تبریز فایننس

تصویب لایحه اخذ مالیات از ارزهای دیجیتال در سنای آمریکا

سنای آمریکا در حال تصویب لایحه مربوط به اخذ مالیات از ارزهای دیجیتال است
 • سنای آمریکا : انتظار می رود طرح سرمایه گذاری زیر بنایی سنا که شامل مالیات بر ارزهای دیجیتالی می شد ، طی چند روز آینده به رای گذاشته شود. با این حال ، برخی از سناتورها و فعالان ارز دیجیتال آمریکا همچنان با این طرح مخالفت می کنند.

  طبق سناریو ، سنای ایالات متحده قرار است اواخر این هفته به لایحه سرمایه گذاری زیرساختی 1 تریلیون دلاری رای دهد. این لایحه در مورد بودجه توسعه زیرساخت ها مانند جاده ها ، پل ها و آب سالم در ایالات متحده است.

  در بخشی از پیشنهادات این لایحه ، نویسندگان یک بند را ارائه می دهند که تعریف «کارگزار» را برای کسانی که با ارزهای دیجیتال تجارت می کنند ، گسترش می دهد. کارگزاران باید فرم 1099 را از طرف مشتریان خود به خدمات درآمد داخلی (IRS) ارسال کنند.

  فرم 1099 یکی از اشکال خدمات درآمد داخلی ایالات متحده است که برای مالیات دهندگان دریافت می شود.

  با این حال ، به جای در نظر گرفتن فقط دارندگان و مبادلات ارزهای دیجیتال به عنوان کارگزاران دیجیتال ، این برنامه به اندازه کافی بزرگ است که بتواند بازیگران ، از جمله استخراج کنندگان بیت کوین ، طلبکارانی را که تراکنش ها را در شبکه های اثبات سهام پردازش و حتی پردازش می کنند ، فراهم کند. مشارکت توسعه دهندگان پروتکل های مالی غیر متمرکز (DeFi) که خدمات ناامن ارائه می دهند.

  سناتورها ران ویدن ، سینتیا لومیس و پت تومی متمم را معرفی کردند که به شدت از طرفداران ارزهای دیجیتالی انتقاد می کرد و آنها اجرای این طرح را تقریباً غیرممکن می دانستند. گروه معاف است. متعاقباً سناتورهای مارک وارنر و راب پورتمن متمم را اضافه کردند که صریحاً معدنچیان سازنده شبکه و ارائه دهندگان کیف پول را از اجرای مفاد طرح معاف می کند.

  طرفداران پرونده وی در تلاش بوده اند تا متن واقعی این بیانیه را به صورت آنلاین در دسترس قرار دهند. طرفداران پرونده وی در تلاش بوده اند تا متن واقعی این بیانیه را به صورت آنلاین در دسترس قرار دهند. آنها استدلال می کنند که این اصلاحیه بی طرفانه نیست و بیت کوین و سایر شبکه های مبتنی بر شواهد را بر شبکه های مبتنی بر سهام ترجیح می دهد و الزامات گزارش را به افرادی که قادر به اجرای این طرح نیستند تحمیل می کند.

  در آینده چه خواهد شد؟
  سنای آمریکا در آستانه تصویب لایحه مالیات بر ارزهای دیجیتال است. محدودیت های بیشتری در راه است؟
  منابع مطلع از روند بررسی این لایحه گفته اند که هیچ یک از اصلاحیه ها لزوماً به رای گذاشته نخواهد شد. چاک شومر ، رهبر اکثریت و میچ مک کانل ، رهبر اقلیت سنا در حال بحث بر سر رای دادن به کدام یک از 500 اصلاحیه ثبت شده هستند. سناتور بیل هاگرتی همچنین اخیراً موافقت نامه ای را از دستور کار خارج کرد که بر اساس آن مجلس سنا باید به اتفاق آرا از نمایندگان مجلس برای رسیدگی به مسائلی مانند هزینه صورتحساب ها درخواست رضایت می کرد.

