تبریز فایننس

انقلاب تجارت آنلاین تازه شروع شده است !

انقلاب تجارت آنلاین تازه شروع شده است
 • انقلاب تجارت آنلاین تازه شروع شده است : مغازه‌ها و رستوران‌ها بازگشایی شده‌اند، عرضه واکسن با سرعت ادامه می‌یابد، و حتی به نظر می‌رسد که تعطیلات در خارج از کشور بار دیگر برگزار می‌شود. در حالی که به نظر می رسد همه چیز در سطح تغییر کرده است، تأثیر طولانی مدت این بیماری همه گیر هنوز در همه جای اطراف ما قابل مشاهده است.

   

  این در هیچ کجا بهتر از دنیای تجارت آنلاین دیده نمی شود. نسل جدید سرمایه گذاران «صندلی صندلی» این بیماری همه گیر همچنان به سرمایه گذاری پس انداز خود در جستجوی سود مالی در بازار ادامه می دهد. تجمع‌های GameStop، AMC و Support.com Reddit، که سرمایه‌گذاران خرده‌فروش را در مقابل کوتاه‌مدت صندوق‌های تامینی قرار می‌دهند، دیگر به نظر نمی‌رسد یک ضربه لحظه‌ای در بازارهای مالی باشد، بلکه مقدمه‌ای برای تغییر بسیار گسترده‌تر در روش سرمایه‌گذاری مردم و دسترسی به بازارهای مالی است.

   

  در واکنش به این بادهای دنباله دار، پلتفرم های معاملات آنلاین باید در رویکرد خود زیرک عمل کنند تا با خواسته های سرمایه گذاران مطابقت داشته باشند. سرمایه‌گذاران خرد باید خود را برای تحول در محصولات و ویژگی‌ها در سال‌های آینده آماده کنند، زیرا انقلاب تجارت آنلاین همچنان بازارها را فرا گرفته است.

   

  انقلاب تجارت آنلاین تازه شروع شده است

   

  ظهور تجارت اجتماعی

   

  در میان بحبوهه Covid-19، ما شاهد ظهور “سرمایه گذاری FOMO” بوده ایم ، ترس از دست دادن یا همان (FOMO) تعدادی از سرمایه گذاران خرد را به سرمایه گذاری و تلاش برای دستیابی به ثروت مالی از بازارهای مالی برانگیخته است.

   

  پشتوانه سرمایه‌گذاری FOMO، تقاضای سرمایه‌گذاران خرده‌فروشی برای همگام شدن با همتایان و کسب ثروت از تجارت سریع است. علاوه بر این، سر و صدای بازار از سوی مفسران در سراسر TikTok، YouTube و رسانه ها بر تصمیم گیری سرمایه گذاران تأثیر می گذارد.

   

  این روند تنها در سال‌های آتی تسریع می‌یابد زیرا کسانی که با «اشکال» سرمایه‌گذاری مواجه شده‌اند، می‌ترسند سودهای بالقوه را از دست بدهند و برای رسیدن به این اهداف به سیگنال‌های همتایان خود تکیه می‌کنند. ما شاهد ظهور یک جامعه تجارت آنلاین هستیم که اکنون می تواند بازارها را به حرکت درآورد.

   

   

  در حال حاضر، این جنبش در حال تغییر در تجارت آنلاین است. تعدادی از ارائه دهندگان پلتفرم اکنون به کاربران امکان می دهند در معاملات کپی شرکت کنند، که به سرمایه گذاران عادی اجازه می دهد تا به طور خودکار معاملات معامله گران پیشرو پلت فرم را کپی کنند. سرمایه گذاران همچنین می توانند با معامله گران دیگر ارتباط برقرار کنند تا چت کنند، نکاتی را معامله کنند و از تخصص آنها بهره مند شوند.

   

   

  این شکل از تجارت اجتماعی همچنان به تسلط بر تجارت آنلاین ادامه خواهد داد زیرا سرمایه گذاران روزمره به همتایان و اشکال غیر سنتی اطلاعات بازار برای نکات سرمایه گذاری و راه هایی برای دستیابی به منافع مالی آتی نگاه می کنند. این توسعه بدون شک در سال های آینده در سراسر بازار گسترده خواهد شد.

   

  تجارت آنلاین سریعتر، بهتر و قوی تر

   

  انطباق با نیازهای سرمایه گذاران همچنین باعث می شود تجارت آنلاین سریع تر، بهتر و قوی تر شود. سرمایه گذاران روزمره به دنبال سیستم های قابل اعتماد با تجربه کاربری هستند که معاملات سریع تر و همچنین سپرده گذاری و برداشت آسان تر را ممکن می کند.

