تبریز فایننس

اخبار و سیگنال مهم برای سهامداران خودوریی

اخبار و سیگنال مهم برای سهامداران خودوریی
 • اخبار و سیگنال مهم برای سهامداران خودوریی : طبق گزارشات اخیر ،با توجه با این موضوع که جلسات برگزار شده در وین ، سهام بانک ها را مثبت کرده است ، در این میان تقریباً دو روز است که سیگنال مثبتی برای سهام گروه خودرویی رسیده است. اما سهامداران باید منتظر نتیجه نهایی جلسه ستاد تنظیم بازار در خصوص آزادسازی قیمت خودرو باشند.

   

   

  رئیس اتحادیه نمایشگاه داران خودرو ، (سعید موتمنی) طی بیانیه ای اعلام کرد :از تغییر چندانی در قیمت خودرو از هفته قبل تا کنون وجود نداشته است ،هم اکنون خرید و فروشی در بازار خودرو صورت نمیگیرد و دلیل این موضوع این است که مردم منتظر برگزاری جلسه ستاد تنظیم بازار در روز چهارشنبه و اعلام تصمیم نهایی هستند ، بنابراین امروز جهت تعیین نرخ خودرو ، جلسه ستاد تنظیم بازار برگزار خواهد شد.

   

  هم چنین مدیرکل صنایع خودرو وزارت صمت (آقای معمار باشی )نیز در مورد  قیمت خودرو گفت : با اعلام تورم از سوی بانک مرکزی توسط شورای رقابت براساس رویه قبلی، افزایش قیمت خودرو هر ۶ ماه یک‌بار اعلان می‌شد که  خودرو سازان (جهت افزایش قیمت)، به این موضوع نیز بسنده نمی کردند. بنابراین امسال این افزایش قیمت از سوی بانک مرکزی اعلام نشده و خودرو سازان پیش از گذشته تحت فشارند.

   

   

  رییس سازمان خصوصی سازی (حسین قربان‌زاده) نیز در این خصوص اعلام کرد که با توجه به مشکلات بازار سرمایه ، باید امسال ۲۵۰ هزار میلیارد تومان از دارایی‌های دولتی باید در بازار سرمایه فروخته می شد که تا کنون ریالی از این دارایی در بازار سرمایه فروخته نشده است.

   

   

  بر اساس رای اعضای کمیسیون مشترک صیانت ، این طرح به مرکز پژوهش‌های مجلس برگشت خورد تا مواد آن براساس نظرات صاحب نظران و کارشناسان این حوزه اصلاح شود.

   

   

  همچنین رئیس رگولاتوری داروی اتحادیه اروپا، طی گزارشی اعلام کرد : براساس  آزمایشات بالینی ، اخبار بسیار امیدوارکننده در رابطه با داروی خوراکی ضد کووید،  وجود دارد. و احتمال تایید واکسن نواکس در هفته آینده وجود دارد.

   

   

  علاوه بر این موضوع ، جدیدترین گزارش بانک مرکزی از بازار مسکن ،نشانگر این است که نرخ اجاره‌بهای مسکن در کشور در آبان ماه سال 1400، رشد 55 درصدی  در مقایسه با آبان ماه سال 99 داشته است .

   

   

  در این میان ، احسان خان دوزی (وزیر دارایی و اموراقتصاد ) ، به منظور اشتغال زایی پایدار متناسب با نرخ بیکاری استان‌ها ، از تزریق اعتبارات ۳۲ هزار میلیارد تومانی پیش بینی شده در بودجه سال جاری ظرف یک ماه آینده خبر داده است.

   

   

  این متنی که خواندید مربوط به اخبار و سیگنال مهم برای سهامداران خودوریی ، بود . شما به سادگی می توانید با ورود به بخش اخبار وبسایت آکادمی تبریز فایننس ، از مهمترین اخبار و رویدادهای دیگر انواع بازار های مالی نظیر : بازار فارکس ، بازار بورس و بازار جهانی ارز دیجیتال مطلع شوید.

   

   

  همچنین این مجموعه بوسیله تیم و اساتید حرفه ای خود اقدام به برگزاری دوره های مختلف مثل : دوره بورس اوراق بهادار  ، دوره پرایس اکشن نوین  و دیگر دوره ها کرده است. که پس از اتمام دوره ها فرد به راحتی میتواند در این بازار ها ترید کرده و سرمایه گذاری بهینه ای داشته باشد.

   

  لازم به ذکر است که وبسایت تبریز فایننس ، آموزشهای رایگان را در اختیار شما عزیزان قرار داده است و می توان گفت این آموزشها مکمل دوره ها هستند و میتوان تضمین کرد که شما با این مطالب(دوره ها و آموزش های رایگان) به یک تریدر حرفه ای تبدیل خواهید شد.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  adminn

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.