تبریز فایننس

سرمایه گذاری 1 میلیارد دلاری بر روی پروژه های کریپتو کارنسی

سرمایه گذاری 1 میلیار دلاری بر روی پروژه های کریپتو کارنسی
 • سرمایه گذاری در ارز دیجیتال :بر اساس گزارشی از فایننشال تایمز ، شرکت سرمایه گذاری ریسک پذیر Andreessen Horowitz (a16z) در حال تاسیس صندوق جدیدی برای سرمایه گذاری بیش از 1 میلیارد دلار در راه اندازی شرکت های رمزنگاری و ارز های دیجیتال است .

   

  A16z به دنبال جمع آوری بین 800 تا 1 میلیارد دلار برای این صندوق است که سومین و بزرگترین صندوق متمرکز بر رمزنگاری آن خواهد بود.

   

  اخیراً ، این شرکت در پلت فرم برنامه های خصوصی با دانش صفر Aleo سرمایه گذاری کرده است.

  این شرکت با سرمایه گذاری در Coinbase و Ripple از طریق دارایی های سنتی خود موفقیت اولیه را کسب کرد.

   

  بعداً یک صندوق اختصاصی رمزنگاری در سال 2018 ایجاد کرد ، و تا سال 2019 مجموعه ای از شرکت های رمزنگاری را جمع آوری کرد که علاوه بر سایر سرمایه گذاری های اولیه در شرکت های فن آوری مانند Skype ، Facebook ، Twitter ، به برخی از شرکت های با ارزش در فضا تبدیل می شود. و Airbnb. A16z سال گذشته صندوق رمزنگاری دوم را تأسیس کرد .

   

  سرمایه گذاری در ارز دیجیتال : اگر a16z یک میلیارد دلار جذب سرمایه کند ، این امر آن را به یکی از بالاترین بودجه سرمایه گذاری اختصاص داده شده به رمزنگاری تبدیل می کند. پارادایم پیش از این 1 میلیارد دلار برای سرمایه گذاری رمزنگاری سرمایه جمع کرده بود.

  آخرین اخبار حوزه ارز دیجیتال را از دسته اخبار وب سایت تبریز فایننس مشاهده کنید .تبریز فایننس برگزار کننده بهترین دوره ارز دیجیتال در تبریز و ایران است میتوانید با شرکت در دوره ارز دیجیتال از سود بالای ارز دیجیتال بهرهمند شوید

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۲ رای
  adminn

  یک نظر

 • […] عرضه اولیه‌ای(ICO) که داشت نتوانست بیشتر از 1500 بیت‌کوین سرمایه گذار جذب کند. اما دلیل آن چیست؟ در سال 2015 ارزهای دیجیتال […]

 • دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.