تبریز فایننس

عامل صعودی بودن دلار ، عملکرد شاخص خرده فروشی می باشد

عامل صعودی بودن دلار ، عملکرد شاخص خرده فروشی می باشد
 • عامل صعودی بودن دلار ، عملکرد شاخص خرده فروشی می باشد : شاخص دلار آمریکا از اوج جدید سالانه در ۹۵٫۲۷ پایین آمده است. شاخص اطمینان دانشگاه میشیگان از ۷۱٫۷ واحد در ماه اکتبر به ۶۶٫۸ واحد سقوط کرده است. با این حال انتظار می‌رود که بهبود شاخص‌های اقتصادی از دلار آمریکا حمایت و فدرال رزرو را مجبور به افزایش نرخ بهره کنند.

   

  رالی صعودی اخیر دلار آمریکا بعد از انتشار داده‌های تورمی آمریکا به راه افتاده است. در این میان اگر شاخص خرده فروشی آمریکا هم رشد خوبی را ثبت کند، هم انتظارات نرخ بهره‌ای تقویت خواهد شد و هم دلار آمریکا.

   

  در واقع اگر رشد سریع تورم با رشد فعالیت‌های اقتصادی همراه باشد، فدرال رزرو می‌تواند خیلی زودتر از پیش‌بینی‌های قبلی نرخ بهره را بالا ببرد.قیمت‌گذاری‌ها در بازار وجوه آتی فدرال رزرو آمریکا نشان می‌دهند که انتظارات نرخ بهره‌ای تقویت شده و از دید بازار شانس افزایش نرخ بهره در ماه ژوئن ۶۰ درصد است. این یعنی بازار برای تغییر چشم‌انداز نرخ‌های بهره فدرال رزرو آماده است و اگر شاخص خرده فروشی هم عملکرد بهتری داشته باشد، دلار آمریکا تقویت خواهد شد و زمان افزایش نرخ بهره آمریکا هم به آینده نزدیک موکول خواهد شد.

   

   

  این خبر که خواندید مربوط به عامل صعودی بودن دلار ، عملکرد شاخص خرده فروشی می باشد ، بود . شما به سادگی می توانید با ورود به بخش اخبار وبسایت آکادمی تبریز فایننس ، از مهمترین اخبار و رویدادهای دیگر انواع بازار های مالی نظیر : بازار فارکس ، بازار بورس و بازار جهانی ارز دیجیتال مطلع شوید.

   

  همچنین این مجموعه بوسیله تیم و اساتید حرفه ای خود اقدام به برگزاری دوره های مختلف مثل : دوره فارکس ، دوره پرایس اکشن نوین  و دیگر دوره ها کرده است. که پس از اتمام دوره ها فرد به راحتی میتواند در این بازار ها ترید کرده و سرمایه گذاری بهینه ای داشته باشد.

   

  لازم به ذکر است که وبسایت تبریز فایننس ، آموزشهای رایگان را در اختیار شما عزیزان قرار داده است و می توان گفت این آموزشها مکمل دوره ها هستند و میتوان تضمین کرد که شما با این مطالب(دوره ها و آموزش های رایگان) به یک تریدر حرفه ای تبدیل خواهید شد.

   

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  adminn

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.