تبریز فایننس

ارزش دلار در جهان افزایش یافت

 • ارزش دلار در جهان افزایش یافت : بازار مسکن ایالات متحده همچنان بی ثبات است و متوسط ​​رشد قیمت مسکن در بزرگترین اقتصاد جهان در آوریل پس از افت شدید عرضه مسکن به بالاترین سطح 15 ساله خود رسیده است.

  طی دوره 12 ماهه، رشد قیمت مسکن در 20 شهر بزرگ ایالات متحده 14.9 درصد اندازه گیری شده است که 0.4 درصد بیشتر از مدت مشابه ماه گذشته است. از 20 شهر بزرگ ایالات متحده، متوسط ​​قیمت مسکن در 19 شهر نسبت به ماه قبل افزایش یافته است.

  دلایل ارزش دلار در جهان افزایش یافت:

  با بهبود تقاضا و افزایش اشتغال شرکت ها، بیکاری در بیشتر کشورها از جمله ایالات متحده در حال کاهش است و این امر به ویژه برای اطمینان از ادامه رشد اقتصادی در میان مدت بسیار مهم است.

  تحلیلگران بانک ANG با اشاره به اینکه با چرخه فعلی، باید شاهد پس انداز محتاطانه به بازارهای مالی باشیم که به ویژه در بازار ارز باعث نوسانات کوتاه مدت به نفع ارزهای پر خطرتر می شود.

  بار دیگر، کرونا به یک عامل نگران کننده در جهان، به ویژه در اروپا تبدیل شده است. شیوع جهش یافته کرونا به ویژه در انگلیس به سطح نگران کننده ای رسیده است و برخی از مقامات اروپایی، به ویژه در آلمان، خواستار برقراری مجدد محدودیت های مسافرتی برای مسافرانی هستند که از انگلیس وارد می شوند.

  کمیسر بهداشت اتحادیه اروپا نیز ویروس کرونا را تهدیدی خواند که باید در اسرع وقت مرتفع شود. وی گفت که بهترین راه در حال حاضر تسریع در واکسیناسیون در سطح اتحادیه اروپا است.

  در ماه مه، هزینه های شخصی ایالات متحده صفر درصد رشد کرد که 0.9 درصد نسبت به ماه قبل کاهش و 0.4 درصد کمتر از انتظار فعالان بازار بود. در میان بخشهای مختلف، بخش خدمات پیشرو در رشد بوده است، اما از طرف دیگر  بخش آب، برق و گاز بیشترین تأثیر کاهش را داشته است.

  همچنین، بخش حمل و نقل نسبت به ماه قبل با کاهش چشمگیری روبرو شده است. شاخص تورم مصرف کننده نیز در این ماه 3.4 درصد اندازه گیری شد.

   

   به گفته وزارت بازرگانی ایالات متحده، رشد سه ماهه اول این کشور 6.4 درصد ارزیابی شده است. در نتیجه تجدید تقاضای مصرف کننده، که متحمل رشد اقتصادی ایالات متحده است، انتظار می رود اقتصاد ایالات متحده تا پایان سال جاری و با افزایش بیکاری و تورم در ماه های اخیر، به طور کامل از رکود اقتصادی کرونا بهبود یابد.
  در نتیجه کرونا، اقتصاد ایالات متحده را در بدترین بحران خود را از زمان جنگ جهانی دوم تجربه کرده است.

  بار دیگر، کرونا به یک عامل نگران کننده در جهان، به ویژه در اروپا تبدیل شده است.

  شیوع جهش یافته کرونا به ویژه در انگلیس به سطح نگران کننده ای رسیده است و برخی از مقامات اروپایی، به ویژه در آلمان، خواستار برقراری مجدد محدودیت های مسافرتی برای مسافرانی هستند که از انگلیس وارد می شوند.

  کمیسر اتحادیه اروپا نیز ویروس کرونا را تهدیدی معرفی کرده است که باید در اسرع وقت رفع شود. وی گفت که بهترین راه در حال حاضر واکسیناسیون عمومی در اتحادیه اروپا است.

  در نتیجه کرونا ، اقتصاد ایالات متحده بدترین بحران خود را از زمان جنگ جهانی دوم تجربه کرده است.

  شاخص دلار

  شاخص دلار که نرخ ارز را در برابر سبد ارزهای جهانی اندازه گیری می کند، در معاملات امروز در 92.058 واحد بسته شد که 0.2 درصد نسبت به دیروز افزایش دارد.

  نرخ ارز هر فرانک سوئیس 1.086 دلار اعلام شد. (نرخ های فوق بر اساس ساعات پایانی بازارهای ارز نیویورک محاسبه می شود.)

  ارزهای اروپایی

  در آخرین معاملات اخیر، پوند با افت 0.27 درصدی معادل 1.384 دلار معامله شد. یورو پس از انتقال به کانال 0.19 با کاهش 0.03 درصدی به 1.189 دلار رسید.

  ارزهای آسیایی

  در بازارهای ارز آسیا دلار استرالیا با افت 0.17 درصدی به 110.529 ین رسید. در مقابل همتای استرالیایی ، هر دلار آمریکا با 1.331 دلار مبادله شد. نرخ ارز دلار برابر با 4.463 یوان چین بود.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۲ رای
  adminn

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.