تبریز فایننس

میلیارد معروف هندی ایوان لوثرا، به صرافی سولانا پیوست

میلیارد معروف هندی ایوان لوثرا
 • میلیارد معروف هندی ایوان لوثرا که یکی از سرمایه گذاران برجسته جهان که در حوضه رمز ارزهاست طی تویتی اعلام کرد که به عنوان سرمایه گذار و مشاور به پروژه دیفای مستقر در سولانا پیوسته است

  میلیارد معروف هندی ایوان لوثرا کیست؟

  میلیارد معروف هندی ایوان لوثرا یک سرمایه گذار برجسته است که از سال 2014 در رمزارز فعالیت می کند. او همچنین در شرکت Eaze که سریعترین شرکت2016 در حوزه فناوری بود سرمایه گذاری داشت و همچنین در کافی شاپهای زنجیره ای Wheelys Cafeکه بیش از 1000 شعبه در 40 کشور داشت و همچنین در ارز رمز نگاری شده  Hashgraph و سرمایه گذاری های در پروژه های بزرگ داشت . او اخیرا سرمایه گذاری خود را در دیفای سولانا را نیز اعلام کرد

  ایوان لوترا میلیارد مشهور هندی  یک سخنران بزرگ نیز است او صدها سخنرانی  موفق در سراسر جهان برای سازمان هایی مانند سازمان ملل ، نیلسن ، گوگل ، بلاکچین لایف و بسیاری دیگرشرکت ها داشته است.

  او همچنین بیش از 2 میلیون دنبال کننده در اینستاگرام دارد  که در آن نکات روزانه در مورد سرمایه گذاری در بازارهای رمزنگاری و آموزشهای مخصوص خود در رابطه با بلاک چین، تمرکززدایی، امور مالی شخصی، فناوری اطلاعات و مباحث فناوری را برای علاقه مندان به اشتراک می گذارد.

  میلیارد معروف هندی ایوان لوثرا

  ایوان لوترا میلیارد مشهور هندی و SOLDEX

  سولدکس یک ازاولین صرافی های غیر متمرکز است که برپایه سولانا ساخته شد.

  سولدکس به کاربران این امکان را می دهد تا معاملات همتا به همتا را با روشی مطمئن و قابل اعتماد انجام دهند که نقدینگی آنها توسط کاربران تامین می شود.سولدکس از نسل سوم مبادله نیز برای مبادلات ارز های رمز نگاری شده پشتیبانی میکند.

  نسل سوم مبادله ارزهای رمزنگاری شده با هدف استفاده از یادگیری ماشین پیشرفته و الگوریتم های شبکه عصبی برای حل مشکلات فعلی مبادلات غیر متمرکز طراحی وساخته شده است.

  قطعا ورود این میلیارد به چنین پروژه ای رشد خوبی برای این مجموعه را به همراه دارد.

  آکادمی تبریز فایننس روزانه اخبار مهم فارکس و ارز دیجیتال،بورس اوراق بهادار را در اختیار شما کاربران عزیز قرار میدهد تا شما بتواند بهترین تصمیم را در این حوضه ها اتخاذ کنید.

  همچنین آکادمی تبریز فایننس با برگزاری دوره ارز دیجیتال و دوره پرایس اکشن نوین و دیگر دوره ها با بهترین اساتید سعی دارد تا شما سرمایه گذاری بی نظیری در بازار های مالی داشته باشید.

   

   

       

   

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  adminn

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.