تبریز فایننس

نحوه استخراج ارز دیجیتال با کارت گرافیک

نحوه استخراج ارز دیجیتال با کارت گرافیک
 • امروزه اشخاص زیادی به دنبال استخراج ارز دیجیتال یا همان ماینینگ می باشند و تمایل دارند که در این زمینه فعالیت کنند و از این طریق ، در آمد دلاری داشته باشند. در این مقاله سعی داریم تا درباره نحوه استخراج ارز دیجیتال با استفاده از کارت گرافیک صحبت کنیم ، پس تا آخر این مقاله با ما همراه باشید.

   

  توصیه می کنیم، حتما قبل از شروع کار در زمینه استخراج  ، اطلاعاتی را در این زمینه بدست آورده و حتما با شرکت در یک دوره آموزش ارز دیجیتال و یادگیری ترید کردن در دنیای رمز ارز ها این فعالیت را شروع کنید ، چرا که بعد از اتمام اموزش علاوه بر استخراج خواهید توانست معاملات خوبی در حوزه رمز ارز ها داشته باشید.

   

  نحوه استخراج ارز دیجیتال با کارت گرافیک

   

  نحوه استخراج ارز دیجیتال با کارت گرافیک وآیا می توانیم بوسیله کارت گرافیک ارز دیجیتال استخراج کنیم؟

   

   

  پاسخ به این سوال قطعا مثبت می باشد ولی ابتدا باید به یک سری نکات بسیار مهم در رابطه استخراج توجه  کافی داشته باشید تا در این راه سردرگم نشوید. همان طور که می دانید امروزه ترجیح اغلب افراد برای ماینینگ ، استفاده از دستگاه هایی به نام ماینر ASIC ، در حوزه استخراج می باشد ، این دستگاه ها معمولا دارای توان و قدرت پردازشی بسیار بالایی هستند و که به این توان و قدرت پردازشی هش ریت گفته می شود .

   

  بنابراین این دستگاه ها هش ریت بسیار بالایی دارند. اغلب کاربرانی که دارای ماینر هستند به سمت ارز های دیجیتالی مثل بیت کوین می روند زیرا امروزه اکثر استخراج کننده ها در شبکه بلاک چین بیت کوین فعال می باشند .

   

   

  پس از آنجایی که حتی بهترین مدل های کارت گرافیک نیز توان رقابت با استخراج های ASIC را ندارند ، ماینینگ ارز دیجیتال با کارت گرافیک در شبکه های همچون شبکه بیت کوین ، مقرون به صرفه نمی باشد و به هیچ عنوان پیشنهاد نمی شود برای استخراج بیت کوین از کارت های گرافیک استفاده نمایید. باتوجه به همین موضوع اغلب استخراج کننده هایی که قصد استخراج با کارت گرافیک را دارند اغلب به سمت رمز ارز ها یی مانند  لایت کوین ، اتریوم ، مونرو و … می روند.

   

   

  برای آغاز فرایند استخراج رمز ارز بوسیله کارت گرافیک نباید به استخراج با دو یا یک عدد کارت گرافیکی بسنده کنیم ، چون با این وجود سودآوری خوبی نخواهیم داشت و زمان زیادی را برای کسب سود باید در نظر بگیریم . بنابراین باید از ریگ های استخراج بهره بجوییم که این ریگ استخراج شامل یک کیس با تعداد زیادی از کارت گرافیک در کنار هم می باشد.

   

   

  نحوه استخراج ارز دیجیتال با کارت گرافیک و خرید کارت گرافیک برای ماینینگ ارز دیجیتال

   

   

  برای شروع فرایند استخراج بوسیله کارت گرافیک همانطور که گفتیم نیازمند چندین کارت گرافیک هستیم زیرا نمیتوان با تعداد محدودی از کارت گرافیک نمی توان انتظار سودآوری چندانی داشته باشیم و در این شرایط نرخ بازگشت سرمایه شخص ، چندین سال طول می کشد.

   

  شرکت های مختلفی  وجود دارد که در زمینه تولید کارت گرافیک فعال هستند ولی همانطور که همه می دانند بهترین مدل هایی که تاکنون برای کارت گرافیک تولید شده است مربوط به محصولات شرکت AMD و NVIDIA می باشند که در این زمینه از غول های تولید کننده کارت گرافیک به حساب می آید.

   

  مهم ترین مسئله ای که باید در زمان تهیه کارت گرافیک در نظر داشته باشیم ، هش ریت یا توان پردازشی آن کارت گرافیک می باشد. هر مدل از کارت گرافیک دارای هش ریت متفاوتی است که شما باید به دنبال گزینه ای باشید که بتواند در این زمینه توان و بازده بالایی داشته باشد.

   

   

  همچنین باید توجه داشته باشیم که ظرفیت کارت گرافیک به هیچ عنوان پایین تر از 4 گیگ نباشد و سعی کنید از ظرفیت های 8 گیگ و بالاتر از 8 گیگ استفاده نمایید.

   

  نحوه استخراج ارز دیجیتال با کارت گرافیک

   

  نکته مهم بعدی در این حوزه ، توجه به این نکته است که همیشه قوی ترین کارت گرافیک بهترین انتخاب برای ما نیست. به عنوان نمونه فرض کنید اگر بهترین مدل کارت گرافیک موجود در بازار 20 میلیون تومان ارزش داشته باشد و با توجه به سرمایه و بودجه شما ، شما تنها قادر خواهید بود 5 عدد از آن مدل از کارت را تهیه کنید.

   

  در حالی که با همین مقدار سرمایه می توانید 12 کارت گرافیک با توان کمی پایین تر از آن تهیه کنید که در صورت متصل شدن به یکدیگر می توانند توان بسیار قوی و بالاتری را از مدل قبل ایجاد کنند.

   

  لذا حتما به توان و هش ریت هر کارت گرافیک در زمان تهیه کارت گرافیک توجه کافی داشته باشیم و سعی کنیم حتماً حداکثر توان را با استفاده از ابزار های خود برای استخراج با کارت گرافیک ایجاد کنید.

   

   

  آکادمی تبریز فایننس یکی از بهترین مجموعه ها در غرب کشور است که سعی دارد بستری مناسب برای علاقه مندان در حوزه ی ارز دیجیتال با برگزاری دوره هایی مثل دوره ارز دیجیتال و دوره پرایس اکشن نوین و دوره های دیگر ایجاد کند.

   

  شما می توانید با شرکت در این دوره ها سرمایه گذاری بی نظیری در کارنامه مالی خود ثبت کنید و به یک تریدر حرفه ای تبدیل شوید.

   

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  adminn

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.