تبریز فایننس

عرضه شدن رمز ارز همراه از سوی همراه اول

عرضه شدن رمز ارز همراه از سوی همراه اول
 • عرضه شدن رمز ارز همراه از سوی همراه اول : مرکز تحقیق‌ و توسعه بزرگترین اپراتور تلفن‌ همراه کشور در نظر دارد ضمن طراحی و پیاده‌سازی پلتفرم بلاکچین همراه اول، توکن اختصاصی نیز تعریف کند.  سامانه «بلاکچین همراه اول» که توسط مرکز تحقیق و توسعه این اپراتور طراحی و توسعه یافته است، در نمایشگاه بین المللی ایران تلکام ۲۰۲۱ در معرض دید بازدیدکنندگان قرار گرفت. این شرکت معتقد است فناوری بلاکچین تبدیل به یکی از موضوعات رایج روز شده و کمتر صنعتی است که در آینده، خود را با این فناوری درگیر نبیند؛ لذا صنعت تلکام نیز از این قاعده مستثنی نیست.  قرار است در این پروژه، یک شبکه بلاکچینی کنسرسیومی مبتنی بر کروم (Quorum) به شکل نیمه متمرکز و مبتنی بر مجوز راه اندازی شود. نوع حاکمیت این شبکه مانند شرایط و چگونگی ورود اعضای جدید به آن، توسط اعضای اصلی که شامل همراه اول به عنوان ارائه دهنده بستر می شود، تعیین می‌گردد.  در این شبکه بلاکچینی یک توکن اصلی به نام رمزارز همراه وجود دارد که کاربران می‌توانند با آن از خدمات تعریف شده استفاده کنند. این خدمات شامل پرداخت‌های مربوط به انواع خدمات همراه اول مانند خرید بسته اینترنت است و به مرور زمان گسترش می‌یابد.  بومی‌سازی و تأمین نیاز به شبکه بلاکچین تحت مجوز برای کسب و کارهای مبتنی بر بلاکچین در داخل کشور، ایجاد مدل‌های کسب و کار جدید و ارائه سرویس‌های نوین مالی و غیرمالی توسط همراه اول و ایجاد یک بستر غیرمتمرکز، شفاف و ایمن با پتانسیل انجام تعاملات مالی در کشور از جمله ضروریات اجرای این پروژه به حساب می‌آید.  دستاوردهای حاصل از اجرای این پروژه نیز شامل شبکه ملی بلاکچین با قابلیت توسعه افقی و عمودی، توکن اصلی شبکه به نام رمزارز همراه، توکن وفاداری با قابلیت تبدیل به رمز ارز همراه و بالعکس، توکن پایدار با پشتوانه دارایی خارج از زنجیره، توکن پایدار با پشتوانه سایر توکن‌ها و همچنین صرافی غیرمتمرکز جهت تبادلات توکن های موجود و آینده می‌شود.⠀


  تمامی حوزه‌های کسب و کار که نیازمند تعامل چند عضو بر پایه شفافیت، امنیت، عدم اعتماد، و اتوماسیون هستند، می‌توانند از این پروژه بهره‌برداری کنند. همچنین این پلتفرم در حوزه‌های اقتصاد، فناوری‌های مالی نوین، و نیز در تلفیق با سایر فناوری‌ها مانند هوش مصنوعی و اینترنت اشیاء قابل استفاده است.

   

  این مقاله را که خواندید مربوط به عرضه شدن رمز ارز همراه از سوی همراه اول بود . شما به سادگی می توانید با ورود به بخش اخبار وبسایت آکادمی تبریز فایننس ، از مهمترین اخبار و رویدادهای دیگر انواع بازار های مالی نظیر : بازار فارکس ، بازار بورس و بازار جهانی ارز دیجیتال مطلع شوید.

   

  همچنین این مجموعه بوسیله تیم و اساتید حرفه ای خود اقدام به برگزاری دوره های مختلف مثل : دوره فارکس ، دوره پرایس اکشن نوین  و دیگر دوره ها کرده است. که پس از اتمام دوره ها فرد به راحتی میتواند در این بازار ها ترید کرده و سرمایه گذاری بهینه ای داشته باشد.

   

  لازم به ذکر است که وبسایت تبریز فایننس ، آموزشهای رایگان را در اختیار شما عزیزان قرار داده است و می توان گفت این آموزشها مکمل دوره ها هستند و میتوان تضمین کرد که شما با این مطالب(دوره ها و آموزش های رایگان) به یک تریدر حرفه ای تبدیل خواهید شد

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  adminn

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.