تبریز فایننس

سیگنال خطرناک رئیسی برای بورس | کدام نمادها تحت تاثیر این سیگنال اند؟

سیگنال خطرناک رئیسی
 • سیگنال خطرناک رئیسی : طبق گزارشات اخیر ، روز یکشنبه 11 مهر، رئیس سازمان بورس نامه‌ای به وزیر اقتصاد فرستاده است و طی این نامه وی خواستار بررسی دوباره موضوع قیمت‌گذاری دستوری صنعت خودرو و ساخت قطعات در شورای رقابت و توقف قیمت گذاری دستوری خودرو شده اند. این سیگنال ، قطعا تاثیر مهمی را در روند خودرویی‌ها گذاشته است و باعث شده تا بیشتر نمادهای این گروه مثبت شوند.

  اما در حالی که این خبر منتشر شد رئیس جمهور از تثبیت قیمت‌ها و کنترل بازار در حوزه کالاهای اساسی و ارزاق عمومی در جلسه هیات دولت خبر داد و حالا این دو خبر از دو سمت مخالف سیگنال‌های مختلفی را به بازار سرمایه مخابره کردند.

  به عقیده برخی از کارشناسان بازار سرمایه این سیگنال احتمالا در روند نمادهای گروه مواد غذایی تاثیر خود را بگذارد پیش از این سیگنال هم با ممنوعیت واردات لوازم خانگی به کشور، نمادهای لوازم خانگی با روندی مثبت در روز گذشته مواجه شدند.

  مریم محبی، کارشناس بازار سرمایه درباره تاثیر این دو سیگنال در کلیت بازار سرمایه گفت: این دو خبر نشان می‌دهد بین سیاست‌گذاران همچنان وحدت رویه وجود ندارد و تصمیماتی که گرفته یا برای انجام آن تعطل می‌شود یا در نقض آن خبری منتشر می‌شود.

  این کارشناس بازار همچنین گفت: عدم هماهنگی بین دستگاه‌های اقتصادی، سیگنال بی‌اعتمادی را به بازار تزریق می‌کند. دو خبر متضاد در زمینه صنایع نشانگر این است که هم اکنون  بازار سهام قوام لازمه را نداشته و هر دستگاهی طبق میل و خواسته خود درباره روند قیمت گذاری اظهار نظر می کند.

  وی همچنین افزود: قطعا این موضوع علاوه بر تاثیر بر گروهی خاص و افت قیمت و ریزش نمادهای یک گروه در تحرکات کلی بازار سهام هم موثر است.

  این خبر را که خواندید مربوط به سیگنال خطرناک رئیسی و تاثیرات آن بر روی نماد ها بود . شما به سادگی می توانید با ورود به بخش اخبار وب سایت آکادمی تبریز فایننس ، از مهمترین اخبار و رویدادهای انواع بازار های مالی نظیر : بازار ارز دیجیتال ، بازار بورس و بازار جهانی فارکس مطلع شوید.

   

  همچنین این آکادمی تبریز فایننس  بوسیله تیم و اساتید حرفه ای خود اقدام به برگزاری دوره های مختلف مثل : دوره بورس  ، دوره پرایس اکشن نوین کرده است. که پس از اتمام دوره ها فرد به راحتی میتواند به این بازار ها ورود کند و سرمایه گذاری بهینه ای داشته باشد.

   

  لازم به ذکر است که وبسایت تبریز فایننس ، آموزشهای رایگان را در اختیار شما عزیزان قرار داده است و می توان گفت این آموزشها مکمل دوره ها هستند و میتوان تضمین کرد که شما با این مطالب(دوره ها و آموزش های رایگان) به یک تریدر حرفه ای تبدیل خواهید شد.

   

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  adminn

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.