تبریز فایننس

خبری مهم برای سهامداران «فارس»

خبری مهم برای سهامداران «فارس»
 • طبق گزارشات اخیر از منابع موثق خبری ، نماد «فارس» یا همان شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس که در بورس اوراق بهادار فعال است ، طبق پیشنهاد هیات مدیره به مجمع عمومی فوق‌العاده ، این شرکت از افزایش سرمایه خود خبر داده است.

   

   

  بر اساس اطلاعیه منتشر شده در کدال، فارس که با سرمایه ۲۸٫۷ هزار میلیارد تومانی یکی از بزرگترین شرکت‌های بورس به حساب می‌آید، قصد دارد تا از محل سود انباشته سرمایه خود را به ۵۰ هزار میلیارد تومان برساند.

   

  این افزایش سرمایه ۷۴ درصدی به منظور جبران مخارج سرمایه‌گذاری‌های انجام شده مربوط به تحصیل سرمایه‌گذاری‌های جدید و جبران مخارج مشارکت در افزایش سرمایه شرکت‌های سرمایه‌پذیر انجام خواهد شد. همچنین بخشی از مخارج صورت‌گرفته بابت بازپرداخت بدهی‌ها از محل سود انباشته مشتمل بر توجیه لزوم افزایش سرمایه بوده که در تاریخ ۱۵ دی ماه ۱۴۰۰ به تصویب هیات مدیره رسیده است.

   

   

  در جریان معاملات امروز بازار سهام، فارس در قیمت ۱۰۷۵ تومانی و بدون تغییر نسبت به روز معاملاتی گذشته در حال داد و ستد است. بازدهی این نماد در یک ماه گذشته بیش از پنج درصد بوده است

   

  این متنی که خواندید مربوط به خبری مهم برای سهامداران «فارس»، بود . شما به سادگی می توانید با ورود به بخش اخبار وبسایت آکادمی تبریز فایننس ، از مهمترین اخبار و رویدادهای دیگر انواع بازار های مالی نظیر : بازار فارکس ، بازار بورس و بازار جهانی ارز دیجیتال مطلع شوید.

   

   

  همچنین این مجموعه بوسیله تیم و اساتید حرفه ای خود اقدام به برگزاری دوره های مختلف مثل : دوره بورس اوراق بهادار  ، دوره پرایس اکشن نوین  و دیگر دوره ها کرده است. که پس از اتمام دوره ها فرد به راحتی میتواند در این بازار ها ترید کرده و سرمایه گذاری بهینه ای داشته باشد.

   

  لازم به ذکر است که وبسایت تبریز فایننس ، آموزشهای رایگان را در اختیار شما عزیزان قرار داده است و می توان گفت این آموزشها مکمل دوره ها هستند و میتوان تضمین کرد که شما با این مطالب(دوره ها و آموزش های رایگان) به یک تریدر حرفه ای تبدیل خواهید شد.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  adminn

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.