تبریز فایننس

عرضه اولیه لطیف1

عرضه اولیه لطیف1
 • بعد از مدت ها بالاخره عرضه اولیه را در بورس اوراق بهادار شاهد بودیم.عرضه اولیه1 شرکت محصولات کاغذی لطیف ، دوم تیر سال ۱۴۰۰ به عنوان ششمین عرضه ی اولیه امسال با نماد ( لطیف۱ ) در بازار فرابورس ایران عرضه میشود.

  این نماد ، ۲۶ سهم را عرضه میکند و حداکثر سهم برای هر کد ، ۵۰ سهم است.


  طبق داده ها ، دامنه قیمتی هر سهم از این عرضه اولیه، ۳۰۰۰ تا ۳۲۵۰ میباشد و حداکثر نقدینگی مورد نیاز برای خریداری این عرضه ، ۱۵۳ هزار تومان است.

  تخمین زده شده است درصورت میزان مشارکت ۲.۵ میلیون نفر باشد، حداکثر مقدار سهمی که به هر نفر میرسد ، ۱۱ سهم میباشد که نیاز به ۳۶,۰۰۰ تومان نقدینگی دارد.


  شرکت محصولات کاغذی لطیف بعد از مدت ها عرضه اولیه لطیف1 را در بازار بورس ارائه کرد:

  شرکت محصولات کاغذی لطیف(عرضه اولیه لطیف1) در حوزه ی تهیه و تولید انواع کاغذ با وزن پایه یا گراماژ پایین کاغذ تیشو ، محصولات بهداشتی نظیر دستمال کاغذی ،کاغذ توالت ،حوله آشپزخانه و …، واردات ابزارآلات و مواد اولیه و… فعالیت میکند.


  سرمایه این شرکت در شروع فعالیت ، با ۲۴۵ نیروی انسانی ، یک میلیون تومان بوده است که توانسته در طی ۹ مرحله سرمایه خود را به ۲۰ میلیارد تومان افزایش دهد.


  در سال ۹۹ این شرکت به منظور تولید تیشو و گراماژ پایین تر که باعث افزایش کیفیت محصول میشود ، این شرکت ظرفیت عملی خود را در یک دوره ی شش ماهه کاهش داد.

  این شرکت در ۷ خرداد سال ۱۳۶۴ تاسیس شده است و تولید آزمایشی خود را در اواخر سال ۱۳۷۰ در شهر هشتگر با ظرفیت ۱۵هزار تن محصولات کاغذی انجام داد و دومین تولید آزمایشی را از دوم ماه چهارم سال ۷۳ انجام داد.


  شرکت لطیف ، از ۱۹ مرداد سال ۷۳ یعنی حدودا یک ماه و نیم پس از عملیات تولید آزمایشی ، فعالیت رسمی خود را آغاز کرد.
  این شرکت جهت اجرای بهسازی کمی و کیفی خط تولید، در سال ۸۸ ، ظرفیت اسمی خود را به مقدار چشمگیری افزایش داد همچنین این این شرکت اقدام به ثبت یک علامت تجاری جدید به نام آسو در سازمان ثبت اسناد و املاک جهت فروش محصولات بسته بندی کرده است.
  هم اکنون شرکت لطیف ، جزو واحد های تجاری فرعی گروه صنعت سلولزی تامین گستر نوین واحد تجاری نهایی سرمایه گذاری سازمان تامین اجتماعی است.

  منبع: آکادمی تبریز فایننس

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۳ رای
  adminn

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.