تبریز فایننس

لایت کوین

ارز دیجیتالی لایت کوین
 • لایت کوین چیست:


  یکی از قدیمی ترین کوینهای موجود در بازار کریپتو کارنسی است. لایت کوین توسط چارلی لی در سال 2011 راه اندازی شد . چارلی کارمند سابق گوگل بود که این کوین را با هدف تمام کننده بیت کوین ئ نیز حل مشکلاتی مانند کاهش مدت زمان تراکنشها ، کاهش هزینه تراکنش ها چارلی در زیر ساختهای بیت کوین تغییراتی اعمال کرد تا برای کاربرد های ساده مناسب باشد یکی از اهداف اصلی لاییت کین کاهش زمان تایید هر بلاک از ده دقیقه به دو و نیم دقیقه بود ، این باعث میشود تراکنشهای بیشتری را تایید کند .

  روزانه 14400 لایت کوین استراخ میشود . Litecoin یک وسیله پرداخت جهانی  است و مبتنی بر تکنولوژی بلاکچین است. بلاکچین این ارز شباهت زیادی با بیت کوین دارد اما بستر ان از بلاکچین های مختلفی استاده میکند . که امکان انتقال سریع تراکنش ها را محیا میکند . پلتفرم Litecoin تماما غیر متمرکز است .

  اگر اطلاعاتی درباره ارزدیجیتال ندارید میتوانید در دوره های ارز دیجیتالی تبریز فایننس شرکت کنید.

   

  عرضه لایت کوین :

  84 میلیون لایت کوین ، چیزی حدود 4 برابر بیشتر از بیت کوین عرضه شده است . ازنظرتِوری ،به این معنا است که Litecoin دراینده حدودیک چهارم ارزش بیت کوین خواهدرسید.

  مارکت کپ لایت کوین :

  اگرچه سرمایه بازار Litecoin درمقایسه بابیت کوین کمتراست ،امااین ارزدیجیتال رتبه پنجم بازارراازان خودکرده است

  سرعت معامله :

  هرترانکش لایت کوین حدودادردونیم دقیقه انجام میشود.درحالی که تراکنش هربین کوین ده دقیقه یک باراست درنتیجه سرعت تراکنش لایت کوین چهاربرابربیت کوین است .

  مطالب مربوط:
  پاداش بلاک :

  ماینر ها برای محاسبه های صحیح و افزودن یک بلاک جدید ، بابت همکاری خود در شبکه پاداش دریافت میکنند .ماینر ها برای هر بلاک این کوین 25  دریافت میکنند . و در مقابل شبکه بیت کوین 12.5 بیت کوین پاداش میدهد .

  چگونه کار میکند :

  یک بستر انلاین است که عموم افراد میتوانند از ان برای  دریافت و پرداخت استفاده کنند .Litecoin به صورت همتا به همتا و غیر متمرکز است (هدف مشترک شبکه بلاکچین ) . این کوین مستقل از بانک های مرکزی و دولت ها کار میکند .

  معایب :

  روش استخراج این کوین نیازمند انرژی بالایی میباشد . این کوین به اندازه غول ارزهای دیجیتال(بیت کوین) و یا ارزهای فیات مورد اقبال عموم قرار نگرفته است .

  خرید و فروش :

  این کوین یکی از لرزهای پایه ای است بنابراین به طور گسترده در دسترس است و میتوان ان را از انواع مختلف صرافی ها خریداری یا معامله کرد برجسته ترین صرافی ها عبارت اند از Huobi Global, Binance, Coinbase Pro, OKEx and Kraken.

  برای خرید ارز دیجیتالی Litecoin میتوانید از قسمت پشتیبانی آنلاین تبریز فایننس پیام دهید.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  adminn

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.