تبریز فایننس

افزایش آدرس های فعال بیت کوین

افزایش آدرس های فعال بیت کوین
 • حجم بیت کوین های دارای آدرس بین 100 تا 10000 بیت کوین در انبار برای اولین بار در تاریخ به 9.23 میلیون واحد رسیده است. داده های اخیر نشان می دهد که تعداد آدرس های فعال بیت کوین نیز در ماه گذشته 30 درصد افزایش یافته است.
  به گزارش کوین تلگراف ، به دلیل احیای بازارهای ارزهای دیجیتالی طی چند هفته گذشته ، کاربران بیشتری درگیر خرید و فروش بیت کوین شده اند.

  داده های پلتفرم تجزیه و تحلیل گلاس ناو (GlasNow) نشان می دهد که تعداد آدرس های فعال بیت کوین در هفته آخر ماه جولای به میزان قابل توجهی افزایش یافته و 30 درصد از 250،000 به 325،000 کاربر فعال افزایش یافته است.

  به گزارش (GlasNow) از میانگین متحرک هفت روزه (EMA7) ، تعداد آدرس های فعال بیت کوین از ژانویه تا اوایل ژوئیه پس از کاهش 41 درصدی در تعداد آدرس های فعال بیت کوین ، بزرگترین افزایش است. در این دوره ، تعداد آدرس های فعال از 425000 به 245000 آدرس کاهش یافته بود.

  گلسنود خاطرنشان کرد که سطح فعلی فعالیت شبکه بیت کوین با سطوحی که در جولای 2020 (ژوئیه 99) وجود داشت مطابقت دارد. در آن زمان بیت کوین 11300 دلار معامله می شد.
  علاوه بر افزایش چشمگیر تعداد کاربران فعال شبکه بیت کوین ، سرمایه گذاران این ارز دیجیتال در اواخر ماه جولای تعداد بیشتری بیت کوین جمع آوری کردند.

  بر اساس داده های شرکت تجزیه و تحلیل Santiment ، از 1 آگوست ، میزان بیت کوین ذخیره شده در آدرس هایی با 100 تا 10000 بیت کوین به رکورد 9.23 میلیون واحد (364 میلیارد دلار) رسیده است. جدید برای این گروه از سرمایه گذاران. رکورد قبلی مربوط به 5 آوریل است. درست یک هفته قبل از اینکه بیت کوین به بالاترین سطح خود برسد.

  سانتیمنت گفت:

  در 4 هفته گذشته ، این آدرس ها تقریبا 170،000 بیت کوین جمع آوری کرده اند. این سرعت شگفت انگیز آخرین بار در اواخر دسامبر 2020 مشاهده شد. درست قبل از شروع بازار صعودی در 2021 ، در اولین هفته آن قیمت بیت کوین از 29،000 دلار به 40،800 دلار افزایش یافت.

  آدرس های فعال بیت کوین در ماه جولای 30 درصد افزایش یافت
  تعداد آدرسهایی را که بین 100 تا 10000 بیت کوین در خود دارند نمودار کنید
  بعد از اینکه ایلان ماسک در 22 ژوئیه در مورد سرمایه گذاری اسپیس ایکس در بیت کوین صحبت کرد ، قیمت ارز دیجیتال همچنان در حال افزایش است. ماسک همچنین گفت تسلا قصد دارد با توجه به افزایش استفاده از انرژی های تجدیدپذیر در عملیات استخراج ، پذیرش بیت کوین برای فروش خودروهای برقی خود را از سر بگیرد.

  گفته می شود ماسک در سقوط قیمت بیت کوین در اوایل سال جاری نقش داشته است ، زیرا تسلا در ماه مه به دلیل افزایش سریع مصرف سوخت های فسیلی در عملیات استخراج ، پرداخت بیت کوین را متوقف کرد.
  به علاوه قیمت بیت کوین در چند ساعت گذشته با غلبه بر مقاومت به بیش از 43000 دلار رسید. کارشناسان می گویند عبور از مقاومت 42000 می تواند راه را برای جهش بیشتر بیت کوین هموار کند.

  از نظر ارزهای رمزپایه ، شرایط به گونه ای است که قیمت بیت کوین آماده ادامه روند صعودی خود است. در روند صعودی اخیر ، بسیاری در مورد ادامه روند نزولی شک داشتند ، اما همانطور که دیدیم ، قیمت بیت کوین متوقف نشده است. داده های Bybt نشان می دهد که بیش از 180 میلیون دلار شورت در چند ساعت گذشته منحل شده است. به نظر می رسد قیمت بالای 41000 دلار خرس ها را مجبور به ایجاد فرصت های خرید کرده است ، که این به قدرت جهش افزوده است

  در حالی که برخی شرایط نشان دهنده رکود در بازار در میان مدت است ، چشم انداز کوتاه مدت روشن و صعودی است.
  بیت کوین قبلاً با عبور از میانگین متحرک 100 روزه این سطح را به حمایتی تغییر داده است. این بدان معناست که بیت کوین در حال حاضر تحت فشار خرید کافی برای عبور از میانگین متحرک 200 روزه در 45000 دلار است. اگر از این مقاومت عبور کنید ، احتمال صعود بیشتر است.

  تحلیل روز بیت کوین

  قیمت بیت کوین در 26 جولای (4 آگوست) الگوی مثلث نزولی خود را شکست. شکستن این الگو در آن زمان به معنای صعود بیشتر بود. هدف این مدل رسیدن به 47600 دلار است. رسیدن به قیمت بیت کوین بالاتر از این سطح مستلزم آن است که ابتدا میانگین متحرک 200 روزه حذف شود.

  اگرچه داده های فنی نشان می دهد که میانگین متحرک 200 روزه ممکن است به عنوان یک مقاومت قوی عمل کند ، اما تاریخ معاملات نشان می دهد که از نظر عرضه مقاومت چندانی در پیش نداریم. تنها در محدوده 42،650 تا 43،9000 دلار ، امکان جذب گسترده فشار خرید وجود دارد.

  در این زمینه ، حدود 30،000 آدرس قبلاً بیش از 350،000 بیت کوین خریداری کرده اند.
  این امکان وجود دارد که سرمایه گذاران در این زمینه برخی از بیت کوین های خود را برای بهبود وضعیت سرمایه گذاری خود بفروشند و این می تواند روند صعودی قیمت بیت کوین را کندتر کند. می توان گفت که افزایش خرید در این زمینه تنها عاملی است که می تواند به بیت کوین در شکستن مقاومت پیش رو کمک کند.

   

  جهت بهره مندی از اخبار ارز دیجیتال میتوانید با شرکت در دوره ارز دیجیتال تبریز فایننس شما هم به آموزش تحلیل تکنکال و فاندامنتال بپردازید.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  adminn

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.