تبریز فایننس

قیمت طلا به احتمال زیاد ۱۰۰ دلار دیگر ریزش قیمت داشته باشد

قیمت طلا به احتمال زیاد ۱۰۰ دلار دیگر ریزش قیمت داشته باشد
 • خبر گذاری ایسنا در گزارشی منتشر کرد: تحلیل گران پیش بینی می کنند که قیمت هر اونس طلا این هفته پس از کاهش 50 دلاری روز جمعه پس از انتشار گزارش اشتغال ماهانه آمریکا ، 100 دلار دیگر در هفته جاری کاهش یابد.

   

  بورس های جهان در حال سقوط

   

  گزارش حقوق و دستمزد غیر کشاورزی ایالات متحده نشان داد که 943،000 شغل جدید در ماه جولای ایجاد شد ، بهتر از آن که اقتصاددانان رشد 870،000 شغل جدید را پیش بینی کرده بودند. نرخ بیکاری نیز به 5.4 درصد کاهش یافت.

   

  دانیل پاویلونیس ، کارگزار اصلی کالا ها در RGO Futures ، اعلام کرد: که نرخ اشتغال برای دلار آمریکا مثبت بوده و نرخ آن را افزایش داده و بر عکس تاثیر منفی داشته است.

   

  بازی برای طلا ممکن است در حال حاضر به پایان رسیده باشد. گزارش قوی اشتغال به این معنا است که جروم پاول ، رئیس فدرال رزرو ایالات متحده ممکن است به تنظیم برنامه محرک تا پایان ماه اوت اشاره کند.

   

  وی تاکید کرد: شاخص دلار آمریکا به 95 واحد افزایش یافته است. برای طلا ، این بدان معنا است که به سطح 1673 دلاری خود باز می گردد. طلا احتمالاً زمان بیشتری را برای روند نزولی صرف خواهد کرد.

   

  در حال حاضر ممکن است فروش بیشتری در بازار مشاهده شود. گزارش اشتغال به ما می گوید دستمزد در حال افزایش است. بیکاری در حال کاهش است و مردم به دنبال کار هستند. اگر بخشی از بسته محرک در ماه سپتامبر حذف شود ، وضعیت حتی بیشتر از پیش بهبود می یابد.

   

  کوین گریدی ، مدیرعامل ققنوس به Kitconews می گوید: «سطح مهمی که طلا باید حفظ کند قیمت خود در 1754 دلار است.» از این سطح باید شاهد بهبود قیمت باشیم. اما من فکر می کنم طلا خوب معامله نمی شود و نمی تواند سطح 2000 دلار را بشکند.

   

  بارت میلک ، مدیر استراتژی جهانینی TD Security نیز در این باره می گوید: «این احتمالاً یک شکست موقتی برای طلا است ، اما طلا احتمالاً در این فرایند به قیمت زیر 1730 دلار خواهد رسید.»

   

  طلا احتمالاً پس از انتشار داده های مربوط به اشتغال همچنان به فروش خود ادامه می دهد، زیرا بازار فکر می کند که فدرال رزرو ایالات متحده زمان مناسبی برای شروع تنظیم برنامه محرک تا اوایل سال 2022 یا حتی دسامبر 2021 دارد.

   

  این به این معنا است که بازده اسمی و واقعی از بین خواهد رفت. بالا با این حال ، ویروس دلتا کرونا خطری است که قیمت طلا را پشتیبانی می کند.

   

  قیمت طلا به پایین ترین سطح 4 ماهه رسید!

   

  ادوارد مویا ، تحلیل گر ارشد بازار در OANDA می گوید: «پس از سقوط روز جمعه ، طلا اکنون در منطقه خطر قرار دارد.» این فلز گران بها ممکن است از سطح 1750 دلار حمایت اندکی دریافت کند ، اما اگر این سطح قیمت شکسته شود ، ممکن است قیمت ها به سطح مهم روانی 1700 دلار عقب نشینی کنند.

   

  با این حال ، مویا افزود که طلا به احتمال زیاد در بلند مدت حمایت بیشتری دریافت می کند. همچنان که تورم بالا تر از نرخ هدف فدرال رزرو ایالات متحده باقی می ماند و سیاست فوق تسهیل کننده بانک همچنان برقرار است.

   

  بازده واقعی در بلند مدت منفی است. تصور بازار این است که فدرال رزرو ایالات متحده کاملاً مایل است پس از عادی شدن شرایط ، سیاست انبساطی خود را برای مدت طولانی ادامه دهد.

   

  بازار ها در اواخر ماه اوت سمپوزیوم جکسون هال را تماشا خواهند کرد. تحلیل گران بر این باور هستند که جروم پاول ، رئیس فدرال رزرو آمریکا از این رویداد به عنوان فرصتی برای اعلام تعدیل در برنامه های محرک فدرال رزرو استفاده خواهد کرد.

   

  به گزارش کیتکونیوز ، آمار های اقتصاد کلان در این هفته همچنان نقش مهمی در قیمت طلا ایفا خواهند کرد. برخی از این آمار شامل شاخص های تورمی مانند: گزارش شاخص قیمت مصرف کننده در روز چهارشنبه و شاخص قیمت تولید کننده در روز پنجشنبه است.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  adminn

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.