تبریز فایننس

سندباکس Sandbox : آموزش کامل شروع بازی برای مبتدیان

 • سندباکس Sandbox : آموزش کامل شروع بازی برای مبتدیان

   Sandbox یک پلتفرم بازی مجازی مبتنی بر اتریوم است که به سازندگان و بازیکنان این امکان را می‌دهد تا بدون هیچ قدرت مرکزی، دارایی‌های دیجیتالی طراحی کنند، بازی کنند و از آنها کسب درآمد کنند. این پلتفرم عمدتا شامل سه برنامه مختلف به نام VoxEdit، Game Maker و Marketplace است که در مجموع یک اکوسیستم کامل برای راه‌اندازی یک دنیای مجازی را ارائه می‌دهند.

  کاربران می‌توانند از VoxEdit برای ایجاد ASSETS استفاده کنند و از این دارایی‌ها می‌توان برای انجام بازی‌های مجازی استفاده کرد. آنها همچنین می‌توانند این دارایی‌ها را در بازار Sandbox بارگذاری و بفروشند.

  SAND توکن اصلی این پلتفرم است و دارای چندین ابزار کاربردی در داخل اکوسیستم Sandbox است.

  در این راهنما، ما در پلتفرم The Sandbox قدم می‌زنیم و خواهیم دید که چگونه کاربران می‌توانند یک حساب کاربری ایجاد کنند، توکن SAND و موارد دیگر دریافت کنند.

  راهنمای قبلی ما را بخوانید تا درباره اکوسیستم The Sandbox بیشتر بدانید.

  لینک ثبت نام در سندباکس

  راهنمای استفاده

  برای ثبت نام در بازی روی لینک ثبت نام  کلیک کنید.

  صفحه ثبت نام سندباکس

  می توانید با استفاده از کیف پول MetaMask خود با پلت فرم Sandbox ارتباط برقرار کنید. اگر روی آیکون متامسک کلیک کنید برنامه از شما می‌خواهد ایمیل و نام مستعار خود را وارد کنید و اتصال به متامسک انجام می‌شود. در ادامه شما می‌توانید رمز عبور برای حساب خود تنظیم کنید.

  مهم: توجه داشته باشید که پس از ایجاد حساب اتصال به کیف پول خود، نمی توانید آن را تغییر دهید.

  تا اینجا کار حساب کاربری ساخته اید، اکنون می‌توانید صفحه اصلی Sandbox را مشاهده کنید.

  صفجه اصلی سندباکس

  ME

  از برگه ME، کاربران می‌توانند جزئیات مربوط به حساب Sandbox خود را بررسی و تنظیم کنند.

  تنظیمات پروفایل

  پروفایل

  از تب پروفایل می‌توانید کارهای زیر را انجام دهید:

  • توضیحات/بیوگرافی اضافه کنید
  • تغییر آدرس ایمیل
  • رمز عبور را تغییر دهید

  دوستان را دعوت کنید

  می‌توانید لینک دعوت (Referral link) خود را با دوستان یا آشنایان خود به اشتراک بگذارید. سپس می‌توانید 10 درصد پاداش دریافت کنید.

  لینک دعوت

  آواتار

  کاربران می‌توانند آواتار خود را با کلیک بر روی دکمه Create Avatar ایجاد کنند. پس از کلیک بر روی آن، یک صفحه ایجاد آواتار ظاهر می‌شود که به شما امکان می‌دهد تصویر مجازی خود را طراحی کنید. شما می‌توانید جنسیت و چهره آواتار را انتخاب کنید و همچنین لباس‌های مختلف و اکسسوری اضافه کنید.

  آواتار

  SAND توکن پلتفرم سندباکس

  SAND توکن بومی پلتفرم سندباکس است و تقریباً در همه فعالیت‌های درون اکوسیستم کاربرد دارد. کاربران برای ایجاد دارایی یا بازی کردن باید SAND را در کیف پول خود نگه دارند. می‌توانید توکن SAND را از Binance، Uniswap یا Simplex دریافت کنید.

  توکن sand

  چگونه توکن SAND را دریافت کنیم

  می توانید توکن SAND را از Uniswap دریافت کنید. به Uniswap بروید و کیف پول MetaMask خود را وصل کنید.

  همانطور که در عکس زیر می‌بینید، ما مقداری ETH را با توکن‌های SAND سوآپ می‌کنیم. مقدار توکن‌هایی را که می‌خواهید بخرید وارد کنید و روی Swap کلیک کنید.

  خرید sand از یونی سواپ

  یک تراکنش برای MetaMask انجام می‌شود. پس از موفقیت آمیز بودن تراکنش، می‌توانید توکن SAND را در کیف پول خود مشاهده کنید.

  موجودی حساب

  Inventory

  می توانید جزئیات دارایی‌های خود را از برگه Inventory بررسی کنید. جزئیات دارایی ها، زمین ها، املاک و غیره را که کاربر در اختیار دارد لیست شده است.

  inventory در سندباکس

  کاتالیزور و gem

  کاتالیزور و GEMS

  Catalyst و Gems توکن‌های ERC-20 هستند که برای تعریف و افزودن یک ویژگی اضافی برای ارزشمندتر کردن دارایی‌ها استفاده می‌شوند. کاتالیزورها به سطح دارایی و کمیابی که در Marketplace نمایش داده می‌شود کمک می‌کنند و Gems ویژگی هایی را به ASSETS اضافه می‌کند.

