تبریز فایننس

افزایش تقاضا در هفته پایانی بورس

افزایش تقاضا در هفته های آخر بورس | تبریز فایننس
 • افزایش تقاضا در هفته پایانی بورس : امروز شنبه 23 اسفند شاخص کل مثبت شد اما تعداد قابل توجی از سهم ها منفی هستند و در قفل صف فروش شدند .
  روند بازار طبق پیش بینی کارشناسان پیش رفت و در جریان معاملات امروز بیش از ۲۰۰ نماد بورسی روندی منفی و حدود ۵۳ نماد روندی صعودی دارند.
  معاملات امروز با افزایش تقاضا در نمادهای شاخص‌ساز همراه بود و احتمالا در جریان معاملات امروز تقاضا در این نمادها بیشتر شود و بورس برای سال جدید تمایلاتی به سبز شدن نشان می‌دهد.

  در حال حاضر تعداد نماد های سبز بازار رو به افزایش است و شاخص هم‌وزن نیز در کنار شاخص‌کل روندی مثبتی دارد. حجم معاملات در حال حاضر حدود دو هزار میلیارد تومان است.

  اگه اطلاعاتی در مورد بورس ندارید میتوانید در دوره آموزش بورس تبریز فایننس شرکت کنید .

  دید کلی از بازار و افزایش تقاضا در هفته پایانی بورس :

  با برسی بازار، امروزمعاملات بازار سرمایه با حمایت از نماد های شاخص ساز و نمادهایی که دولت سهامدار آن‌ها است همراه شد و با افزایش تقاضا در این نماد ها روبرو شد .
  این موضوع نشان از حمایت بازار سهام دارد اما با از بین رفتن اعتماد به بازار سهام باعث شده تا ازطرفی فشار فروش بالا برود، از بین رفته و دامنه نامتقارن نوسان باعث می‌شود سهم‌ها دیرتر به تعادل برسند.همچنین فعلا خبری از توافق و مذاکره نیست و همین موضوع باعث می‌شود تا کارشناسان عقیده داشته باشند روند صعودی بورس پایدار نباشد.
  علی خسروشاهی عقیده دارد زمانی می‌توان گفت بورس متعادل شده که معاملات مثبت در بورس تا چند روز ادامه پیدا کند و حجم و ارزش معاملات بالاتر برود.
  ادامه دار شدن روند صعودی بورس را باید در سال 1400 مشاهده کنیم .
  اخبار و تحلیل به روز بازار رو می توانید از منو اخبار بورس در وب سایت تبریز فایننس مشاهده کنید .

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  adminn

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.