تبریز فایننس

چگونه از BNB به عنوان ابزار خرید و فروش استفاده کنیم؟

چگونه از BNB به عنوان ابزار خرید و فروش استفاده کنیم؟
 • چگونه از BNB به عنوان ابزار خرید و فروش استفاده کنیم : در مقالات قبلی ما به توضیح کار با بیت کوین و خرید و فروش بیت کوین به عنوان ارز پایه پرداخته ایم. ما از دلار آمریکا برای تأمین سرمایه ی این تراکنش ها استفاده کردیم، پس ارز مظنه ما دلار آمریکا است. با این حال ارز محبوب دیگری که در پلتفرم Binance از آن استفاده خواهید کرد، «بایننس کوین» نام دارد. ممکن است آن را با نام BNB نیز مشاهده کنید و در دفتر سفارشات حتما باید به آن توجه کنید.

   

  اگر بخواهیم مقداری بایننس کوین خریداری کنیم، باید جفت ارز BNBUSD را انتخاب کنیم. می توانید با استفاده از دلار آمریکا آن را خریداری کنید. بسیاری از افراد به بایننس کوین شک دارند، زیرا به نظر می آید این رمز ارز فقط کویتی است که برای منفعت بردن صرافی Binance به وسیله ی اجبار مردم به خرید آن طراحی شده است. اگر از بایننس کوین استفاده کنید، می توانید در زمان انجام معاملات به وسیله ی این صرافی، پول خوبی ذخیره کنید.

   

  چگونه از BNB به عنوان ابزار خرید و فروش استفاده کنیم؟

   

   

  چگونه از BNB به عنوان ابزار خرید و فروش استفاده کنیم؟

   

  بایننس کوین مشکلی ندارد. تنها ایراد آن این است که برای خرید این ارز، فشار زیادی از طرف صرافی Binance به مشتریان وارد می شود. یکی از منافع داشتن بایننس کوین این است که می توانید در پرداخت کارمزد صرفه جویی کنید. اگر از BNB برای پرداخت کارمزد استفاده کنید ۲۵٪ تخفیف می گیرید. اگر می خواهید تا جایی که ممکن است پول ذخیره کنید، باید از این روش استفاده کنید و کمی بایننس کوین خریداری کنید.

   

  برای خریدن آن باید روی گزینه ی «buy crypto» کلیک کنید و بعد بایننس کوین را انتخاب کنید. این روش (ذخیره سود از طریق پرداخت کارمزد کمتر) برای بسیاری از افراد بی معناست. اما در این صرافی همچنین می توانید با ارجاع و معرفی افراد از طریق لینک های عضویت، درآمد کسب کنید. اگر افراد را مجاب سازید تا از طریق لینکی که شما برای آنها می فرستید در Binance ثبت نام کنند، شما از هر تراکنش آنها درصدی کارمزد دریافت می کنید.

   

  این کار برای افرادی که از لینک شما استفاده می کنند هزینه ای نخواهد داشت، فقط Binance کارمزد کمتری دریافت می کند، چون مقداری از کارمزد را تقدیم به شما می کند. اگر می خواهید این مسئله را بهتر درک کنید، باید بگویم شما می توانید تا ۴۰٪ کمیسیون از تراکنش های افرادی که معرفی کرده اید دریافت کنید.

   

  برای کسب اطلاعات بیشتر دربارهی معرفی افراد، به لینک زیر مراجعه کنید:https://www.Binance.com/en/activity referral

   

   

  چگونه از BNB به عنوان ابزار خرید و فروش استفاده کنیم؟

   

  وقتی وارد این صفحه شوید می بینید که به طور معمول ۲۰٪ حق معرفی به شما تعلق می گیرد، و اگر شما دارایی خود را به ۵۰۰ بایننس کوین یا بیشتر افزایش دهید، می توانید این میزان را به ۴۰٪ برسانید. پس اگر می خواهید وارد برنامه ی معرفی افراد شوید، به نفع شماست که ۵۰۰ باینس کوین خریداری کنید و آن را در حساب خود باقی بگذارید. این مسئله، نکته ی جالب دیگری درباره برنامه معرفی Binance است و همیشه می توانید این ۵۰۰ بایننس کوین را بفروشید، ولی با این کار سود کمتری از طریق افرادی که معرفی کرده اید کسب می کنید.

   

   

  مسئله ی پاداش و کسب سود از معرفی دیگران، درباره ی تمام برنامه ها (صرافی های دیگر) نیز بیان می شود، ولی به نظر این برنامه یکی از بهترین هاست، چون پرداختی بیشتری دارد. فقط برای مدت محدودی نیست و فقط یک بار به شما تعلق نمی گیرد. افرادی وجود دارند که از طریق معرفی دیگران به Binance با توجه به دریافت ۴۰٪ از کارمزد، درآمد قابل توجهی دریافت کرده اند.

   

   

  آکادمی تبریز فایننس یکی از برترین و بهترین آموزشگاه بازار های مالی در سطح شمال غرب و تبریز است.تبریز فایننس برگزار کننده دوره ارز دیجیتال دوره فارکس دوره بورس اوراق بهادار و پرایس اکشن است.

  اگر می خواهید درباره تبریز فایننس بیشتر بدانید می توانید از مقالات و جزئیات دوره ها ، اخبار های وب سایت مارا دنبال کنید.

   

   

   

   

   

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  adminn

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.