تبریز فایننس

مزایای استفاده از تعیین هدف سود در معاملات فارکس

مزایای استفاده از تعیین هدف سود در معاملات فارکس
 • مزایای استفاده از تعیین هدف سود در معاملات فارکس : یک هدف سود می تواند به شما کمک کند به اهداف مالی خود هر چه که هستند پایبند باشید. چه در زمینه سهام، چه املاک و چه در زمینه فروش، خوب است که یک هدف داشته باشید، و حتی بهتر است که به آن هدف پایبند باشید.

   

  خوشبختانه شما می تواند ردانجام معاملات خود از دستورات Take Profit برای بستن معامله در سطح هدف خود و محافظت از سود خود استفاده کنید.

   

  بیایید فرض کنیم که شما با این باور که ارزش سهامی با ارزش 10 پوند به ازای هر سهم افزایش می یابد، یک اسپرد قرار می دهید. می توانید معامله خود را زیر نظر داشته باشید و پس از رضایت از سود، موقعیت را ببندید، یا از یک هدف سود برای بستن فوری موقعیت خود استفاده کنید، زمانی که سهام به ارزش از پیش تعیین شده رسید.

   

  برای مثال، اگر هدف سود را 11 پوند تعیین کنید، به محض رسیدن به این مقدار، معامله به طور خودکار بسته می شود.

   

  بسته به اینکه به دنبال سود قابل توجه قبل از بسته شدن هستید یا بازدهی کمتر، اهداف سود را می‌توان به صورت تهاجمی یا محافظه‌کارانه تعیین کرد.

   

  مزایای استفاده از تعیین هدف سود در معاملات فارکس و چرا باید یک هدف سود تعیین می کنیم؟

   

  اگرچه هدف سود همیشه سود بالقوه یک معامله را محدود می کند، اما امنیت را نیز فراهم می کند. به طور خاص، یک هدف سود تضمین می کند که شما موقعیتی را برای مدت طولانی حفظ نمی کنید، فقط قبل از بستن معامله، سود جاری شما از بین می رود.

   

   

  معامله گران اغلب برای مدیریت موقعیت هایی که عملکرد فوق العاده خوبی دارند، دچار مشکل می شوند. مطمئناً، مشکلات بدتری وجود دارد – اما بستن معامله‌ای که ارزش آن به طور پیوسته در حال افزایش است، در حالی که هیچ نشانه‌ای از کند شدن نشان نمی‌دهد، می‌تواند دشوار باشد. ضرب المثل قمارباز: «هرگز در حالی که در رگبار برد هستید دست نکشید» یک فلسفه وسوسه انگیز است که باید دنبال کرد.

   

   

  اما بازارها به صورت یک طرفه حرکت نمی کنند. آنها در نوسان هستند و سودها می توانند هر ذره به همان سرعتی که به دست می آیند از بین بروند. همانطور که هر معامله گر با تجربه می داند، تا زمانی که معامله شما بسته نشده باشد، سودی به دست نیاورده اید. و به همین دلیل است که بسیاری از معامله گران با تجربه از اهداف سود استفاده می کنند.

   

  مزایای استفاده از تعیین هدف سود در معاملات فارکس و چقدر باید هدف سود خود را تعیین کنم؟

   

  آیا مطمئن هستید که بازار به طور چشمگیری حرکت می کند؟ آیا به جهتی که قرار است حرکت کند اطمینان دارید؟ آیا حاضرید به دنبال یک سود بزرگ به خطر بیفتید؟ اینها سوالاتی هستند که به شما در تعیین هدف سود کمک می کنند.

   

   

  هیچ پاسخی برای هر معامله‌گری درست نیست، و نه یک قانون وجود دارد که هر معامله‌ای بتواند وضع کند. برای تعیین هدف مناسب، اصطلاح “هدف سود” را به معنای واقعی کلمه بخوانید. هدف شما چیست؟

   

   

  اگر تحقیقاتی که انجام داده اید نشان می دهد که یک حرکت بزرگ محتمل است، در این صورت ممکن است تهاجمی را انتخاب کنید. اگر بازاری در محدوده باریکی معامله می‌شود، یا نگران ضرر کردن هستید، می‌توانید محافظه‌کار باشید.

   

  سفارشات Stop Loss

   

  سفارشات Stop Loss، به شما این امکان را می‌دهند که وقتی یک موقعیت به یک قیمت خاص رسید، به طور خودکار ببندید، بنابراین از متحمل شدن ضرر بیشتر جلوگیری می‌کنید.

   

  دستورات توقف ضرر می توانند به طور مشابه به صورت تهاجمی یا محافظه کارانه اعمال شوند. اگر مطمئن هستید که بازار در جهت معامله شما حرکت می کند، مطمئن شوید که توقفی را خیلی نزدیک به قیمت اصلی قرار ندهید، یا هر حرکت نامطلوبی می تواند قبل از رسیدن به هدف سود خود، معامله را به سرعت پایان دهد.

   

  این مقاله را که خواندید مربوط به مزایای استفاده از تعیین هدف سود در معاملات فارکس بود ، شما به سادگی می توانید با ورود به بخش اخبار وبسایت آکادمی تبریز فایننس ، از مهمترین اخبار و رویدادهای دیگر انواع بازار های مالی نظیر : بازار فارکس ، بازار بورس و بازار جهانی ارز دیجیتال مطلع شوید.

   

   

  همچنین این مجموعه بوسیله تیم و اساتید حرفه ای خود اقدام به برگزاری دوره های مختلف مثل : دوره بورس اوراق بهادار  ، دوره پرایس اکشن نوین  و دیگر دوره ها کرده است. که پس از اتمام دوره ها فرد به راحتی میتواند در این بازار ها ترید کرده و سرمایه گذاری بهینه ای داشته باشد.

  تقویم دیواری

  لازم به ذکر است که وبسایت تبریز فایننس ، آموزشهای رایگان را در اختیار شما عزیزان قرار داده است و می توان گفت این آموزشها مکمل دوره ها هستند و میتوان تضمین کرد که شما با این مطالب(دوره ها و آموزش های رایگان) به یک تریدر حرفه ای تبدیل خواهید شد.

   

   

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  adminn

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.