تبریز فایننس

SEC به رهبری جنسلر می تواند سال های خوبی برای ارز های دیجیتال رقم بزند

روز های خوب برای ارز دیجیتال خبر شو توی تبریز فایننس بخون
 • روز های خوب برای ارز های دیجیتال : هستر پیرس ، کمیساریای کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC)، گفت که مشتاقانه منتظر کمیسیونی به رهبری گری گنسلر است.

  در یک گفتگوی اصلی در یک کنفرانس رسمی موسسات پولی و مالی روز پنجشنبه ، پیرس – با توجه به اظهارات گذشته و علاقه به اقدامات خاص رمزنگاری شده توسط صنعت ، به طور گسترده توسط دوست صنعت رمزنگاری شناخته می شود – گفت که این می تواند “بسیار مثمر ثمر باشد” چند سال “با جنسلر در راس آژانس.

  گنسلر، در حال حاضر رئیس کمیسیون پس از انتصاب از اداره بایدن شد تایید توسط کنگره، در زمان یک خط سخت را برای حفاظت از سرمایه گذار که او به رهبری بچه ها کالا کمیسیون معاملات آتی. CFTC دوره تصدی وی در آنجا مصادف با قانون Dodd-Frank بود که منجر به اقدامات قابل توجهی در اجرای قانون پس از بحران مالی در اواخر سال 2000 شد.

  گرچه شناخته شده است كه گنسلر نسبت به سایر تنظیم كنندگان متبحر در كریپتو تبحر دارد ، اما در دوره ای كه در واشنگتن دوره ای در زمینه بلاكچین در MIT تدریس كرده است ، نگرش ناظر وی نسبت به حمایت از مصرف كننده سوالاتی را در مورد رفتار قریب الوقوع وی با رمزنگاری ایجاد می كند. پیرس ، به نوبه خود ، گفت که او فکر می کند این دو عامل می تواند چند سال مثمر ثمر برای SEC ایجاد کند که در آن آژانس در نهایت مقررات رمزنگاری را تقویت می کند.

  پیرس گفت: “من انتظار دارم كه او حمایت سرمایه گذاران و سرمایه گذاران را تا جایی كه هر رئیس SEC انجام می دهد جدی بگیرد.” “اما من فکر می کنم که او همچنین از ارزشی که یک چارچوب نظارتی خوب و خوش فرم می تواند داشته باشد قدردانی می کند. و بنابراین من مشتاقانه منتظر همکاری با او در این زمینه هستم.”

  به گفته پیرس ، رئیس جدید به معنای نگاه تازه به مکالمات قدیمی است. به طور خاص ، او به تلاش در حال انجام برای تأیید صندوق قابل معامله با بیت کوین (ETF)در تأییدیه های اخیر کانادا و داده های اضافی از بازار آتی بیت کوین اشاره داشت که بلوغ بیشتری در بازار رمزنگاری وجود دارد ، که به گفته پیرس برای تأیید مهم است.

  روز های خوب برای ارز های دیجیتال : با این حال ، SEC هفته گذشته بررسی پیشنهادی VanEck / Cboe را تمدید کرد. SEC باید برنامه ای را امسال یا سایر برنامه های در انتظار تأیید یا رد کند. این تحولات باعث شده است برخی از ناظران بازار حدس بزنند که تصویب ممکن است قبل از پایان سال 2021 باشد ، اما پیرس اندازه گیری بیشتری داشت.

  وی گفت: “از نظر زمان بندی نمی توانم حدس بزنم.” “چند روز می گویم 10 سال دیگر ، بعضی روزها می گویم شاید این اتفاق امسال بیفتد ، نمی دانم.”

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۲ رای
  adminn

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.