تحلیل بازار های مالی

راز تغییر مسیر و ماندگاری بیت کوین در بالای سی و دو هزار

راز تغییر مسیر و ماندگاری بیت کوین در بالای سی و دو هزار

بیت کوین در بالای سی و دو هزار:طبق اظهارات سی‌ان‌بی‌سی، مکالمات اخیر جک دورسی مدیر عامل توییتر و ایلان ماسک مدیر عامل تسلا در مورد رمز ارزهای دیجیتال موج جدیدی از تقاضای بازار را برانگیخته است.

ایلان ماسک گفته است که احتمال پذیرش مجدد بیت کوین به عنوان وسیله پرداخت برای خرید خودروهای تسلا وجود دارد، اما تنها در صورت نیاز به انرژی بیشتر برای استخراج ارزهای رمزپایه از انرژی پاک است. همچنین ماسک اظهار داشت که تسلا در بیت کوین سرمایه گذاری کرده و وی در بیت کوین، اتریوم و دوج کوین سرمایه گذاری کرده است.

 

دلیل ماندگاری بیت کوین در بالای سی و دو هزار؟

 

بزرگترین شرکت های پرداخت جهان زیرساخت های بیشتری را برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال فراهم می کنند. بعد از اعلام مستر کارت  (MasterCard) مبنی بر اینکه تجارت ارزهای رمزپایه را تسهیل می کند، ویزا کارت در بیانیه ای مشابه اعلام کرد که با تغییراتی که به زودی رخ خواهد داد؛ امکان تبدیل ارزهای دیجیتال به ارزهای فیات (ارزهای رسمی کشورهای ملی) و بالعکس بیشتر از قبل وجود خواهد داشت.

 

ارزیابی داده های درون شبکه نشان می دهد که تعداد زیادی از سرمایه گذاران کوچک بازار دارایی های خود را با ضرر می فروشند زیرا آنها نگران از دست دادن همه دارایی های خود هستند.

از طرف دیگر، اگرچه سرمایه گذاران و شرکت های بزرگ هنوز فروش دارایی های خود را آغاز نکرده اند، اما تمایل آنها به خرید دارایی های جدید به طور قابل توجهی کاهش یافته و آنها نیز بازار را رصد کرده اند.

 

ارزش کل ارزهای دیجیتال در بازار جهانی در حال حاضر 1310 میلیارد دلار تخمین زده شده است که 8.78 درصد بیشتر از روز گذشته است.

در حال حاضر بیت کوین 49٪ از کل بازار ارزهای دیجیتال و اتریوم 17٪ را در اختیار دارد.

بیت کوین 12 سال پیش توسط یک گروه ناشناس از معامله گران در بستر معاملات بلاکچین ایجاد شد و اولین معاملات آن در سال 2009 شکل گرفت.

 

صرافی باینانس که فعالیت آن تحت تأثیر رویکرد سختگیرانه برخی کشورها قرار گرفته است، تصمیم گرفته است سهام صرافی خود را در ایالات متحده در بورس اوراق بهادار ایالات متحده وارد کند تا از بروز اتفاق مشابه و از دست دادن بازار آمریکا جلوگیری کند. مدیر عامل باینانس اظهار داشت که گروه تحت مدیریت وی از الزامات و قوانین مالی کشورها پیروی می کند و باینانس سعی خواهد کرد با کمک مشاوره وکلا و فعالان مالی انتظارات ارگان های نظارتی را برآورده سازد.

 

ژائو روز جمعه در جلسه Redefine Tomorrow به میزبانی SC 10X ، بازوی سرمایه گذاری بانک قدیمی سیام تایلند ، گفت: شریک ما در ایالات متحده در حال بررسی IPO احتمالی است. با این حال، این مسیر IPO هنوز 100٪ قطعی نیست.

 

به گفته ژائو، اوایل امسال پس از لیست سهام کوین بیس درنزدک ، اکنون ایالات متحده دارای یک اکوسیستم است که در آن ارزهای رمزپایه را می توان در دسترس عموم قرار داد. در واقع، چندین ارز رمزپایه مستقر در ایالات متحده، از جمله جوزا، کراکن و سیرکل، به دنبال انجام همان کار هستند.

 

در مورد بایننس ، ژائو افزود که IPO بخشی از برنامه های فوری این شرکت نیست، اما ممکن است در آینده تغییر کند. پیش از این، ژائو گفته بود كه بایننس ترجیح می دهد به جای استفاده از IPO سنتی، روی گسترش كارآیی و سودمندی رمز اصلی خود یعنی بایننس (BNB) کار کند.

 

ژائو گفت قبل از آنکه بایننس بخواهد عرضه عمومی سهام خود را جدی بگیرد، مجبور به تغییر ساختار شرکت خود بود، زیرا بیشتر ناظران مایل به بازدید از دفتر مرکزی یا حتی یک نهاد حقوقی مرتبط هستند.

 

ارزش کل ارزهای دیجیتال در بازار جهانی در حال حاضر 1310 میلیارد دلار تخمین زده شده است که 8.78 درصد بیشتر از روز گذشته است. در حال حاضر بیت کوین 49٪ از کل بازار ارزهای دیجیتال و اتریوم 17٪ را در اختیار دارد.

بیت کوین در حدود 12 سال پیش توسط یک گروه ناشناس از معامله گران در بستر بلاکچین ایجاد شد و اولین معاملات آن در سال 2009 شکل گرفت.

tabrizfinance

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × دو =