تبریز فایننس

توقف استراج بیت کوین در چین

توقف استراج بیت کوین در چین
 • استخراج بیت کوین در یک استان دیگر چین متوقف می شود :

  توقف استراج بیت کوین در چین: یوننان آخرین استان چین است که معدن استخراج بیت کوین را کاهش می دهد یوننان چهارمین استان بزرگ استخراج ارز دیجیتال در چین استبا این حال ، کشورهایی مانند السالوادور به دنبال انرژی سبز برای استخراج رمزنگاری هستند

  استان دیگر چین در استخراج رمزنگاری سخت تلاش کرده است . این بار ، مقامات استان یوننان چین در حال بررسی استفاده غیرقانونی از برق توسط معدنچیان بیت کوین هستند.

  استان یوننان چهارمین استان بزرگ استخراج رمزنگاری چین است . این استان به سایر استانهای معدنی برتر مانند مغولستان داخلی ، سین کیانگ و چینگهای پیوست ، زیرا کشور برای فشار بر استخراج رمزنگاری فشار می آورد.

  دفتر انرژی یوننان هشدار داد که منبع تغذیه هر کسی را که به طور غیرقانونی از برق برای استخراج بیت کوین استفاده می کند ، قطع می کند.

  در بیانیه مشترکی ، انجمن ملی مالی اینترنت چین ، انجمن بانکی و انجمن پرداخت و ترخیص اظهار داشتند:

  اخیراً ، قیمت ارزهای رمزنگاری شده سر به فلک کشیده و به شدت سقوط کرده و معاملات سوداگرانه ارزهای رمزنگاری شده مجدداً آغاز شده و به طور جدی ایمنی اموال مردم را نقض کرده و نظم اقتصادی و اقتصادی عادی را بر هم زده است. »

  همچنین ، گزارش ها افزایش اخیر ممنوعیت استخراج معادن را ناشی از نگرانی های اقلیمی عنوان کرده اند. افزایش مصرف برق و افزایش تقاضا برای زغال سنگ در این کشور آسیایی افزایش یافته است. افزایش استفاده از آن به استخراج رمزنگاری ، به ویژه بیت کوین مرتبط بوده است.

  در واقع ، شاخص مصرف برق بیت کوین کمبریج نشان می دهد که چین 65٪ از نرخ هش BTC را تشکیل می دهد. در نتیجه ، خاموشی های قبلی استان تأثیر منفی بر نرخ هش رمزگذاری برتر داشتند . در برخی گزارش ها ، نرخ هش پس از تعطیل شدن سین کیانگ تا 25٪ کاهش یافت.

  اخیراً بررسی ها درباره استفاده از انرژی رمزنگاری پرچمدار در حال افزایش است. در پاسخ ، کشورهای دوست رمزنگاری مانند السالوادور به دنبال منابع انرژی سبز برای استخراج بیت کوین هستند . رئیس جمهور بوکل به طور خاص در حال بررسی انرژی زمین گرمایی از آتشفشان ها است.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  adminn

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.