تبریز فایننس

سقوط بازارهای سهام و افزایش قیمت کامودیتی ها

افزایش قیمت کامودیتی ها
 • افزایش قیمت کامودیتی ها : امروز شاخص‌های آتی سهام آمریکا سقوط کرده‌اند وهم چنین قیمت کامودیتی ها زیاد تر شده است. نگرانی‌ها از تشدید فشارهای تورمی و اختلال عرضه جهانی  افزایش یافته است.

   

  شاخص آتی سهام S&P 500 آمریکا به اندازه 0.4 % افت داشته است که نشانگر بازگشایی منفی بورس سهام نیویورک می باشد. در بازار کامودیتی قیمت‌های آلومینیوم و سنگ آهن افزایش یافته‌اند و قیمت نفت خام هم پیش از نشست اوپک پلاس روند افزایشی را شروع کرده است.

   

  بازارهای جهانی فارکس بازهم با موضوعات ریسک گریزی دست به گریبان اند. عرضه جهانی از قهوه تا قطعات الکترونیکی با کمبود روبرو است. علاوه براین موضوع  افزایش سریع قیمت انرژی نیز ،  نگرانی‌ها را برای تشدید فشارهای تورمی دو برابر کرده است. می توان گفت این در حالیست که از ماه آینده فدرال رزرو آمریکا به صورت تدریجی سیاست‌های انبساطی و حمایتی پولی را کنار می گذارد.

   

  بحران انرژی در اروپا در حال تشدید است و قیمت انرژی و گاز به شدت افزایش یافته است. در بازار نفت خام سرمایه‌گذاران منتظر نشست اوپک پلاس هستند. اعضای اوپک پلاس در رابطه با افزایش سطح تولید نفت خام گفت‌وگو خواهند کرد.

   

  قیمت نفت خام سبک WTI از کانال 76 دلاری گذشته است. در بازار اوراق قرضه، نرخ بازدهی اوراق خزانه‌داری 10 ساله آمریکا روند افزایشی داشته است. اکنون در بازار فارکس نیز ، دلار آمریکا وضعیت آرام و ثابتی دارد، اما در مجموع در مقایسه با دیگر رقبا روند تضعیفی دارد. اما این روند دلار آمریکا بر اساس پیش بینی ها یک روند اصلاحی است و ادامه نخواهد داشت.

   

  این خبر که خواندید مربوط به خبر سقوط بازار های سهام و افزایش قیمت کامودیتی ها بود. شما به سادگی می توانید با ورود به بخش اخبار وبسایت آکادمی تبریز فایننس ، از مهمترین اخبار و رویدادهای دیگر انواع بازار های مالی نظیر : بازار فارکس ، بازار بورس و بازار جهانی ارز دیجیتال مطلع شوید.

   

  همچنین آکادمی تبریز فایننس بوسیله تیم و اساتید حرفه ای خود اقدام به برگزاری دوره های مختلف مثل : دوره فارکس ، دوره پرایس اکشن نوین  و دیگر دوره ها کرده است. که پس از اتمام دوره ها فرد به راحتی میتواند در این بازار ها ترید کرده و سرمایه گذاری بهینه ای داشته باشد.

   

  لازم به ذکر است که وبسایت تبریز فایننس ، آموزشهای رایگان را در اختیار شما عزیزان قرار داده است و می توان گفت این آموزشها مکمل دوره ها هستند و میتوان تضمین کرد که شما با این مطالب(دوره ها و آموزش های رایگان) به یک تریدر حرفه ای تبدیل خواهید شد.

   

   

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  adminn

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.