل : دوره فارکس ، دوره پرایس اکشن نوین  و دیگر دوره ها کرده است. که پس از اتمام دوره ها فرد به راحتی میتواند در این بازار ها ترید کرده و سرمایه گذاری بهینه ای داشته باشد.

   

  لازم به ذکر است که وبسایت تبریز فایننس ، آموزشهای رایگان را در اختیار شما عزیزان قرار داده است و می توان گفت این آموزشها مکمل دوره ها هستند و میتوان تضمین کرد که شما با این مطالب(دوره ها و آموزش های رایگان) به یک تریدر حرفه ای تبدیل خواهید شد

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  tabrizfinance
  مجموعه تبریز فایننس یکی از برترین و بهترین آموزشگاه بازار های مالی در سطح شمالغرب و تبریز است.تبریز فایننس برگزار کننده دوره ارز دیجیتال دوره فارکس دوره بورس اوراق بهادار و پرایس اکشن است.اگر میخواهید درباره تبریز فایننس بیشتر بدانید میتوانید درباره تبریز فایننس بیشتر بخوانید.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  نه + سه =