   

  این تقاضا برای تجربه کاربری بهتر از سوی معامله‌گران خرده‌فروشی، برای ارائه‌دهندگان پلتفرم مورد توجه قرار خواهد گرفت. خاطرات «جهش کووید» در سال گذشته بر ذهن ارائه‌دهندگان پلت‌فرم سنگینی می‌کند، زیرا آنها اعلام واکسن فایزر را به یاد می‌آورند که منجر به عدم توانایی پلتفرم‌های تجارت آنلاین مانند AJ Bell و Hargreaves Lansdown برای مقابله با افزایش معاملات شد.

   

   

  در نبرد برای به دست آوردن و حفظ مشتریان، خاموشی های طولانی مدت توسط سرمایه گذاران روزمره به یاد خواهند ماند که خواهان سیستم های قابل اعتماد و ایمن از کارگزاران هستند تا از تحرکات بازار سرمایه گذاری کنند. در اینجا، پلتفرم‌های معاملات آنلاین باید با تقاضای رو به رشد سرمایه‌گذاران سازگار شوند تا از تجربه کاربری درجه یک برای معامله‌گران خرده‌فروش اطمینان حاصل کنند.

   

  انقلاب تجارت آنلاین تازه شروع شده است

   

  فرصت ها برای تجارت آنلاین بی پایان باقی می مانند

   

  در حالی که پیش‌بینی می‌کنیم تجربه کاربر معامله‌گر و رشد تجارت اجتماعی در میان‌مدت بهبود یابد، فرصت‌ها برای تجارت آنلاین بی‌پایان باقی می‌ماند در حالی که سرمایه‌گذاران به بازارها علاقه‌مند هستند. این همچنین شامل نیاز به آموزش این نژاد جدید از معامله گران و حمایت از آنها در سفر سرمایه گذاری آنها برای اطمینان از تصمیم گیری آگاهانه – چه اصول اولیه استراتژی معاملاتی یا راه های کاهش ریسک است.

   

   

  کارگزاران مشتاق خواهند بود که جمعیت جدیدی از سرمایه گذاران خرد را درگیر نگه دارند و مقابله با این چالش بهترین ها را از بقیه جدا می کند. داده ها و اتوماسیون بدون شک از ویژگی های این مسابقه خواهند بود زیرا سفر مشتری برای معامله گران آسان تر می شود و سرمایه گذاران قبل از تصمیم گیری، آخرین اطلاعات را در اختیار دارند.

   

   

  علاوه بر این، نقش تنظیم کننده در حمایت از معامله گران خرده فروشی که در سرمایه گذاری بی تجربه هستند نیز وجود خواهد داشت. اغلب اوقات ما فقط زمانی در مورد داستان های خوب می شنویم که بیش از 70 درصد از سرمایه گذاران خرد پول خود را از دست بدهند.

   

   

  این بیماری همه گیر درس هایی را برای هر صنعتی ارائه کرده است و این امر به همان اندازه در ارائه دهندگان تجارت آنلاین دیده می شود. پدیده تجارت FOMO در طول قرنطینه به کارگزاران در مورد قدرت تجارت خرده فروشی در بازارهای مالی آموزش داد. اکنون این وظیفه بر عهده کارگزاران است تا با تقاضاهای رو به رشد معامله گران خرده فروشی همراهی کنند.

   

  با این حال، اگرچه ممکن است به نظر برسد که در 18 ماه گذشته شاهد انقلابی در بازارهای مالی بوده‌ایم، اما با تکامل پلتفرم‌ها و کارگزاران و بهره‌گیری از قدرت فناوری برای بهبود دسترسی معامله‌گران خرده‌فروش به بازار و تجربه تجارت، چیزهای بیشتری در راه است.

   

  آکادمی تبریز فایننس یکی از بهترین مجموعه ها در غرب کشور است که سعی دارد بستری مناسب برای علاقه مندان در حوزه ی ارز دیجیتال با برگزاری دوره هایی مثل دوره ارز دیجیتال و دوره پرایس اکشن نوین و دوره های دیگر ایجاد کند.

   

  شما می توانید با شرکت در این دوره ها سرمایه گذاری بی نظیری در کارنامه مالی خود ثبت کنید و به یک تریدر حرفه ای تبدیل شوید.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  adminn

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.