تبریز فایننس

NZD/USD به همسایگی 0.6700 صعود کرد، بالاترین سطح دو هفته‌ای در میان کاهش ریسک/دلار ضعیف

 • NZD/USD به همسایگی 0.6700 صعود کرد، بالاترین سطح دو هفته‌ای در میان کاهش ریسک/دلار ضعیف

   

  • NZD/USD برای سومین روز متوالی مورد توجه قرار گرفت و روز چهارشنبه به بالاترین حد دو هفته اخیر رسید.

  • انگیزه ریسک در بازارها به عنوان یک عامل کلیدی در نظر گرفته شد که به نفع کیوی شناخته شده پرخطرتر بود.

  • عقب نشینی بازده اوراق قرضه ایالات متحده، دلار را تضعیف کرد و همچنان از روند صعودی مداوم حمایت کرد.

   

   

  جفت ارز NZD/USD در جلسه اواسط اروپا افزایش یافت و به بالاترین حد دو هفته اخیر، در حدود منطقه 0.6690 در آخرین ساعت رسید.

   

  ترکیبی از عوامل حمایتی به جفت NZD/USD کمک کرد تا حرکت مثبت این هفته را از علامت 0.6600 افزایش دهد و برای سومین روز متوالی در روز چهارشنبه جذب شود. تعدیل بازده اوراق قرضه خزانه داری ایالات متحده باعث فروش مقداری دلار آمریکا شد. این، همراه با انگیزه ریسک‌پذیری، بیشتر به نفع کیوی خطرناک‌تر شناخته شده بود و همچنان از حرکت حمایت می‌کرد.

   

  با این حال، پذیرش فزاینده بازار مبنی بر اینکه فدرال رزرو سیاست پولی خود را با سرعتی سریعتر از آنچه پیش‌بینی می‌شد تشدید خواهد کرد، باید به‌عنوان بادی برای بازده اوراق قرضه آمریکا عمل کند و ضررهای دلار را محدود کند. در واقع، در بحبوحه نگرانی‌ها در مورد افزایش مداوم فشارهای تورمی، بازار با احتمال افزایش 50 واحدی نرخ بهره توسط بانک مرکزی ایالات متحده در ماه مارس قیمت‌گذاری کرده است.

   

  از این رو، تمرکز بازار به انتشار گزارش CPI ایالات متحده در روز پنجشنبه، که ممکن است چشم انداز سیاست کوتاه مدت فدرال رزرو را تعیین کند و بر پویایی قیمت دلار تأثیر بگذارد، باقی خواهد ماند. با توجه به ریسک داده‌های کلیدی، معامله‌گران ممکن است از شرط‌بندی تهاجمی خودداری کنند، که به نوبه خود می‌تواند در بحبوحه غیاب انتشارات اقتصادی متحرک بازار، روند صعودی جفت NZD/USD را محدود کند.

   

  در این میان، بازده اوراق قرضه ایالات متحده همچنان نقش کلیدی در افزایش تقاضای دلار ایفا می کند و انگیزه ای برای جفت NZD/USD ایجاد می کند. جدای از این، معامله گران ممکن است از احساسات ریسک بازار گسترده تر استفاده کنند تا از فرصت های کوتاه مدت در اطراف بازار اصلی استفاده کنند.

   

   

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  tabrizfinance

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.