تبریز فایننس

سهم شرکت سرمایه‌گذاری مس سرچشمه | قابل توجه سهامداران این شرکت

شرکت سرمایه‌گذاری مس سرچشمه
 • شرکت سرمایه‌گذاری مس سرچشمه تا پایان شهریور سال جاری ، چیزی حدود ۵۳٫۷ میلیارد تومان سهام فروخته است که سود حاصله از این سهام فروخته شده ۶٫۸ میلیارد تومان می باشد.

  همچنین شرکت سرمایه‌گذاری مس سرچشمه در این دوره در فملی و وغدیر واگذاری هایی داشته که بیشترین سود از محل فروش فملی بود و برابر ۴٫۹ میلیارد تومان گزارش شده است.

  عملکرد مالی مرداد ماه شرکت سرمایه‌گذاری مس سرچشمه در سال جاری، نشان دهنده این موضوع است که میزان سرمایه‌گذاری‌های خارج از بورس اوراق بهادار، در انتهای این دوره چیزی حدود ۵۹۰ میلیارد تومان بوده است که ۶۶ درصد از کل سرمایه‌گذاری ها را شامل می شود.

  همچنین میزان بهای تمام شده سرمایه‌گذاری در بورس در انتهای این دوره حدود ۳۰۷ میلیارد تومان می باشد که شامل ۳۴ درصد از کل سرمایه‌گذاری‌ها می باشد.

  با نظر به صورت مالی مرداد ماه شرکت سرمایه گذاری مس سرچشمه نیز، مجموع میزان سرمایه‌گذاری‌ های انتهای دوره مرداد ماه امسال نسبت به تیر ماه افت ۱٫۹ درصدی را تجربه کرده است.

  این شرکت در شهریور ماه در بخش بورس مجموعا ۲۶۰ میلیارد تومان سرمایه‌گذاری کرده است. همچنین در بخش خارج از بورس هم ۵۹۰ میلیارد تومان سرمایه‌گذاری داشته و در مجموع ۸۵۱ میلیارد تومان در بخش بورس و خارج از بورس سرمایه‌گذاری کرده است.

  در تاریخ هفت شهریور هیات مدیره سرمایه‌گذاری مس سرچشمه پیشنهاد افزایش سرمایه این شرکت را از محل سود انباشته در مجمع عمومی این شرکت داده است.

  در مرداد ماه این شرکت مجموعا یک میلیارد تومان از محل واگذاری سهام سود کرده است که بیشترین میزان از واگذاری سهام شرکت پالایش نفت تبریز به مبلغ ۳٫۸ میلیارد تومان بوده است.

  این خبر را که خواندید مربوط به روند مالی شرکت سرمایه گذاری مس سر چشمه که می تواند برای سهامداران این سهام مفید باشد بود . شما به سادگی می توانید با ورود به بخش اخبار وبسایت آکادمی تبریز فایننس ، از مهمترین اخبار و رویدادهای انواع بازار های مالی نظیر : بازار ارز دیجیتال ، بازار بورس و بازار جهانی فارکس مطلع شوید.

   

  همچنین این آکادمی تبریز فایننس  بوسیله تیم و اساتید حرفه ای خود اقدام به برگزاری دوره های مختلف مثل : دوره بورس  ، دوره پرایس اکشن نوین کرده است. که پس از اتمام دوره ها فرد به راحتی میتواند به این بازار ها ورود کند و سرمایه گذاری بهینه ای داشته باشد.

   

  لازم به ذکر است که وبسایت تبریز فایننس ، آموزشهای رایگان را در اختیار شما عزیزان قرار داده است و می توان گفت این آموزشها مکمل دوره ها هستند و میتوان تضمین کرد که شما با این مطالب(دوره ها و آموزش های رایگان) به یک تریدر حرفه ای تبدیل خواهید شد.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  adminn

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.