  سنا آمریکا : نمایندگان تا روز شنبه ملاقات خواهند کرد تا دوباره تلاش کنند. موضع سناتور هاگرتی بی نتیجه به نظر می رسد. اگرچه اقدامات وی توانایی انجام اصلاحات را محدود می کند ، اما تصویب این لایحه را قبل از پایان رای گیری و پایان مذاکرات متوقف نمی کند.

  یک درباره سنای آمریکا منبع آگاه گفت:
  چیزی مانند برادران وارنر ممکن است در سنا رای نیاورد.
  شایان ذکر است که در صورت عدم توافق نمایندگان در مورد اصلاحات ، همان لایحه اصلی به رای گذاشته می شود.

  پس از بررسی همه اصلاحات و موافقت یا مخالفت با آنها ، سنا به کل این لایحه رای می دهد. این لایحه برای اجرا نیاز به 60 رای دارد. اگر سناتورهای جمهوری خواه که با حسن نیت در حال اصلاح این لایحه هستند به عنوان نشانه مخالفت حزب با طرح اولیه تلقی شوند ، از سوی دیگر دموکرات ها از حمایت کافی برای تصویب این بسته برخوردارند.

  حتی در صورت تصویب لایحه ، انتظار نداشته باشید که داستان به زودی به پایان برسد. مجلس نمایندگان قبلاً لایحه سرمایه گذاری زیربنایی 715 میلیارد دلاری را که مطابق نظرات رسمی هر دو طرف بود ، تصویب کرده بود. این لایحه مانند نسخه اصلاح نشده لایحه سنا به نظر نمی رسید و قرار نیست به نظر برسد. برای تبدیل شدن این لایحه به قانون ، مجلس نمایندگان و سنا باید در مورد آن توافق کنند.

  دموکرات های مجلس نمایندگان به راحتی می توانند با تصویب پیش نویس مجلس سنا ، این لایحه را روی میز رئیس جمهور بایدن بگذارند ، اما آنها هیچ عجله ای ندارند.

  اول از همه ، باید بگوییم که سناتورها قرار است تا 20 سپتامبر (29 سپتامبر) در حوزه انتخابیه خود در تعطیلات باشند. دوم ، نانسی پلوسی ، رهبر اکثریت مجلس نمایندگان منتظر است تا سنا بسته بزرگ تری را تصویب کند که 3.5 تریلیون دلار هزینه دارد و مسائل مربوط به بهداشت ، آموزش ، تغییر آب و هوا و سایر اولویت های دموکراتیک را پوشش می دهد. قرار می دهد از آنجا که دموکرات های سنا با دریافت این بسته مخالفت بیشتری دارند ، حتی اگر آن را بخشی از روند اصلاح بودجه بدانند که برای تصویب آن به 51 رای نیاز دارد ، ممکن است مدتی طول بکشد.

  بر اساس گزارش نیویورک تایمز در این هفته ، دموکرات های ارشد از تمایل خود برای ارائه برنامه جامع تری برای هزینه های زیرساختی صحبت کرده اند.

  اعضای کمیسیون بلوک چین کنگره نیز ممکن است در طول این اقدامات خرابکاری کنند. تد باد و تام امر ، جمهوری خواه ، دموکرات ها و دارن سوتو ، دموکرات ، در حمایت از وایدن ، لومیس و تامی متممن ، به شومر ، رهبر اکثریت سنا نامه نوشتند.

   

  دارن سوتو در توییتی نوشت:

  من به نمایندگان جمهوری خواه تد باد و تام پیوستم تا از اصلاحیه دو حزبی سنا برای تنظیم مالیات بر ارزهای دیجیتال در بسته سرمایه گذاری زیرساختی با حمایت دو حزب حمایت کنند. ما به تلاش برای نوآوری در ارزهای دیجیتال ادامه خواهیم داد.

  اگر مجلس نمایندگان و سنا بتوانند به اندازه کافی به قانونی شدن توسعه زیرساخت ها نزدیک شوند ، می توانند اختلافات خود را در کنفرانسی با اعضای کمیته حمل و نقل و زیرساخت مجلس نمایندگان و سنا مورد بحث قرار دهند. تنها با انجام این کار ، صورتحساب به میز بایدن می رود و پس از امضای او ، این لایحه به قانون تبدیل می شود.

  تبریز فایننس

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  adminn

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.