آیا با کاهش قیمت طلا در بازار جهانی فارکس مواجه خواهیم شد؟

کاهش قیمت طلا در بازار جهانی فارکس
 • تحلیل تکنیکال(کاهش قیمت طلا در بازار جهانی فارکس)

  روند افزایشی اونس طلای جهانی که از اوج قیمتی جزئی ۱۹۱۷ دلار شروع شده است، که بعد از ثبت کف قیمتی ۱۶۸۴ دلار متوقف شده است و بازار موج نزولی ذکر شده را تا محدوده مقاومتی در ۱۸۳۰و۱۸۳۵ اصلاح کرده است .

  اونس طلا بعد از برخورد به این محدوده با فشارهای فروش مواجه شده و نتیجه آن بازگشت نزولی بازار تا نرخ ۱۷۲۸ دلار بوده است. هم چنین حرکات قیمتی اونس طلا بین دو خط روندی محدود شده اند که شکست هر یک از این سطوح، مسیر بعدی بازار را مشخص خواهد کرد. در حال حاضر اونس طلا زیر محدوده ۱۷۵۰-۱۷۴۵ قرار دارد.

  اگر این محدوده به همراه خط روندی به مقاومت تبدیل شود، بازار می تواند به سمت نرخ ۱۷۲۸ دلار و سپس خط روندی بازگردد. با شکست این سطوح، نرخ ۱۷۱۸ دلار و کف قیمتی ۱۷۸۴ دلار اهداف بعدی بازار خواهند بود.

  اما برای این که اونس طلا حرکت صعودی به راه بیندازد، بایستی به بالای خط روند نزولی و نرخ میانی ۱۷۵۰ دلاری عبور کند. در این صورت بازار می تواند تا مقاومت ۱۷۸۳ دلار حرکت کند.

   

  کاهش قیمت طلا در بازار جهانی فارکس

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  tabrizfinance
  مجموعه تبریز فایننس یکی از برترین و بهترین آموزشگاه بازار های مالی در سطح شمالغرب و تبریز است.تبریز فایننس برگزار کننده دوره ارز دیجیتال دوره فارکس دوره بورس اوراق بهادار و پرایس اکشن است.اگر میخواهید درباره تبریز فایننس بیشتر بدانید میتوانید درباره تبریز فایننس بیشتر بخوانید.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  4 × یک =