تبریز فایننس

بالاخره تکلیف صرافی های ایرانی ارز دیجیتال چیست؟؟؟

صرافی ارز دیجیتال
 • تا اخر فروردین تکلیف صرافی ارز دیجیتال مشخص میشود :

  دستورالعمل های اجرایی صرافی های ارز دیجیتال تا اخر ماه جاری مشخص خواهد شد . همانطور که چند هفته پیش خبر ممنوعیت مبادله ارز های دیجیتال در کشور اعلام شد ولی درمورد نحوه اجرای آن اطلاعاتی منتشر نشد .
  درجزئیات این خبر گفته شده است که مبادله رمزارزها تنها برای استخراج های رسمی ارز های دیجیتال و در جهت واردات بلامانع است اما معامله این نوع ارز بین افراد عادی ممنوع است.

  نشست دبیر شورای عالی مناطق آزاد در باره صرافی ارز دیجتال:

  طبق اخبار جدید منتشر شده تا پایان ماه جاری یعنی فروردین سال 1400 نکته دستورالعمل لازم برای صرافی‌های ارز دیجیتال در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی اعلام خواهد شد.
  در جریان نشست دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی با رییس کل بانک مرکزی قرار شد در خصوص نحوه مبادله «رمز ارزها» تا پایان فروردین ماه، بعد از نهایی شدن و تصویب شدن آئین نامه‌های اجرائی ، دستورالعمل لازم برای صدور مجوز تاسیس صرافی‌های دیجیتال در مناطق ابلاغ خواهد شد.

  اگه اطلاعاتی درمورد رمز ارز ها ندارید میتوانید در دوره های آموزشی ارز دیجیتال تبریز فایننس شرکت کنیدتا بتوانید در بازار رمز ارز ها معامله کنید.

  همچنین اصلاح مصوبه تاسیس بانک (آف ـ شور) به منظور جذب سرمایه گذاران داخلی و خارجی برای تاسیس این بانک ها و صدور مجوز تاسیس صرافی دیجیتال یا صرافی رمزارز در مناطق آزاد از دیگر موضوعاتی بود که در این نشست مورد بحث قرار گرفت. در این نشست ضروری دانسته شد تا شرایط ویژه ای از طریق بانک مرکزی برای مناطق آزاد به منظور تاسیس بانک (آف ـ شور) در نظر گرفته شود.
  طی ماه های گذشته قیمت بیتکوین و سایر ارز های دیجیتال افزایش چشم گیری داشته است که در ایران هم توجه بسیاری را به خود جلب کرد؛ این درحالی است که سال گذشته استخراج رمزارزها در کشور به صورت یک فعالیت صنعتی مورد توجه بود و اما مبادله آنها ممنوع شد.

  اخرین اخبار ارز های دیجیتال رو از دسته اخبار ارز دیجیتال وب سایت تبریز فایننس دنبال کنید .

   


  لینک ثبت نام به دوره ارز دیجیتال در ماکو

  برای ثبت نام به دوره جامع ارز دیجیتال در خوی (حضوری * آنلاین ) از این لینک اقدام کنید.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۲ رای
  adminn

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.