تبریز فایننس

ریپل

ارز دیجیتالی ریپل ارز XRP
 • ریپل چیست؟

  برای شروع ، درک تفاوت بین XRP ، Ripple و RippleNet مهم است. XRP ارزی است که روی یک پلتفرم پرداخت دیجیتال به نام RippleNet کار می کند و در بالای یک بانک اطلاعاتی توزیع شده به نام XRP Ledger قرار دارد. در حالی که RippleNet توسط شرکتی به نام Ripple اداره می شود ، XRP Ledger منبع باز است و مبتنی بر بلاکچین نیست .

  بستر پرداخت RippleNet یک سیستم تسویه حساب ناخالص در زمان واقعی (RTGS) است که هدف آن امکان انجام معاملات پولی فوری در سطح جهانی است. در حالی که XRP ارز رمزنگاری شده بومی XRP Ledger است ، در واقع می توانید از هر ارز برای معامله در سیستم عامل استفاده کنید.

  Ripple ایجاد شد تا یک گزینه سریع ، کم هزینه و مقیاس پذیر برای سایر دارایی های دیجیتال و سیستم عامل های پرداخت پولی موجود مانند SWIFT باشد. XRP Ledger معاملات را تقریباً هر 3-5 ثانیه یکبار پردازش می کند ، یا هر زمان که گره های اعتبارسنج مستقل در مورد ترتیب و اعتبار تراکنش های XRP به اتفاق نظر برسند – در مقابل استخراج اثبات کار مانند بیت کوین (BTC).

  اگر اطلاعاتی درباره ارز دیجیتال ندارید می توانید در دوره ارز دیجیتال تبریز فایننس شرکت کنید.

  چگونه XRP را ذخیره می کنید؟

  شما می توانید XRP خود را در صرافی ذخیره کنید ، جایی که صرافی مسئولیت ایمنی دارایی شما را بر عهده دارد یا XRP خود را در کیف پول سرد یا گرم ذخیره کنید.

  مزایای ریپل :

  سال 2012 پروژه کمپانی ریپل شروع به فعالیت کرده است جز کمپانی های قدیمی بازار ارز دیجیتال است و با هدف اسان کردن مبادلات روی کار آمد با مزیت اینکه سرعت تراکنش بالایی دارد و میتواند تراکنش بیشتری را برای بانک ها انجام دهد

  معایب :

  از از سال 2018 بنیانگذاران ریپل توکنXRP  را از دپارتمان خود جدا کردند این بنیانگزاران اعلام کردند توکن XRPرا تیمی جدا از کمپانی ریپل برای انها طراحی کرده است (توکن را از کمپانی ریپل جدا کردند) ولی تا قبل از سال 2018 چیزی در این مورد اعلام نکرده نبودند .

  کمپای ریپل ازمایشگاه ریپل را راه اندازی کردند و تمام پروتوکلهای شبکه ریپل و زیر ساخت هایش و آپدیتهای شبکه در مجموعه متمرکز ازمایشگاه XRP انجام میشد که یکی از بزرگترین نقص های شبکه ریپل این است به این دلیل که یکی از اهداف بلاکچین غیر متمرکز باشد . در حالی که پروتوکل زیر ساخت XRP بلاکچین نیست .

  انواع نود در XRP :

  1. UNL
  2. VALIDATORS

  UNL 22 نود است به صورت تمتما خصوصی کار میکند 7 تا از این نود ها مطعلق به کمپانی ریپل است که اعلام کرده اند در اینده نزدیک این 7 تا نود را واگذار خواهند کرد

  ارزش گذاری برای توکن های XRP را دارندگان عمده انها تعیین میکنند مکانیزم قیمتی ریپل بل بیت کوین و اتریوم متفاوت است به میزان تقاضا و عرضه برای XRP یا یک سری سیاست های دیگری میتوانند میزان توکن های در گردش را کم یا زیاد کنند (دستکاری قیمتی)

  میتوانید در صرافی های  Binance, ZG.com, Huobi Global, BiKi, and OKEx  را معامله کنید .

  شما نیز می توانید از صرافی تبریز فایننس ارز دیجیتالی مورد نیاز رو به  پایین ترین قیمت بازار خریداری کنید.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  adminn

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.