تبریز فایننس

توییت های ایلان ماسک و تاثیر های آن بر ارزهای دیجیتال

ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا در اواسط فوریه از کارخانه برلین بازدید می کند
 • توییت های ایلان ماسک بربازارارزهای رمز نگاری شده همچنان ادامه دارد
  ایلان ماسک(دومین فرد ثروتمند جهان) بدون شک یکی از افرادی است که از توییتر به طور فعال استفاده می کند.

   

  میلیاردر و مدیرعامل تسلا (ایلان ماسک) در مورد ارز های رمزنگاری شده، توییت های فراوانی داشته است که این توییت ها ، قیمت بیت کوین – و همچنین دوج کوین و دیگر ارز ها را دائما بالا و پایین می کند

   

  توئیت های ارز رمزنگاری شده ماسک در دو ماه گذشته برای بیت کوین بسیار تاثیرگذار بوده است. آخرین توییت بیت کوین ایلان ماسک سبب افزایش قیمت 10 درصدی قیمت این ارز رمزنگاری شده است.

   

  طبق گزارشات وب سایت ای دبلیو ام بیزینس: ایلان ماسک دومین فرد ثروتمند در دنیا است . سرمایه گزاری های زیادی در حوضه ارز های رمز نگاری شده داشته است . همچنین ایلان ماسک در حوزه تجارت بسیار موفق عمل کرده است.

   

  ایلان ماسک که در ارز های رمز نگاری شده بیت کوین و دوج کوین بیشترین سرمایه گزاری داشته و بیشترین سود را نیز از این ارزهای دیجیتال کسب کرده است .ولی اخیرا تصمیم بر خارج کردن سرمایه خود از این ارز های رمز نگاری شده دارد.

   

  برخی از کارشناسان و اقتصاددانان بر این باورند که ایلان ماسک میتواند با دست کاری در بازار ارزهای رمز نگاری شده وبا استفاده از موقعیتش ، میزان سودآوری سرمایه خود را در بازارارزهای رمز نگاری شده را افزایش دهد.

   

  اما سوال مهم این است که یک شخص چقدر میتواند برروی یک بازار مالی که میلیون ها سرمایه گذار در ان فعالند تاثیر بگذارد.

  یکی از تحلیل گران برجسته بازار ارزهای رمز نگاری شده(کوین هاستل)در این باره گفته است:ایلان ماسک بایک استراتژی مخصوص خود اقدام به تغییر قیمت ارزهای رمزنگاری شده ، طبق خواسته و تمایل خود میکند.

   

  او با استفاده از منابع مالی زیادی که در اختیار دارد ارزهای رمزنگاری شده رادر زمان سقوط قیمت میخرد و بعد از افزایش قیمت آن اقدام به فروش ارز رمز نگاری شده میکند که این امر سود بهینه برای او به همراه دارد.

   

  همچنین او توان این را دارد که قبل از کاهش شدید قیمتها ی ارز های رمز نگاری شده .از طریق مشورت با مشاورانش که از برجسته ترین تحلیل گران هستند ، اقدام به فروش ارز های رمز نگاری شده خود بکند.

   

  او این سیاست را درموقعیتی اجرا می کند که قصد مبادله ارز های رمز نگاری شده را دارد و قصد افزایش نقیدنگی خود از این طریق را دارد.

  توییت های ایلان ماسک و ارز رمز ارزنگاری شده دوج کوین

  برخی از کارشناسان بازار مالی ارز دیجیتال ، رشد قیمت ارز رمز نگاری شده دوج کوین را مدیون ایلان ماسک و حمایت‌های او از این ارز رمز نگاری شده میدانند . چون پیش از این که ارز دیجیتال دوج کوین صرفا برای شوخی طراحی و ساخت شده بود .

   

  و برنامه نویسان و توسعه دهندگان پروژه ارز رمزنگاری شده دوج کوین آن را رها کرده بودند ولی از طریق توییت های ایلان ماسک و حمایت های او با اینکه وی اعلام کرده بود که توییت های او درباره دوج کوین شوخی است.

