تبریز فایننس

مدیریت پس انداز و سرمایه

 • مدیریت پس انداز و سرمایه پس انداز همیشه به اندازه هزینه کردن سرگرم کننده نیست ، اما در تأمین آینده ای مطمئن از نظر اقتصادی بسیار حیاتی است. و ، همانطور که مشخص شد ، احساس امنیت مالی به طور کلی بسیار لذت بخش است. پس انداز به پولی اختصاص می یابد که برای استفاده بعدی استفاده می شود – به “حساب پس انداز” فکر کنید. پس انداز ما به عنوان ذخیره موقت وجوهی است که برای خرید بزرگ اختصاص می دهیم و به عنوان یک شبکه ایمنی برای عدم اطمینان پیش رو است.

  استقلال مالی

  با استقلال مالی ، باید پس اندازهای خود را حفظ کنید. قانون کلی این است که پول کافی در حساب پس انداز خود داشته باشید تا بتوانید سه تا شش ماه از هزینه های زندگی خود را تأمین کنید. فراتر از این ، اگر برای خرید بزرگی مانند دوچرخه یا ماشین پس انداز می کنید ، یک حساب پس انداز مکانی ایده آل برای ذخیره پول شما است: خطر از دست دادن هیچ یک از آنها وجود ندارد و می توانید بلافاصله آن را پس بگیرید. وقتی آماده ای. شما می خواهید پول شما “مایع” باشد. شما می توانید با اندک پول نقد در هر بانک یا اتحادیه اعتباری یک حساب پس انداز باز کنید.

  ثبات مالی :

  مدیریت پس انداز و سرمایه : وقتی از نظر اقتصادی ثبات داشتید و پس انداز کافی برای پرداخت هزینه های غیر منتظره داشتید ، باید به فکر سرمایه گذاری بخشی از درآمد خود باشید. سرمایه گذاری برای بازنشستگی بسیار مهم است و می تواند در طولانی مدت ، سطح زندگی شما را بیش از صرف پول نقد در حال حاضر بهبود بخشد.

  هرچه جوان تر شروع به پس انداز و سرمایه گذاری کنید ، ثروتمندتر خواهید شد. هرچه پول شما بیشتر رشد کند ، سود بیشتری کسب خواهید کرد و اثر ترکیبی بیشتر خواهد بود. وقتی بیست و سی ساله هستید ، بهترین دوست شما TIME است.

  چگونه شروع کنم؟

  مدیریت پس انداز و سرمایه: هر زمان که پول دریافت کردید ، صرف نظر از اینکه منبع آن باشد ، فوراً مقداری از آن را در حسابی بگذارید که به راحتی قابل دسترسی نباشد. اولین دلاری که شما باید خرج کنید همیشه باید برای آینده شما باشد.

  در ابتدا ، این کار مقداری خودکنترلی می گیرد و ممکن است انجام آن کمی دشوار باشد ، اما با گذشت زمان ، می بینید که این کار آسان تر می شود ، این یک عادت می شود. شما می توانید با این روش مهارت مدیریت سرمایه گذاری در فارکس  و بازار ارز دیجیتال رو به دست بیارید.

  تهیه شده در آکادمی تبریز فایننس

  مدیریت پس انداز و برقراری استقلال مالی و ثبات مالی در مقاله ی بالا توضیح داده شد .شما میتوانید برای مشاوره در سرمایه گذاری ویا شرکت در دوره های دیگر در آکادمی تبریز فایننس شرکت کنید و یا با شماره پشتیبانی واتس اپ تماس حاصل فرمایید .

   

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  adminn

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.