تبریز فایننس

مرکز استخراج رمز ارز ها در حال تغییر است

مرکز استخراج رمز ارز ها در حال تغییر است
 • قوانین چین فضای عدم قطعیتی را برای فعالان صنعت رمز ارز ها شده ایجاد کرده است ، که اولین مرکز استخراج در جهان را تغییر داده است. استخراج کنندگان به دنبال مقصدی امن با سیاست های مالیاتی خوب و هزینه انرژی پایین هستند. این ویژگی ها باعث شد تا فعالان این حوزه به آمریکای شمالی و آسیای مرکزی توجه ویژه ای داشته باشند.

  لانه سازی معادن چینی برای مرکز استخراج رمز ارز ها

  پس از وضع قوانین چین برای استخراج کنندگان رمز ارز ها شده ، استخراج کنندگان مربی تحت نظر هستند. قوانین سختگیرانه چین به بهانه های زیست محیطی باعث شده است که بسیاری از فعالان صنعت دیگر چین را که زمانی قطب صنعت معدن جهان بود ، گزینه ای مناسب تلقی نکنند.

  به گفته کارشناسان صنعت ، عواملی مانند زمان اولیه میزبانی سایت ها ، هزینه های انرژی و نیروی کار ، سیستم های مالیاتی ، آب و هوا و محیط های سیاسی و تجاری ، تعیین مسیر خاص مهاجرت را برای استخراج کنندگان دشوار می کند. در حالی که آمریکای شمالی مقصد اصلی استخراج کنندگان است ، آسیای مرکزی ، آمریکای لاتین و اروپا ممکن است در آینده حتی از مدعیان جدی تری باشند.

  صدور مجوز ماینینگ توسط وزارت صمت

  برخی از گردانندگان صنعت ارزهای دیجیتال به احتمال زیاد از این توسعه استقبال خواهند کرد. از آنجا که منعکس کننده توزیع غیرمتمرکز نرخ هش در سراسر جهان است ، می تواند به طور بالقوه ترس از تأثیر ماینرهای چینی بر شبکه بیت کوین را کاهش دهد. به گفته نیک هنسن ، مدیرعامل Ramzarz Luxor مستقر در سیاتل ، حدود 25 درصد نرخ حشیش که از مارس به دلیل سرکوب چین آفلاین بوده است به آمریکای شمالی و 25 درصد دیگر به کشورهای آسیای مرکزی مانند قزاقستان و مغولستان می رسد.

  و بخش هایی از روسیه می رسد. به گفته هانسن ، 15 درصد از نرخ هش شبکه بیت کوین می تواند به آمریکای لاتین و 10 درصد به کشورهای اتحادیه اروپا برسد و مابقی هرگز به صورت آنلاین باز نمی گردند.

  هنوز مسیر دقیق مهاجرت استخراج کنندگان چینی مشخص نیست. برآوردهای هانسن تا حدی بر اساس گفتگوهای او با استخراج کنندگان و تجزیه و تحلیل داده ها بر اساس این است که چه کسی به منابع و زیرساخت های مناسب برای دسترسی استخراج کنندگان به صورت آنلاین در شش تا 12 ماه آینده دسترسی دارد.

  هانسن افزود: «می دانیم که آمریکا در حال حاضر منابع انرژی قابل توجهی دارد که می توان از آنها استفاده کرد و بعضی از بزرگترین تولیدکنندگان انرژی
  می خواهند ظرفیت تولید خود را افزایش دهند.» اما واقعیت این است که آنها ممکن است نتوانند نیازهای انرژی کافی را برای مصرف تا آنجا که می خواهند برآورده کنند و این باعث می شود این استخراج کنندگان چینی مکان های دیگر را کاوش کنند.

  آیا آمریکای شمالی ، آسیای مرکزی ، مقصد جدید برای مرکز استخراج رمز ارز ها است؟

  آرتور لی ، مدیرعامل یک شرکت معدنی مستقر در پکن چین ، کاهش هزینه های نیروی کار ،انرژی ، حمل و نقل ، تعرفه ها و مالیات در آسیای میانه و برخی از کشورهای اروپای شرقی را دلیل اصلی انتخاب برخی از استخراج کنندگان چینی نسبت به آمریکای شمالی دانست.

  قیمت برق در آسیای میانه که شامل مالیات و سایر هزینه های مربوطه می شود ، به طور متوسط ​​0.05 دلار برای هر کیلووات ساعت (کیلووات بر ساعت) برآورد شده است.

  در حالی که مزارع استخراج معادن در تگزاس در یک محدوده هستند ، سایر ایالت های آمریکا قیمت بالاتری خواهند داشت. کاهش هزینه های انرژی یکی از مهمترین عوامل در تعیین حاشیه سود استخراج کننده ها است. علاوه بر انرژی کلی ارزان ، هزینه های نگهداری پایین مزیت دیگری برای استخراج کنندگان در آسیای مرکزی است.

  همچنین تعرفه های وارداتی ایالات متحده بر واردات از چین آسیای میانه را به مقصدی جذاب برای استخراج کنندگان تبدیل کرده است.

  اگر میخواهید اموزش ارز های دیجیتال رو ببنید میتوانید در دوره ارز دیجیتال تبریز فایننس شرکت کنید.

  این بدان معنا نیست که آمریکای شمالی از معادله خارج شده است. برخی از استخراج کنندگان چینی ایالات متحده و کانادا را برای مقررات دوستدار رمز ارز ها ، شرایط سیاسی و محیط تجاری که ذی نفعان در آن پاسخگو هستند ، انتخاب می کنند.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  adminn

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.