   

   

  توییت های ایلان ماسک

   

  بازهم سرمایه گذاران زیادی جذب دوج کوین شده اند و در این زمینه سرمایه گذاری کرده اند.

  پس از توییت ایلان ماسک ،(بنیانگذار شرکت خودروهای برقی Tesla و شرکت فضایی SpaceX) ، ارز رمزنگاری شده دوج کوین دوباره در حال افزایش است.

   

  پس از کاهش شدید ارزهای رمزنگاری شده ، دوج کوین با توئیت ماسک از سطح 0.29 دلار به سطح 0.40 دلار رسید.

   

  ماسک با قرار دادن نماد ارز رمز نگاری شده دوج کوین روی اسکناس ، نشان دهنده این بود که دوج کوین می تواند به 1 دلار برسد.

  بنابراین ، ارز رمز نگاری شده دوج کوین، در طول یک روز 15 درصد افزایش داشت.

   

  همچنین پاسخ ماسک به توییت یکی از کاربران: “من هرگز ارز رمز نگاری شده دوج کوین را نفروخته ام و قصد ندارم آن را بفروشم.” در روزه های اخیر نشان دهنده حمایت همه جانبه وی از ارز رمز نگاری شده دوج کوین بود.

   

  چرا ارزهای رمزنگاری شده ارزش خود را از دست می دهند؟

   

  پس از آنکه چین تجارت موسسات خدمات مالی و پرداختی را از تجارت ارزهای رمزپایه ممنوع کرد ، کاهش قیمت ارزهای دیجیتال افزایش یافت.

   

  تا اینکه بیت کوین پس از این اتفاق به پایین ترین سطح در سه ماه گذشته رسید و نزدیک به 30،000 دلار کاهش یافت و ارزش آن تقریباً 30 درصد کاهش یافت.

   

  پس از آنکه ماسک اعلام کرد فروش خودروهای تسلا دیگر با ارزهای رمزنگاری شده انجام نمی شود ، ارزش بیت کوین و ارزهای رمزپایه هفته گذشته کاهش چشمگیری داشت.

   

  اگرچه ماسک به ارزهای رمزنگاری شده اعتقاد دارد ، اما نگرانی خود را از اتلاف انرژی بیت کوین طی توییتی به کاربران شبکه مجازی اعلام کرد.

  مت لوین که یکی از برجسته ترین کارشناسان بلومبرگ و برنامه نویسان این وبسایت است . مقاله ای در رابطه با تاثیر ایلان ماسک بر دوج کوین و بیت کوین نوشته است که میتواند برای علاقه مندان این حوضه عاملی تاثیر گزار باشد.

   

  در نتیجه ، با اینکه توییت های ایلان ماسک بازهم طرفدارانی زیادی دارد اما طبق گزارشات اخیر، اعتماد سرمایه داران به ایلان ماسک اکنون کاهش یافته است و نشان دهنده این است که دستکاری های ماسک بی نتیجه بوده است.

   

  با این حال ، از آنجا که این وضعیت بسیار متغیر است ، پیش بینی آنچه در آینده اتفاق می افتد دشوار است. باید ببینیم در آینده توییت های ایلان ماسک بربازار ارز دیجیتال چه تاثیری خواهد گذاشت.

   

  یک دوره جامع و نوین برای ارز دیجیتال میتواند برای علاقه مندان بازار ارز دیجیتال تاثیر فوق العاده ای داشته باشد. آکادمی تبریز فایننس

  در تلاش است تا با برگزاری دوره هایی چون دوره ارز دیجیتال ، دوره پرایس اکشن نوین و دیگر دوره ها اطلاعات و دانش کافی جهت ورود به بازار های مالی جهان را در اختیار شما قراردهید .

   

  با شرکت در دوره های تبریز فایننس میتوانید سرمایه خود را گسترش داده و به یک تریدر حرفه ای تبدیل شوید.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  adminn

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.