تبریز فایننس

اتریوم از پتانسیل رشد خوبی برخوردار است

افزایش اتریوم
 • اتریوم در سال 2021 سرمایه اصلی سرمایه گذاران خواهد شد .
  در نیمه دوم سال 2020 میلادی ، ما شاهد علاقه روزافزون سرمایه گذاران نهادی و سرمایه های کلان به ارزهای رمزپایه هستیم . با این حال ، تمام توجه نهنگ ها و همچنین توجه عموم مردم به بیت کوین ( BTC )معطوف شد . امروز ، ما بررسی خواهیم کرد که چرا اتریوم  ( ETH ) دارایی جذاب تری است و چرا این ارز رمزنگاری شده باید به “اولین ارز رمزنگاری شده” برای هر سرمایه گذار تبدیل شود.

   

  افزایش اتریوم و تحلیل قیمت افزایش اتریوم در تبریز فایننس

  رشد اتریوم از کمترین میزان خود در مارس 2020 پس از سقوط بازار ناشی از ویروس کرونا ، 1200٪ بوده است ، در حالی که بیت کوین فقط حدود 700٪ رشد کرده است. رشد اتریوم از کمترین میزان خود در مارس 2020 پس از سقوط بازار ناشی از ویروس کرونا ، 1200٪ بوده است ، در حالی که بیت کوین فقط حدود 700٪ رشد کرده است. البته ، در پس زمینه های بالاترین رکورد برای بیت کوین ، که قیمت آن به 40000 دلار رسید ، افزایش اتر به 1400 دلار چندان چشمگیر به نظر نمی رسد. علاوه بر این ، ارزش بازار اتریوم پنج برابر کمتر از حجم بازار بیت کوین است.

  اگه اطلاعاتی درباره ارز دیجیتال نداری میتونی در دوره آموزشی  ارز دیحیتال تبریز فایننس میتونی شرکت کنی

  اگر اطلاعاتی از ارز دیجیتال ندارید میتوانید در دوره های آموزشی ارز دیجیتال تبریز فایننس شرکت کنید برای اینکار به پشتیبانی آنلاین پیام دهید
  دلایل بسیار محکمی وجود دارد که اتریوم در سال 2021 به افزایش قیمت خود ادامه می دهد و سود بیشتری نسبت به “معروف ترین ارز رمزپایه” یعنی بیت کوین برای سرمایه گذاران به ارمغان می آورد.

   

  تبریز فایننس با برگزاری دوره های آنلاین و غیر حضوری در تمام شهر های ایران دوره ارز دیجیتال را بهترین کیفیت و امکان سوال جواب در کلاس برگزار می کند افرادی که از شهر زنجام می خواهند به ثبت نام اقدام کنند از لینک دوره ارز دیجیتال در زنجان وارد شوند.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  adminn

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.