تبریز فایننس

ایلان ماسک و بیت کوین یک رابطه سمی

 • ایلان ماسک و بیت کوین : معامله ایلان ماسک با بیت کوین به محض افزایش قیمت بیت کوین، ایلان ماسک رابطه خود را با بیت کوین از سر گرفت و دوباره با این رمزارز در حال معامله است و هر دلیلی وجود دارد که می توان به سمی بودن این رابطه اشاره کرد.

  در 8 ژوئیه ، مکس کیزر و استیسی هربرت میزبان یک نمایش الهام گرفته از ایلان ماسک در آستین، ایالت تگزاس بودند. این رویداد که به نام لعنت بر ایلان نامیده شد، که شامل تعداد زیادی از بزرگان بیت کوین (BTC) بود که مطمئناً این جشنواره یک امر پر سر و صدا بود. کایزر به چیزهای زیادی معروف است، اما لزوما خویشتنداری یکی از آنها نیست.


  در اوایل ماه مه، وقتی ایلان ماسک 49 ساله اعلام کرد که شرکت خودروسازی تسلا که یکی از بزرگترین برند های خودروسازی در جهان است دیگر بیت کوین را به عنوان روش پرداخت نمی پذیرد، محبوبیت ماسک در میان وفاداران به بیت کوین به سرعت کمرنگ شد.
  همینطور اکنون، بسیاری به او بدگمان شدند.

  و افرادی بزرگی مانند کیزر با بی احترامی به او و تشکیل چنین میهمانی ها و جشنواره هایی به او توهین و ارزش می کنند.
  اگر چه بسیاری از افراد این جشنواره را بسیار مسخره می خوانند و اذعان دارند این جشنواره ها به هیچ وجه از محبوبیت ایلان ماسک کم نمی کند اما می توان به صراحت دید که دیگر توییت های او تاثیری بر بازار رمز ارزها ندارد و یا خیلی کمرنگ است که البته به زودی این کم رنگ بودن هم از بین می رود.

  ایلان ماسک و بیت کوین


  سه هفته پیش، مدیر عامل تسلا اعلام کرد که این شرکت قصد دارد پس از دستیابی به اهداف انرژی پاک خود، بیت کوین را بپذیرد. به عبارت دیگر، معامله بین بیت کوین و ماسک نا تمام مانده است.

  با توجه به اینکه به نظر می رسد آینده بیت کوین با انرژی پاک ارتباطی جدایی ناپذیر دارد، پیش بینی ها بر آن است که آینده بیت کوین نیز با ماسک پیوندی ناگسستنی دارد.


  در حال حاضر، تأثیر او بر بیت کوین بسیار اندک به نظر می رسد، اما هر دلیلی وجود دارد که فکر کنیم تغییر خواهد کرد.
  از شواهد و قرائن پیدایست که ماسک یک دست انداز درجه یک است. دوج کوین(DOGE) شاید ارز جالبی باشد اما به نظر نمی رسد آینده قانونی و خوبی داشته باشد. از طرف دیگر، به نظر می رسد بیت کوین آینده بسیار درخشانی دارد.

  تعامل با دوج کوین (DOGE) بسیار سرگرم کننده است، اما اگر در مورد ارزهای رمزپایه جدی باشید، توصیه ما هم به شما این است که روی بیت کوین سرمایه گذاری کنید تا اینکه روی دوج ریسک کنید.


  آیا ایلان ماسک واقعا یک دروغگو و فرد سمی است ایلان ماسک و بیت کوین چه رابطه ای دارند؟

  با تعاریفی که در مورد ایلان ماسک وجود دارد به طور واضح می توانیم او را به عنوان یک فرد دو رو یا چند رو بشناسیم.
  یک روز او در حال تعظیم و احترام به حزب کمونیست چین است، روز دیگر او در توییتر یک قهرمان را یک کودک دزد می نامد. ماسک یک نیروی نامنظم است. او تنها مردی است که می تواند با نوسانات ذاتی بیت کوین مطابقت داشته باشد.


  افرادی که با رمزارزها و الخصوص با بیت کویین درگیر هستند این مطلب را به خوبی قبول دارند که ایلان ماسک برای جامعه بیت کوین یک فرد سمی است؛ و سمی بودن با فریب کار بودن یک رابطه مستقیم دارد. ایلان ماسک فردی بسیار باهوش و همینطور بسیار اغراق آمیز صحبت می کند. مشتریان تسلا از وعده های دروغین او برای خودرو هایش که اصلا همچین آپشنی در بند قرارداد ندارد مجبور به پرداخت صورت حساب هستند.

  ایلان و دیگر میلیاردرهای این حوضه باید بدانند که آنها حق اصلاح قیمت بیت کوین را ندارند، بلکه این جامعه و ماهیت رمز ارز ها مخصوصا بیت کوین است که آنها را اصلاح و به موفقیتشان کمک می کند.

  مقاله کاهش قیمت دوج کوین بعد از سخرانی ایلان ماسک حتما بخوانید

  شاید بیت کوین در حال حاضر با بالا رفتن قیمت بیت کوین می توان ادعا کرد که بیت کوین پیروز نبرد شده باشد، اما هنوز هم بسیاری معتقدند هنوز جنگ تمام نشده است.

  البته نیازی به جنگ نیست. در آینده، بیت کوین و ماسک به خوبی می توانند یک رابطه هماهنگ داشته باشند. با این حال، با توجه به اینکه ماسک یکی از نامنظم ترین افراد مشهور روی زمین است، این رابطه احتمالاً ماهیتاً سمی تر به خود خواهد گرفت.

  در حال حاضر تسلا بازهم اقدام به فروش خودرو با استفاده از بیت کوین می کند اما باید منتظر ماند و دید آیا این رابطه پایدار خواهد ماند یا خیر!

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۶ رای
  adminn

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.