تبریز فایننس

تاکتیک های معاملاتی در فارکس

انواع سرمایه گذار در بازار بورس
 • تاکتیک های معاملاتی در فارکس : وقتی روند(روند صعودی یا نزولی) و سطح (حمایت یا مقاومت) را شناسایی کنیم. سپس یک پین بار را در نزدیکی این سطوح در جهت روند پیدا می کنیم. گام دوم دانستن چگونگی ورود به بازار براساس الگوی کندل استیک است.

  با توجه به تجربه سرمایه گذاران خبره ، گزینه های مختلفی برای ورود به پین بار وجود دارد؛ همه اینها به آناتومی کندل، شرایط بازار و استراتژی مدیریت مالی شما بستگی دارد.

   

   

  تاکتیک های معاملاتی در فارکس و ورود تهاجمی

  گزینه ورود تهاجمی :  این روش شامل ورود سریع به بازار بعد از بسته شدن پین بار بدون انتظار برای تایید است.

  این استراتژی به شما کمک می کند حرکت را از ابتدا بگیرید چون گاهی اوقات قيمت بعد از بسته شدن پین بار فراتر از این پیش می رود و اگر شما در بازار تباشید، نتوانستید از آن نفعی ببرید.

  مثال زیر را ببينيد:

   

  تاکتیک های معاملاتی در فارکس

   

  نمودار بالا نشان میدهد که چگونه یک ورودی تهاجمی می تواند به شما کمک کند تا معامله خود را در زمان مناسب بدون جا ماندن از حرکت بازار انجام دهید.

  و همانطور که می بینید، ما این معامله را به این دلیل انتخاب کردیم که سه عامل مهم داشتیم:

  روند : روند بازار رو به پایین بود، در این مورد ما به دنبال فرصت های فروش هستیم.

  سطح: در این نمودار ما یک سطح حمایتی داریم که تبدیل به مقاومت می شود.

  سیگنال: یک پین بار واضح بعد از بازگشت اصلاحی به سطح مقاومت شکل گرفت.

  زمانی که این سه عنصر را در بازار دارید. شما فقط بعد از بسته شدن قیمت پین باره معامله خود را وارد می کنید و حد ضرر خود را بالای دم بلند آن قرار می دهید. حد سود شما سطح حمایت بعدی در مورد روند نزولی خواهد بود.

  این سه عنصر به اندازه کافی برای شما کافی هستند که ورودی هایی با احتمال موفقیت بالا در بازار را پیدا کنید.

   

   

  تاکتیک های معاملاتی در فارکس و ورود محافظه کار

   

  این استراتژی شامل ورود به بازار بعد از ۵۰٪ از محدوده اصلاحی کندل است.

  این استراتژی گاهی کار می کند و به شما پیش از ۵/۱ نسبت ریسک و پاداش می دهد، و گاهی اوقات بازار بدون شما به حرکت خود ادامه می دهد.

  تصویر زیر را ببینید:

   

  تاکتیک های معاملاتی در فارکس

   

  تصویر بالا ایده ای در مورد قدرت ورودی های محافظه کارانه به ما می دهد، همانطور که می توانید ببینید. این روش ورودی به ما کمک می کند تا ریسک خود را کاهش داده و پاداش ها را افزایش دهیم.

  معامله بالا دارای بیش از ۵/۱ قسمت ریسک و پاداش است یک معامله مثل این در هر ماه به اندازه کافی برای تولید یک درامد مناسب کافی است. به نمودار دیگری در شکل زیر مراجعه کنید.

   

  تاکتیک های معاملاتی در فارکس

  یکی از اشکالات این گزینه ورود این است که بازار گاهی به ۵۰ % محدوده کندل بر نمی گردد که باعث می شود شما احساس نا امیدی بکنید چون بازار بدون شما به سمت جد سود حرکت می کند.

  هیچ گزینه ورود درست و غلطی وجود ندارد، هر دو خوب کار می کنند، اما با زمان و تجربه، شما می توانید تصمیم بگیرید که آیا می خواهید تهاجمی یا محافظه کارانه معامله کنید.

   

   

  آکادمی تبریز فایننس در تلاش است تا با برگزاری دوره هایی چون  دوره ارز دیجیتال ، دوره پرایس اکشن نوین و دیگر دوره ها اطلاعات و دانش کافی جهت ورود به بازار های مالی جهان را در اختیار شما قرار دهید.با شرکت در دوره های تبریز فایننس می توانید مثل آب خوردن بازار های مالی را تحلیل کرده و سرمایه خود را گسترش دهید.

   

  همچنین اگر شما علاقه مند به سرمایه گذاری در بازار جهانی فارکس هستید ، می توانید با استفاده از آموزش ها و مقالات رایگان ارز دیجیتال در وب سایت تبریز فایننس ، تمامی اصطلاحات و دانش اولیه جهت ورود به این بازار را فرا بگیرید و سپس با شرکت در  دوره ارز دیجیتال تبریز فایننس ، سرمایه گذاری بی نظیری را در بازار فارکس ثبت کنید. تبریز فایننس شما را به یک تریدر حرفه ای تبدیل می کند !

   

   

   

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  adminn

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.