   

  بازار سندباکس

  این بخش یک بازار NFT است که به هنرمندان و سازندگان پلتفرمی ارائه می‌دهد که می‌توانند از آن برای کسب درآمد از آثار خود استفاده کنند. کاربران می‌توانند ASSETS را خریداری کرده و سپس از آنها برای تزئین یا استفاده در LAND خود بهره می‌برند. توجه داشته باشید که دارایی‌های بازار را می‌توان تنها با استفاده از توکن‌های SAND خریداری کرد.

  نسخه بتای بازار SandBox NFT در 30 مارس 2021 فعال شد. کاربران می‌توانند به صدها 100 آیتم NFT دسترسی داشته باشند. برای خرید هر نوع NFT، به Market بروید.

  مارکت سندباکس

  کاربران می‌توانند دارایی‌ها را بر اساس نوع NFT، رفتار، قسمت، سطح کاتالیزور، ویژگی‌های GEM،‌اندازه و غیره فیلتر کنند. قیمت دارایی با توجه به نوع ویژگی هایی که دارد تعیین می‌شود. هر چه تعداد صفات بیشتر باشد، قیمت نیز بالاتر است.

  پس از نهایی شدن NFT مورد نظر برای خرید، روی دکمه خرید کلیک کنید.

  خرید NFT در سندباکس

  می توانید تعداد کپی مورد نظر خود را تنظیم کرده و سپس تراکنش را تأیید کنید. پس از موفقیت آمیز بودن معامله، می‌توانید NFT‌های خود را در موجودی بررسی کنید.

  ساخت بازی در سندباکس

  کاربران می‌توانند Game Maker را بارگیری کرده و بازی‌های سه بعدی را بدون هیچ گونه هزینه و دانش فنی ایجاد کنند. Game Maker به کاربران اجازه می‌دهد تا با استفاده از هزاران مدل وکسل (NFT) ساخته شده توسط انجمن، با VoxEdit یک بازی بسازند.

  در زیر سیستم مورد نیاز برای راه‌اند ازی برنامه Game Maker ذکر شده است.

  سیستم مورد نیاز برای ساخت بازی

  MAP

  نقشه، کل متاورس سندباکس را به تصویر می‌کشد.

  نقشه سندباکس

  زمین

  LANDها فضاهای فیزیکی موجود در متاورس سندباکس هستند که بازیکنان می‌توانند مالک آنها باشند و در بازی از آنها استفاده کنند. بازیکنان می‌توانند در زمین خود بازی کنند یا می‌توانند آن را به بازیکنان دیگر اجاره دهند. متاورس سندباکس در مجموع از 166464LANDS تشکیل شده است.

  نقشه سندباکس شامل دو نوع املاک است، یعنی LAND و ESTATE. آنها را می‌توان تنها با استفاده از توکن‌های SAND خریداری کرد.

  Sandbox فروش LAND را به صورت مرحله‌ای برگزار می‌کند. در حال حاضر، هیچ زمین فروشی وجود ندارد، اما این پروژه در نظر دارد دور جدید فروش زمین را به زودی انجام دهد. مشابه سایر دارایی ها می‌توانید جزئیات زمین خود را در Inventoryمشاهده کنید.

  موجودی LAND

  اگر روی View in Map کلیک کنید، LAND خود را در متاورس سندباکس مشاهده می‌کنید.

  وقتی هر زمین یا ملکی را انتخاب می‌کنید، اطلاعاتی در مورد مکان،‌اندازه، بلوک‌های موجود و قیمت آن به شما می‌دهد.

  جزئیات land در نقشه

  جمع بندی

  صنعت بازی‌های جهانی، امروزه از نظر فناوری و ارزش پولی هیجان انگیزترین صنعت است. در سال 2020، بازار جهانی بازی (سنتی) 162.32 میلیارد دلار ارزش داشت و انتظار می‌رود که تا سال 2026 به ارزش 295.63 میلیارد دلار برسد. با الهام از این ارقام بالا و دیوانگی جهانی پشت بازی ها، بسیاری از شرکت‌های تولید بازی در بستر بلاک چین به وجود آمدند. ما می‌توانیم شاهد افزایش ناگهانی تعداد پروژه‌های بازی مبتنی بر بلاک چین باشیم. برخلاف یک سیستم بازی سنتی که بر فناوری و ارتقای نرم‌افزار تمرکز دارد، پروژه‌های بازی بلاک چین سخت روی توانمندسازی بازیکنان کار می‌کنند. Sandbox یکی از بازی‌های مورد توجه و مورد انتظار است. کاربر می‌تواند دارایی‌ها و بازی خود را بدون هیچ دانش فنی ایجاد کند. بعداً می‌توانند دارایی‌های خود را با لیست کردن در بازار کسب درآمد کنند. شکی نیست که بازی در آینده مورد توجه بسیاری قرار خواهد گرفت

  برای اطلاع از به روزترین قیمت ارز های دیجیتال به سایت تبریز فایننس مراجع کنید همچنین میتوانید جهت شرکت در دوره های تبریز فایننس به سایت اکادمی تبریز فایننس مراجع کنید.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  adminn

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.