تبریز فایننس

مرحله تصمیم سرنوشت ساز فرا رسیده است !

مرحله تصمیم سرنوشت ساز فرا رسیده است
 • مرحله تصمیم سرنوشت ساز فرا رسیده است : حتما تا به حال به تفاوت خودرو پراید و پژو با یک خودرو بی ام و یا بنز، توجه کرده اید.داشتن خودروی خوب، حسابی بانکی با صفرهای زیاد، سرمایه گذاری در بازارهای مختلف که می تواند هر روز ما را ثروتمندتر از دیروز کند، همه و همه جزو تمایلات و آرزوهای اکثر ما است و دوست داریم هر چه بیشتر برای کسب امنیت اقتصادی، استقلال، خوشبختی، آرامش خاطر و احترام، به کسب در آمد و ثروت بپردازیم.

   

   

  اما غافلیم از اینکه کسب درآمد بیشتر، به طور مستقیم با هوشمندانه و یا غیر هوشمندانه هزینه کردن مرتبط است. سال ۹۴ بازار خرید خودرو با وام ۷ ساله و با هزار دردسر دیگر گرم بود و دیدیم که خیلی از ما با همان آمال و آرزوهایی که برای ثروتمند شدن در سر داریم ، در صف های خرید خودرو دور هم جمع شده بودیم و خوشحال از این همه موهبت که نصیبمان شده است.

   

  مرحله تصمیم سرنوشت ساز فرا رسیده است | بیایید دقیق تر به موضوع نگاه کنیم:

   

  اغلب ما فقط آرزو در سر داریم و هیچ تلاشی برای محقق شدن اهداف و آرزوها انجام نمی دهیم و دوست داریم مثل غول چراغ جادو همه چیز مطابق خواسته های ما پیش رود در حالی که با تفکر هوشمند و کمی وقت گذاشتن در روز، با جستجوی راهکارهای مختلف استفاده مناسب از پس انداز مان، می توانیم به ارزشهایمان دست پیدا کنیم.

   

  سعی کنیم تفکر کنار زدن لذتهای زودگذر و آنی را تمرین کنیم تا به اهداف و لذتهای پایدار که یکی از آنها ثروتمند شدن و داشتن زندگی با رفاه است برسیم.

   

  به عنوان مثال: در نگاه اول، پیشنهاد خرید خودرو ۳۲ میلیونی با وام ۲۵ میلیونی، با بازپرداخت ۷ ساله (ماهی ۴۹۶ هزار تومان) و فقط پرداخت هفت میلیون نقد، برایمان جذاب و اغوا کننده به نظر می رسد ولی بعد از بررسی های مختلف، می بینیم پس از ۷ سال در صورتی که از تصادفات در امان بوده و جان سالم به در ببریم، خودرویی با قیمت ۴۸ میلیون و به ارزش بسیار پایین تر از آن نصیبمان خواهد شد در حالی که اگر همان پول را در بورس سرمایه گذاری می کردیم چیزی حدود یک میلیارد تومان در حساب بانکی خود داشتیم و به جای خودرو پژومان که دیگر ارزش آن ۱۵ میلیون هم نخواهد بود، ماشین و منزل خوبی فراهم می کردیم.

   

  پس به جای اینکه تصمیمات مالی خود را از روی احساسات بگیریم، روی این مورد تمرکز کنیم که با هر سرمایه ای که در اختیار داریم با کمترین هزینه، چگونه می توانیم آن را چند برابر کنیم؟

   

   

   

  در زیر مقایسه ای از انواع سرمایه گذاری ها و نتایج بلندمدت آنها را می بینیم:

   

  1. خرید خودرو ۳۲ میلیونی: وجه نقد هفت میلیون وام بیست و پنج میلیونی با قسط ماهی ۴۹۶ هزار تومان سرمایه شما بعد از ۷ سال: خودرو ۷ سال کار کرده با ارزشی حدودی ۱۵ میلیون تومان

   

   

  2. پس انداز هفت میلیون و اضافه نمودن ماهی ۴۹۶ هزار تومان در بانک (با نرخ سود ۲۰ درصد سالیانه)سرمایه شما بعد از ۷ سال: ۱۱۷ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان

   

   

  3. سرمایه گذاری ۷ میلیونی در بورس و اضافه نمودن ماهی ۴۹۶ هزار تومان که با آموزش اصولی به کسب ماهی ۵ درصد سود به صورت میانگین دست پیدا می کنیم.سرمایه شما بعد از ۷ سال: یک میلیارد و نه میلیون تومان

   

  پس بهتر است که در همه زمینه ها خصوصا راه اندازی کسب و کار و سرمایه گذاری، عاقلانه تر فکر کنیم.

   

   

   

  این مطلب که خواندید مربوط به این بود که مرحله تصمیم سرنوشت ساز فرا رسیده است . شما به سادگی می توانید با ورود به بخش اخبار وبسایت آکادمی تبریز فایننس ، از مهمترین اخبار و رویدادهای دیگر انواع بازار های مالی نظیر : بازار فارکس ، بازار بورس و بازار جهانی ارز دیجیتال مطلع شوید.

   

  همچنین این مجموعه بوسیله تیم و اساتید حرفه ای خود اقدام به برگزاری دوره های مختلف مثل : دوره فارکس ، دوره پرایس اکشن نوین  و دیگر دوره ها کرده است. که پس از اتمام دوره ها فرد به راحتی میتواند در این بازار ها ترید کرده و سرمایه گذاری بهینه ای داشته باشد.

   

  لازم به ذکر است که وبسایت تبریز فایننس ، آموزشهای رایگان را در اختیار شما عزیزان قرار داده است و می توان گفت این آموزشها مکمل دوره ها هستند و میتوان تضمین کرد که شما با این مطالب(دوره ها و آموزش های رایگان) به یک تریدر حرفه ای تبدیل خواهید شد

   

   

   

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  adminn

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.